Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako gledati Avengers: Endgame (15.04.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Kako gledati Avengers: Endgame (15.04.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kako gledati Avengers: Endgame (15.04.2019.)
    Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2019 u 17:18
- Nakon napuštanja projekcije, tiho izađite,zakljucajte se u svoju sobu i nemojte izlaziti 20 dana ! Mene u kinu uvijek zapadne da sjednem kraj nekoga ko zna sve o superherojima i melje citav film,da ne spominjem ove sto prebiraju po kesama od Chipsa pa ne mozes nista da cujes,eh umalo da zaboravim i klince sa laserima,oni su neizostavan dio publike.
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2019 u 18:02
Hebo vas Tanos i bog! I ti Buzi više ne se*i, nego idemo gledati Detektiva Pikaćua! Mani se tih dječijih pi*darija i Avendžersa! Ja ne znam kako to ljudima ne dosadi. Ajte više, molim vas, super vam je ovo, a bunite se kad RTS svake godine reprizira "Srećne ljude" i "Bolji život". Ne kontam???

SPOJLER ALERT: Ant-man će se STVARNO zaući Tanosu u pe-du i eksplodirati u njemu. Ozbiljno! Ne zahebavam se.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2019 u 20:33
Sudbinu Avengersa rijesava nova marvelova super-heroina,Stana Trosisa ( o njenim super mocima necemo diskutovati ) !

Icemo,tj ide autobus dijece za Banja Luku,sa njima cemo,svi komplet na premijeru... Rece mi mali komso,pitao sam ima li mjesta,kaze nace se. Idemo u sklopu skole,najstariji smo u razredu ali vodicemo se kao blago retardirani,ja cu glumiti,ti ne trebas Big smile

Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
marija-trandafilovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marija-trandafilovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2019 u 01:56
meni u bioskopu obavezno se desavaju sledece stvari
-kad ima slobodnih mesta,sednem obavezno blize platnu,bolji osecaj,barem meni,i da izbegnem da me neko sat i po do dva maltretira udaranjem u stolicu,kao da ima napad epilepsije,poslednji put u bioskopu sam seo jedini u ceo prazan red,a neki zaljubljeni par je bio u redu iza,i opet neverotano ceo red se tresao,ko zna sta su radili
-ajde,zakasnis pet minuta,deset minuta,ali dodjes posle dvadeset minuta,i obavezno trazenje prolaza mobilnim telefonom,pri tome svetlost mobilnog me zaslepi,posle mi treba pola sata da dodjem sebi od shoka
-ajde krckanje,hrskanje,mljackanje,i prezivim,moraju ljudi jesti,ali konstantno padanje flasa,mobilnih,torbica,naocara,to mi je hit
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2019 u 03:23
Mene dosta smaraju telefoni,da se ne moze sat i po - dva bez telefona j*bemu majku pa to je zalosno. Ne iskljuce zvono,ono pisti,pa dok ga on jadnik nadje pa ugasi,to je haos.

Kod nas ona baba cepa karte pa gdje te zapadne,nema biranja mjesta.

Zato izbjegavam premijere,odem neki drugi dan kad je manja guzva.
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
Gewehr98 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gewehr98 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2019 u 15:13
Je**š Osvetnike, moram ići gledati, pošto sam gledao prošli deo. Zanima me šta će se desiti. Više iščekujem Bilo jednom u Holivudu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.