Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anna (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Anna (2019)

Anna

Anna (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Anna

Godina:

2019

Žanr:

akcija, triler

Trajanje:

119 min

Režija:

Luc Besson

Scenarij:

Luc Besson

Glavne uloge:

Helen Mirren
  >  Olga
Ivan Franek
  >  Mossan
Andrew Howard
  >  Oleg
Cillian Murphy
  >  Lenny Miller
Lera Abova
  >  Maud
Eric Godon
  >  Vassiliev
Jean-Baptiste Puech
  >  Samy
Luke Evans
  >  Alex Tchenkov
Adrian Can
  >  John McKee
Anna Krippa
  >  Nika
Aleksey Maslodudov
  >  Jimmy
Alison Wheeler
  >  Dorothée
Alexander Petrov
  >  Piotr
Sasha Luss
  >  Anna
Nikita Pavlenko
  >  Vlad

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Kokonino12 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kokonino12 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Anna (2019)
    Objavljeno: 23.Lipanj/Jun.2019 u 18:12
Film podsjeća na Nikitu, ali nije ni čudo jer je režija ista, film je dobar , za razliku od novih filmova koji su puni kompjtorske tehnike ,ali... sad ono veliko ali , Film je pun grešaka a te greške utiječu itekako na film pa od trilera dođemo do komedije i to ne bilo kakve nego po meni najveće u poslijednjih 20 godina , e sad nabrojit ću samo neke stvari mislim da bude dosta dok ne pogledate sami , Rusija 1992 ,renault megane na parkingu, agenti 1992 koriste gsm telefone , sony erikson 768, motorolu, nokiju 3410 , koji će tek izaći 2000 tih godina, laptop , svi su ibm, lenovo laptopi iz 2000 godina ,, usb stick ?? uh kako je to daleko od 1992, sata 2.5 inch-a hard disk za laptop :) ajoj daleko , niz nastavite sami kad odgledate film :)
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Kolovoz/Aug.2019 u 09:35
Prevod je najavio Bambula✨
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
+glavni baja+ R.I.P. 16.12.88.-30.09.19.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Rujan/Sep.2019 u 23:25
Mislim da je ovo cerka John Wicka.

Odlican film,meni se bas dopao a fina je sto jest jest,mozda bi joj pustio i da me ubije.
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Rujan/Sep.2019 u 01:46
Nainteresantnije kod ovog su mi scene snimljene po Bg.
Na vrh
protectore View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Rujan/Sep.2019 u 22:06
 Dobar film,prelijepa glumica. Kao sto BoozyWoozy rece nesto poput John Wicka. Preporuka od mene.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Rujan/Sep.2019 u 23:09
John Wick? Znači opet nekakve džukeletine?
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Rujan/Sep.2019 u 00:19
wick bez đukele. Samo što wick ispada pičkica u ovom slučajuLOLLOL
Na vrh
tromi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tromi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Rujan/Sep.2019 u 13:01
Baš mi se dopao 8/10
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Rujan/Sep.2019 u 14:42
Zabavan film, od mene također 8/10
Na vrh
Bad Spenser View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bad Spenser Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Rujan/Sep.2019 u 18:54
Dobar, ocena 6/10. Već viđeni fazoni, ništa posebno.
Ženska od 40kg bije mafijaško obezbeđenje koje ju napada poslužavnicima i flašama, glupost.
Helen Miren dobro odlično odglumila. Glavna gumicatj. manekenka ok . Film zaban , ali samo toliko.
Na vrh
alterego View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alterego Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Rujan/Sep.2019 u 19:26
dobar 6/10
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Rujan/Sep.2019 u 20:17
Ajde evo nema džukeletina rekoste pa pogledao.

Kakav jebeni John Wick.
Film se trebao zvat Helen Mirren i amateri.

Sasha Luss pokušava bit mix Anne Parillaud i Mille Jovovich, izgledom uspijeva ali nea tu talenta nit' sekunde. Ostali špijuni i špijunčići, skroz robotski odrađeno. Mrvuljak dobra ljubavnica, ali neiskorištena, premalo vremena da se razmaše. Ne pamtim da je Alexander Petrov, iako kratko u filmu, imao igdje ovako lošu izvedbu, ili mu nije bio dan ili je namjerno istrolao preglumljavajući nervozu.

Sve u svemu, da nema babe, film bi bio prosječni spy akcić vrijedan jedino brzinskog zaborava. No međutim, Helen je tuda prošla i trava više neće rasti.

Gledati pod obavezno.
Odo zapalit duvan i procijedit "bitch". Sa Ć. Mogla bi mi to postat poštapalica. Wink
Na vrh
radukic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj radukic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2019 u 13:29
Nikita.Davno snimljena.A onda kreće Holivud sa bezbrojnim varijacijama. Ocena 5/10
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2019 u 20:19
Bum, tras, beng, cmok, tralalalalaaa.
Na vrh
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Listopad/Oct.2019 u 19:39
dopao mi se film dobra akcija 7/10
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Listopad/Oct.2019 u 14:46
Film je mnogo opasan , treba sa pažnošću da se pogleda i da se razumije a glavni lik top .
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.