Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Equalizer 3 (2023)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Equalizer 3 (2023)

The Equalizer 3

The Equalizer 3 (2023)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Pravednik 3: Konačno poglavlje

Godina:

2023

Žanr:

kriminalistički, akcija, triler

Trajanje:

109 min

Režija:

Antoine Fuqua

Scenarij:

Michael Sloan
, Richard Wenk
, Richard Lindheim

Glavne uloge:

Denzel Washington
  >  Robert McCall
Alessandro Pess
  >  Viking
Bruno Bilotta
  >  Farmer
Adolfo Margiotta
  >  Chief Barella
Niccolò Senni
  >  Stefano
Alessandro Xavier De Silva
  >  Marco's Thug
Dea Lanzaro
  >  Gabriella Bonucci
Zakaria Hamza
  >  Khalid
Manuela Tasciotti
  >  Carmela
Giampiero Rotoli
  >  Young Lieutenant
Massi Furlan
  >  Soccer analyst
Salvatore Ruocco
  >  Vincent's man Salvatore
Giuseppe Russo
  >  Soccer Commentator
Luca Della Valle
  >  Italian Swat Team
Sonia Ammar
  >  Chiara
Niccolò Fava
  >  Marco's Thug

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Listopad/Oct.2023 u 23:46
Super. Politička korektnost znači potkačila i mafiju pa ni oni nisu što su bili A Italiju i ja smatram najdražom alternativom, ako već nije i drugi dom. I pazi slučajnosti, u mom slučaju takođe ima veze sa automobilima, što i možeš povezati iz samog avatara
Na vrh
payutti View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Listopad/Oct.2023 u 23:59

Jedna stvar mi je ostala u sećanju iz tog vremena, kad me je neki naš poznanik žabar provozao u Ferariju Testarosa
Kakav je to bio doživljaj za jednog klinca!
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Listopad/Oct.2023 u 00:07
Ehhhhhhhh... Tell me about it

Nije Ferrari, ali nije ni daleko - Alfa Romeo Giulia QV sa motorom koji je derivat Ferrarijevog, vrlo sveže u sećanju
Na vrh
payutti View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Listopad/Oct.2023 u 00:10
Dobar ukus, svaka čast
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Listopad/Oct.2023 u 11:27
Vas dvojica razmenite brojeve pa sabirajte utisci o Siliciji kolko oćete, ovo nije forum o ekskurzije i putovanja, ne zove se Kontiki sa Ferarijima.

Dajte ime novog besmrtnog akcionog heroja, ili nekog ko je u penziji, npr. Robert Crveniford ili Džek Nikolsunce, možda ih angažiraju da budu novi Đon Vick ili ovaj Denzil što se šeta po Alpima i rani golubovi.

Fokusirajte se na filmovi, a ne na destinacije i kola, pa nismo više deca, a ja više nemam niti jednog keca, u rukavuuuu.....
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Listopad/Oct.2023 u 22:29
Originalno postovano od strane payutti payutti piše:

Dobar ukus, svaka čast

Hvala Samo da pojasnim, QV sam probao u par navrata, ali moja je ipak malo civilnija verzija Testarossa je brutalna priča sa svojim V12, ali je tehnologija napredovala pa je QV sa V6 ostavlja u prašini. Brža je čak i Veloce verzija sa 4 cilindra. Ali Ferrari je ipak nešto posebno, da ne spominjemo 599 GTO koga vozi naš glavni negativac

P.S. Mizi, da li si video Siciliju u filmu, da li si video Ferrari i mnogo primeraka Alfa Romea? A imamo i novopečenog osvetnika-heroja. Dakle cenjeni kolega Payutti i ja nismo u ovoj temi u off-u
Na vrh
payutti View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Listopad/Oct.2023 u 23:57
Originalno postovano od strane ar8c ar8c piše:

Dobar ukus, svaka čast

Hvala Samo da pojasnim, QV sam probao u par navrata, ali moja je ipak malo civilnija verzija Testarossa je brutalna priča sa svojim V12, ali je tehnologija napredovala pa je QV sa V6 ostavlja u prašini. Brža je čak i Veloce verzija sa 4 cilindra. Ali Ferrari je ipak nešto posebno, da ne spominjemo 599 GTO koga vozi naš glavni negativac

P.S. Mizi, da li si video Siciliju u filmu, da li si video Ferrari i mnogo primeraka Alfa Romea? A imamo i novopečenog osvetnika-heroja. Dakle cenjeni kolega Payutti i ja nismo u ovoj temi u off-u

Naravno da ne može da se poredi. Pomenuo sam Testarossu samo kao simbol jednog vremena i kao moju divnu uspomenu. Ipak je to model iz 1984.

A što se tiče balavurdije, ne obaziri se na njega.
On voli da serucka. To mu je hobi
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Listopad/Oct.2023 u 02:29

Volio bih uživo, ali nesam u mogućnosti.
Dok neki putuju po svijetu i izlaze s ribama, meni je ponekad i Svilajnac far awej.
Inače, meni je kar - kar, bitno je da me odveze, preveze i doveze, samo da ne sedim duže od 10h da mi ne utrnu kosti i unutrašnji organi.
Ekvilajzere volim, ali u programima koji reprodukuju muziku u mp3 formatu, tako da ne verujem da ću gledati film.

