Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Americans (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Americans (2013)

The Americans

The Americans (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Amerikanci

Godina:

2013

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, triler

Trajanje:

44 min

Autor:

Joseph Weisberg

Glavne uloge:

Keri Russell
  >  Elizabeth Jennings
Matthew Rhys
  >  Philip Jennings
Holly Taylor
  >  Paige Jennings
Keidrich Sellati
  >  Henry Jennings
Noah Emmerich
  >  Stan Beeman
Richard Thomas
  >  Frank Gaad
Lev Gorn
  >  Arkady Zotov
Alison Wright
  >  Martha Hanson
Annet Mahendru
  >  Nina Krilova
Susan Misner
  >  Sandra Beeman
Costa Ronin
  >  Oleg Burov
Brandon J. Dirden
  >  Dennis Aderholt
Dylan Baker
  >  William Crandall
Kelly AuCoin
  >  Pastor Tim
Vera Cherny
  >  Tatiana Evgenyevna

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Americans (2013)
    Objavljeno: 29.Prosinac/Dec.2012 u 00:36

Premijera: 30. 1. 2013.
UlogeKeri Russell, Matthew Rhys, Damien Bosco...
Žanr: drama, kriminalistička, akcija

Opis:
Radnja je koncentrisana na Philipa (Matthew Rhys) i Elizabeth (Keri Russell), koji imaju dvoje djece – 13-godišnju Paige (Holly Taylor) i 10-godišnjeg Henryja (Keidrich Sellati), koja ne znaju ništa o pravom identitetu svojih roditelja. Ugovoreni brak Philipa i Elizabeth svakim danom sve više liči na pravi. Međutim, eskalacija Hladnog rata stalno stavlja špijunski par na probu, budući da moraju da održavaju intimne, opasne i mračno-smješne veze sa mrežom špijuna i saradnika. Njihov odnos dodatno komplikuju Philipova sve veća privrženost američkim vrijednostima i načinu života. Situacija postaje još napetija kada se u susjedstvo doseli novi komšija, Stan Beeman (Noah Emmerich), koji je agent FBI-ja. Stan i njegov partner Chris Amador (Maximiliano Hernandez) su članovi novog kontraobavještajnog odreda koji se bori protiv stranih agenata na teritoriji Sjedinjenih Američkih Država.

Naslovne uloge tumače Metju Ris (zapažen u drami "Braća i sestre") i Keri Rasel (poznatija po tinejdžerskoj seriji "Felicity")

Izvor: teve.ba

Ažurirao icemaher - 03.Ožujak/Mar.2014 u 22:32
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2013 u 13:40
Špijunskih serija meni je nikad dosta, gledao sam prvu epizodu obećava, biće zanimljivo.

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2013 u 23:20
Prevode najavio kolega SilvioSClap

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2013 u 12:47
Ova serija je super, dostize kvalitet serije Homeland, svidja mi se, svaka cast autorimaClapClap Prati li jos neko ovu seriju?

Na vrh
VBojana View Drop Down
Translator
Translator
Skvoglavica

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VBojana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2013 u 13:08
Pratim ja i uživam. Ima, naravno, naivnih momenata i sve se polako, ali sigurno kreće ka veličanju Amerike naspram Rusije (no prestaću da gledam tek kada to postane nepodnošljivo), ali priča je zanimljiva i drži pažnju. Dvoje glavnih protagonista su odlični i najveće mi je iznenađenje Matthew Rhys - gde je on bio do sada? Razvaljuje.
<font color=ORANGE>
You find a way
[/COLOR]
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2013 u 15:31
Druga sezona serije početkom 2014. godine.
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2013 u 19:02
Vidim po najavama na FoxCrime da ce biti dosta akcije, pucnjave, snajpera.Clap

Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2016 u 00:37
Obnovljeno za 4. sezonu. Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2016 u 00:24

Prevode za 4 sezonu najavio je miro844 Clap

Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Travanj/Apr.2016 u 16:35
Obnovljeno za 5. sezonu Wink
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2016 u 00:02
Obnovljeno za 6. sezonu koja će biti poslednja Wink
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Lipanj/Jun.2016 u 17:47

4 sezona je prevedena, hvala miro844

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2016 u 18:18
Hvala svima na prevodima, serija je fantasticna, mislim da ce u 5 sezoni biti jos gora situacija kad dodje jedna osoba iz Rusije.Big smile

Na vrh
stipest View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stipest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 20:20
Od prve ep. prve sezone odlična serija. Jednoostavno, ovo je najbolja serija koja se trenutno prikazuje.
Na vrh
Aksentije View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Aksentije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2017 u 08:55
Odlična serija. Veoma napeta i prosto nestvarna.
Na vrh
jocoiva View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jocoiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2017 u 15:13
Serija od žanra-odlična u svakom pogledu
Na vrh
VladBetMi71 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VladBetMi71 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2017 u 20:09
Odlicna serija.Vredi da se pogleda.Prevodite se isto taka odlicni.
Na vrh
Mlata View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mlata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2017 u 15:36
Serija za svaku preporuku !
Na vrh
Bog View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2017 u 22:41
Super serija. Odlično prikazuje razmere v ZDA in SZ v času hladne vojne. Na obeh straneh so dobri in slabi.
Na vrh
Mlata View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mlata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2017 u 23:03
Ko nije gledao ovu seriju, mislim da propusta stvarno dobru stvar. Serija je posebno zanimljiva jer tretira period kad nije bilo ovakve tehnologije kojju danas imamo prilike da koristimo ili da znamo da postoji ... cekam strpljivo da se okonca cela 5. sezona i raduje me da su prevodioci prepoznali ovaj kvalitet i da redovno stizu prevodi (HVALA), tako da se onda moze uzivati ... a bice i 6. sezona 2018. godine :-) ... moja bi ocena bila 8.5
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.