Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Mule (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Mule (2018)

The Mule

The Mule (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

drama, kriminalistički

Trajanje:

116 min

Režija:

Clint Eastwood

Scenarij:

Nick Schenk

Glavne uloge:

Clint Eastwood
  >  Leo Sharp

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Jagrga View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jagrga Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Travanj/Apr.2019 u 22:56
Matori je genijalac!
Na vrh
2b0rn0t0b View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj 2b0rn0t0b Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2019 u 09:34
Uvek sa zanimanjem pogledam Eastwoodove filmove, i retko kad Clint omane, bilo kao glumac ili kao reditelj, ali ovo mi je jedno od njegovih lošijih ostvarenja.

Da se razumemo, sve negde do poslednjih pola sata film dobro gura, drži pažnju, zanimljiv je, ali ...
Onih poslednjih pola sata mi je najljigavija ljigavština koju sam u poslednjih puno godina pogledao iz holivudske produkcije. Katastrofa koliko jeftinih klišea i sentimentalnih razmazivanja je nabijeno u tih poslednjih pola sata. 

Amerikanci inače obožavaju ta sentimentalne, patetične priče u čijem fokusu je porodica, tako da je ovog puta Clint u potpunosti izašao u susret najširoj publici i tako upropastio jedan solidan film. Jasno je meni da je akcenat filma na ponovnom okupljanju porodice (reunion, kako to kažu Ameri), ali mi je poslednjih pšola sata bilo najproračunatijih pola sata Clintovog opusa.
Kad se setim samo Prljavog Harija i ostalih cool likova koje je Clint tumnačio, ovaj njegov Earl iz filma mi je najjadnija ljiga od uloge.

http://ethio-pain-music.blogspot.rs/
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,092 sekundi.