Pašuti je isključivi krivac jer je počeo da promoviše zlatno doba i bahati život koji neko samo može da sanja, a to je po mojim principima nisko.
Uostalom, nit Silicijom šetao, nit Ferari vozijo.
Na vrh
payutti View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Listopad/Oct.2023 u 14:42
Originalno postovano od strane Mizi Mizi piše:

Volio bih uživo, ali nesam u mogućnosti.
Dok neki putuju po svijetu i izlaze s ribama, meni je ponekad i Svilajnac far awej.
Inače, meni je kar - kar, bitno je da me odveze, preveze i doveze, samo da ne sedim duže od 10h da mi ne utrnu kosti i unutrašnji organi.
Ekvilajzere volim, ali u programima koji reprodukuju muziku u mp3 formatu, tako da ne verujem da ću gledati film.

Pašuti je isključivi krivac jer je počeo da promoviše zlatno doba i bahati život koji neko samo može da sanja, a to je po mojim principima nisko.
Uostalom, nit Silicijom šetao, nit Ferari vozijo.

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego tjedan dana u bijedi.

Bolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromašan, džaba ti što si bolestan

Ažurirao payutti - 08.Listopad/Oct.2023 u 15:02
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Listopad/Oct.2023 u 16:39

Naravno da ne može da se poredi. Pomenuo sam Testarossu samo kao simbol jednog vremena i kao moju divnu uspomenu. Ipak je to model iz 1984.

Ma potpuno si u pravu i apsolutno može da se poredi jer je simbol nekog drugog vremena kad se znalo šta je šta, kad je muško bilo muško, a automobil lišen kompromisa bio predmet obožavanja ili makar čežnje dok je u vidu postera na zidu izazivao zazubice. Nijedan petrolhead se ne bi stideo nekog takvog modela iz prohujalih vremena.

A naš Mizi je nezamenjiv, šta bismo mi radili bez njega i specifičnog humora na Mizi način Samo da ne padne u depresiju zbog ovakvih filmova koji promovišu neke nezgodne stvari i destinacije. Ali ima leka. Malo više strasti, više učenja, truda i rada gde god se može, a malo manje kladionica, pijanki i provoda, pa vremenom.... Jbg i ja sam prvih desetak godina vozio ćaletov Yugo i imao pauzu od 16 godina bez mora i putovanja ni na najbliže destinacije. Zato čelična volja, rad i strpljenje... Pa jednog dana neće ni ta Sicilija delovati tako strano i daleko
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2023 u 13:25
Klasičan Equalizer film, u stilu prva 2 dela. Blago osveženje daje prelepa Sicilija u odnosu na sumorni SAD. Onako, ništa posebno ali nije loše za odmoriti mozak i gledati malo kako Denzel tamani članove Kamore.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Listopad/Oct.2023 u 14:24
Za moj ukus, Denzel je malo preterao sa čakijom. U ovom delu su od njega bukvalno napravili bestijalnog ubicu i koljača. Shocked
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Listopad/Oct.2023 u 15:49
Slažem se da je možda malo too much, pogotovo uz Denzelov lik koji se baš i ne percipira kao klasičan akcioni heroj. Ali opet u svetu gde se tačno vidi ko je zloća, a ko dobrica, tako je lepo i toplo oko srca kada pravdoljubivi osvetnik krene i okonča svoj pir, da je sve oprošteno
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Listopad/Oct.2023 u 18:16
8.Dudikophf
9.Randu
10.Gorštak
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2023 u 14:45
Nesto me ovaj film nervirao.Ajd 1 dobar.2 tako tako.Ali ovo bas nije bilo potrebno.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2023 u 15:00
Sve je po forumuli, što posle već dva filma, uprkos lepim predelima i poluzanimljivom kriminalnom organizacijom nasuprot junaka nam, postaje oporo, meni. Ipak, lepo je videti ponovo u istom kadru Dakotu Fanning i Denzela, dok je on svakako jedan od najboljih glumaca danas, šta god radio ili ne radio u kadru, kakav god film u celini bio, pravo je uživanje gledati njegovo umeće, vladanje scenom, tako da ne mogu reći da mi je iskustvo sa trećim Equalizerom bilo loše. Nije sve ono što ja tražim od filma, no sve to na jednom mestu svakako nisam ni očekivao da ću naći ovde. Pretpostavljam da me, time, nije razočarao ?
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2023 u 15:35
Nisam hteo u detalje da zalazim ali vizuelno, film zaista lepo izgleda.Lokacija snimanja goni misli u pravcu romanticnog ljubica a ne krvavog uterivanja iskonske pravde.Malo i cica ostareo, no Denzel je Denzel.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2023 u 15:47
Taj odabir ovde vrlo specifične lokacije, koja naizgled odudara, pored toga što je upravo zbog odudaranja između svega ostalog i odabrana, da ako već snimaju treći film, pobegnu makar ponegde od ponavljanja, klišea, mračnih ulica i lokala, kiše koja ne prestaje da pada, da bi se dalo nešto svežine i lepih boja, takođe može biti tu da bi suptilno govorila i o putovanju lika ka miru, katarzi, osećaju pripadnosti u običnoj sredini, susedstvu, okružen dobrodušnim ljudima koji ga prihvataju, na kaldrmi pod suncem, daleko od sredine na koju je navikao, ovde bez kiše, depresije, večite krvi i stradanja u njegovom dotadašnjem životu, ukoliko stigne do tako čega tj. Tako da mi lokacija pije vodu bez razmišljanja o romansi. LOL Mada bih i dalje pre ponudio ideju da se ponovi Man on Fire sa Denzelom i Dakotom, film sa mračnijom pozadinom.
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2024 u 20:06
Italija , top lokacija , ostalo sve kao i obicno .
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.