Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Witcher (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Witcher (2019)

The Witcher

The Witcher (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Veštac

Godina:

2019

Žanr:

drama, misterij, akcija, fantazija, avantura, horor

Trajanje:

60 min

Autor:

Lauren Schmidt

Glavne uloge:

Henry Cavill
  >  Geralt of Rivia
Adam Levy
  >  Mousesack
Lars Mikkelsen
  >  Stregobor
Björn Hlynur Haraldsson
  >  Eist
Eamon Farren
  >  Cahir
Jodhi May
  >  Queen Calanthe
MyAnna Buring
  >  Tissaia
Amit Shah
  >  Torque
Anna Shaffer
  >  Triss
Royce Pierreson
  >  Istredd
Joey Batey
  >  Jaskier
Freya Allan
  >  Ciri
Anya Chalotra
  >  Yennefer
Mimi Ndiweni
  >  Fringilla
Wilson Radjou-Pujalte
  >  Dara

Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka Obrnut redosled
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Witcher (2019)
    Objavljeno: 22.Svibanj/May.2024 u 22:32
Na vrh
Freak37 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Kolovoz/Aug.2023 u 15:52
Komplet treca sezona je promasaj teski .
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Srpanj/Jul.2023 u 22:41
Najdosadnija sezona do sada. Mnogo su usporili i razvukli priču za moj ukus. Ostale su još 3 epizode koje izlaze 27. jula, videćemo možda malo poprave utisak.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2023 u 16:39
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2022 u 09:21
Eto Anansi Boys i Rendezvous with Rama (jedna od najlepsih SF knjiga) su stvarno vrhunska ostvarenja ali da li se bas radujem ekranizaciji ne znam bas mnogo je bilo razocarenja u zadnje vreme
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2022 u 09:11
Da malo je tesko to oko knjige(a), ( ako jos ima i igrica, animirana serija ili film) i posle igrana serija ili film, eto npr. posto si citao (kao sto znam i za jos neke clanove) eto bice zanimljivo videti i sledeca npr.  ostvarenja kad budu , Anansi Boys, The Incal (mozda se neko seca i price tada oko The Fifth Element, ko je i sta tada..., tj. Luc Besson i  ... najavio je i jos Flash Gordon, Akira pa ne znam bas da li treba) , Rendezvous with Rama, a mene i Killing Stalking (mada koga interesuje moze da procita) i jos po nesto.

Ažurirao AlexDeLarge - 11.Studeni/Nov.2022 u 09:18
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2022 u 08:40
Iskreno meni se sve ovo svidja,nisam citao ni kjnige ni igricu igrao pa mozda zato. I animiran aserija mi mozda jos i bolja bila tako da cu i ovo gledati narocito kad sam video ko je glavna glumica
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2022 u 18:38
Kako leto 2023. sa trećom sezonom i nije previše blizu, za fanove, da se nekako prezimi, tamo od 25. decembra, The Witcher: Blood Origin

Na vrh
Tom Brady View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2021 u 10:06
Kome je se svidela prva sezona dopašće mu se i ova druga. Meni je serija ok, mada nisam igrao igru, niti čitao knjige.
Na vrh
Boni View Drop Down
Approval team
Approval team
Brat Boni xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2021 u 22:00
Originalno postovano od strane Freak37 Freak37 piše:

Nema puno price , za dva dana cela 2 sezona pogledana , mislim da to sve govori o kvalitetu .

Za jedan dan odgledano!
Nema razvlačenja!

If they stand behind you - give them PROTECTION, if they stand beside you - give them RESPECT, if they stand against you - SHOW NO MERCY!
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2021 u 21:25
Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

Mene su malo iznervirali kada su bez preke potrebe ubili Eskela (što kako su mu ubili karakter, što kako su ga stvarno ubili), a i ja sam samo igrao Witcher igre
Da, to je i mene iznenadilo budući da što se vičera tiče, osim Vesemira i Geralta, on i Lambert se u igrama najviše pojavljuju i spominju. A kad je serija izašla insistirali su da će biti rađeno poknjigama i da je Sapakowski stručni saradnik.

