Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dolph Lundgren istrebljuje zombije (27.03.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Dolph Lundgren istrebljuje zombije (27.03.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dolph Lundgren istrebljuje zombije (27.03.2019.)
    Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2019 u 19:19
NE ZNAM zasto je ovaj film dobio prostor za NAJAVE, mozda jer je prema toj igrici. Jer ovo je tipican Dolfov film. Niti nesto vise, niti nesto manje. Video sam trejler i odgledacu film, ali eto i da Dolf dobije malo svog prostora ) Inace, s obzirom da je ovaj film po toj nekoj igrici bas se razmisljam, da li da uzmem 2 Rveal uredjaja, mada nisu u poslednje vreme u TOP listi ili NVIDIA SHIELD, apropo igrica. Verovatno te igrice ima za Nvidia Shield. Provericu ) Ima vremena. Spomenuo sam Nvidia Shield jer je ovaj film prema igrici pa zato. Dolf ima iza sebe neki film, koji inace nisam gledao niti cu, gde kao nekakvi roboti mu pomazu protiv zombija. Ne znam sad tacno kako se taj film zove, ali...
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2019 u 10:17
Lako je ubijati ove zombije,ako je faca nek ubije one iz World War Z gdje je prestao Brad Pit a poceo Pit Sampras.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Ožujak/Mar.2019 u 01:35

Sve zavisi od zombija. Novi zombiji trče kao da ih je Bolt pravio. Ako budu oni stari i spori, Dolf neće imati problema.Smile

Gledao sam Dolfa kako se muči u filmu War Pigs. Nije mogao da istrči neko kratko rastojanje. Ostario je, otežao a kako će se ovde snaći ostaje da se vidi.

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.