Ja pročitah i da ova Voleth Meir ili kako se već zove, Deathless Mother ne postoji navodno u knjigama, pa izgleda da uzimaju neku slobodu. Baš me zanima dojam nekog ko je čitao. Koliko tu zapravo ima razlike u zapletu? Jer ova Deathless Mother je prilično bitna za ovu drugu sezonu, sav zaplet je bio oko nje.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2021 u 18:35
I da, i meni je druga bolja od prve, mozda gresim, ipak su  prosle  2 godine.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2021 u 18:33
Manje-vise valjda sam se navikao da scenaristi daju sebi previse slobode, iako sam procitao knjige+ igrao igrice, GoT (od trece sezone) i Foundation ( od pocetka), prvi iskoriscen kao etalon a drugi ce preuzeti stafetu, naucna od epske fantastike. Meni su ove dve sasvim dovoljne da se podsetim Geralta, Jenefer, Ciri, pa de se bacim na nesto drugo.
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2021 u 16:53
Mene su malo iznervirali kada su bez preke potrebe ubili Eskela (što kako su mu ubili karakter, što kako su ga stvarno ubili), a i ja sam samo igrao Witcher igre. Mogu misliti kako su reagovali fanovi knjiga. Mada sam dosta priče i detalja pokupio sa sajtova raznoraznih, opet to nije kao kada se pročitaju originalna dela.

Iz nekog neutralnog ugla gledano, nije to loše, poboljšanje je u odnosu na prošlu sezonu, ali nije sad ni neki preteran skok. Ja ovakve žanrovske serije volim čak i kada su lošije produkcije, tako da će se ovo u svakom slučaju pratiti, ali vidim da i ovde malo presipa umišljanje holivudskih pisaca da su bolji od onog pravog pisca, jer su izgleda mnogo stvari izmenili na svoju ruku, poput nesrećnog slučaja sa GoT i ona dva bilmeza. Živi bili pa videli.

Ažurirao Hogar Strašni - 27.Prosinac/Dec.2021 u 17:01
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2021 u 00:39
Ima spoilera:

Dobra je druga sezona, jedino što me nervira što opet dosta te unutarnje politike ne razumijem iako sam već pisao ovdje da sam igrao Witcher 3. U međuvremenu sam odigrao i keca i počeo sam Thronebreaker: The Witcher Tales u kojoj igraš sa Queen Meve koja se pojavljuje na kraju druge sezone. Pomogne to donekle, dosta likova znam, mjesta itd. npr. da je Emir otac od Siri sam znao, to je big reveal na kraju sezone bio ali to je znana činjenica u Witcher 3. Ali opet će me ova serija natjerati na kraju da pročitam te knjige a uopšte ne volim nešto taj fantasy žanr da čitam. Ali tako sam i GoT pročitao zbog serije.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
Freak37 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2021 u 21:43
Nema puno price , za dva dana cela 2 sezona pogledana , mislim da to sve govori o kvalitetu . Jedna od retkih sezona ove godine koja je nadmasila predhodnu .
Na vrh
dovlatovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dovlatovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2021 u 19:40
Odusevljen sam kako ovo sve za sad izgleda. S obzirom da sam i ovaj serijal kompletan procitao nekako mi je serija vise legla. Bas su im legle uloge, ovim glavnim likovima. Muzika mi se isto jako svidja.
Na vrh
Telegon View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Telegon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2021 u 16:28
Druga sezona je odrađena mnogo bolje, akciono je dosta kvalitetnija (jer je, verujem, dosta veći i budžet) i dinamičnija. Ono što je posebno pohvalno je što se radnja konačno odvija koherentno i fokusirano, a ne zbunjujuće vremenski isprepletano, kao u prvoj sezoni. Likovi su dobili neke nove dimenzije, a gluma je na podjednako dobrom nivou. Izuzetak je možda Freja Alan (Ciri) koja mi je na momente delovala nedovoljno ubedljivo, ali verujem da je dala sve od sebe.

Lična ocena: 7.5.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Prosinac/Dec.2021 u 11:22
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Veljaca/Feb.2020 u 16:24
Ne slušaj ga, ne trebaš obje odigrat.

A ako ti preporuči Risen, odmah ga banuj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.