Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Umbrella Academy (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Umbrella Academy (2019)

The Umbrella Academy

The Umbrella Academy (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2019

Žanr:

drama, komedija, akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

60 min

Autor:

Steve Blackman
, Jeremy Slater

Glavne uloge:

Kate Walsh
  >  The Handler
Colm Feore
  >  Sir Reginald Hargreeves
Yusuf Gatewood
  >  Raymond Chestnut
Sheila McCarthy
  >  Agnes
Robert Sheehan
  >  Klaus Hargreeves
Marin Ireland
  >  Sissy
Ritu Arya
  >  Lila Pitts
Justin H. Min
  >  Ben Hargreeves
Aidan Gallagher
  >  Number Five
Aidan Gallagher
  >  Number Five
Emmy Raver-Lampman
  >  Allison Hargreeves
Justin H. Min
  >  Ben Hargreeves
David Castañeda
  >  Diego Hargreeves
Cameron Britton
  >  Hazel
Tom Hopper
  >  Luther Hargreeves

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka Obrnut redosled
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Umbrella Academy (2019)
    Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2024 u 16:06
Tražio nešto drugo i videh 08. avgust 2024.

Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2022 u 21:59
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2022 u 08:26
Treća sezona počinje da se prikazuje na Netflix-u 22.juna 2022.
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Translator
Translator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2020 u 23:05
Serija je obnovljena za 3. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2020 u 13:36
veliki gubitak za nasUnhappy

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2020 u 13:34
Ne da mi se na ovom forumu komentirati serije, ali vidim da sam već na prethodnom listu nešto napisao pa ajde...

Pogledao sam ju čim je bila izašla.
Ne treba nikakvo naroljavanje, sezona je ekstra. Je, bolja je od prve iako je prva već bila dobra.
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2020 u 13:30
 i to što veliš..bolje za svaki slučajLOLLOL pamtim samo jednu seriju kojoj je druga sezona bila bolja od prve i to od čudnog do genijalnog skoro razlikaLOLLOL

Tako da nisam puna optimizmaLOLLOL
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2020 u 13:19
Nisam još gledao, ali ne smeta to što predlažeš, kakva god bila... LOL
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2020 u 13:00
spremam se gledati..valja li išta druga sezona ili da za svaki slučaj se naroljam prvo?LOL
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2020 u 23:47
Drugu sezonu prevodi KrazyM 👍
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Svibanj/May.2020 u 04:31
Na vrh
grka96 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj grka96 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2019 u 23:35
Originalno postovano od strane baho baho piše:

Za stripove ne postoje titlovi, pa ih ne bi mogao postaviti.
Ako planiraš, rekoh ti gdje... A oni koje zanima, naći će to, bez brige. Kao što nađu i filmove - ovdje samo nađu prijevode.
Naravno, ako neko želi nešto raditi po tom pitanju, neka ti se javi porukom... Smile

A preporučio bih strip, jer i meni se svidio. I inače uvijek preporučujem originalnu literaturu (bilo da je knjiga, strip ili nešto treće).

Vazi burke Big smile
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2019 u 23:32
Za stripove ne postoje titlovi, pa ih ne bi mogao postaviti.
Ako planiraš, rekoh ti gdje... A oni koje zanima, naći će to, bez brige. Kao što nađu i filmove - ovdje samo nađu prijevode.
Naravno, ako neko želi nešto raditi po tom pitanju, neka ti se javi porukom... Smile

A preporučio bih strip, jer i meni se svidio. I inače uvijek preporučujem originalnu literaturu (bilo da je knjiga, strip ili nešto treće).
Na vrh
grka96 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj grka96 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2019 u 23:21
Originalno postovano od strane baho baho piše:

Grka... Imaš stranice za obradu stripova. I tamo ima ljudi koji će ti pomoći oko unosa teksta.
Ne znam je li OK da ovdje stavljam adresu (mada bi trebalo biti OK), pa ću ti reći samo, potraži "Stripzona" na google (mada ima i drugih).
Prijevod i obrada stripa se znatno razlikuju od onoga za titlove. Govorim to iz prve ruke, jer sam puno toga uradio na toj sceni (nick: sabko).

Tu se obično stvari rade timski. Neko prevede, a ostali odrade ostatak posla (kontrola, obrada skena, naslovnica, unos teksta). Jer je poželjno poznavanje Photoshopa ili nekog drugog sličnog programa.

Titlovi su, s druge strane, uglavnom "one man show".

P.S. A ovdje ionako ne bi mogao postaviti "gotov proizvod", jer nema takvog sadržaja.

Ne, znam ja za to... Nego sam ja ovaj strip citao jos davno davno pre gledanja ove serije i igrom slucaja sam pronasao da mi je ostalo na kompu. Pa reko ako ima ovde neko ko se mozda zainteresova za seriju, a serija ne prati bas sve po stripu, pa bi mozda neko zeleo malo vise da se zadubi u to.. Ali ok
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2019 u 22:11
Ima likova koji su teški za probaviti na početku... Malo se pretjeralo s tim da niko ne želi da bude tu, a svi su i dalje tu. Moći junaka su većinom bezveze.
Dosta drugih zamjerki imam ali opet sam uživao gledajući. U početku su likovi odvratni prema svima, ali kasnije razviju fin odnos prema barem nekome, i to je seriji dalo neki šarm.

Five je, iako prepun sebe, po meni ubjedljivo najbolji lik, i malac je odlicno glumio. Nadam se da će Five nekad dobiti svoj film, po uzoru na najbolje junake iz DC-a i Marvela.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2019 u 21:11
Mislim da nije još niko... Ma može se pročitati i na engleskom... LOL

Koga zanima, neko je na našem jeziku napravio solidnu usporedbu stripa i serije:

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2019 u 20:06
U poplavi serija o superjunacima meni ova spada u gornju trećinu.  A te trećine su:
- gledati jer baš valja
- gledati ako se baš mora jer ebeno društvo stalo o tome zuji
- pravit' se da ne postoji

Što se stripa i prijevoda tiče, nema potrebe, bude li serija gledana, i Fibra i Darkvud će izbaciti prevedeno izdanje. Ako već nisu.
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2019 u 19:07
kad sam tu da komentiram serijuBig smile Pilot mi je malo teže išao, antipatični mi bili likovi na prvu loptu, atmosfera itd,..  Od drugog nastavka mogu reći da je serija samo klizila i pogledalo se, bez obzira što mi neki likovi ostali antipatični pogotovo ona gossip girl.
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2019 u 18:54
može tako nadugo ili ukratko: fulao si sajtLOLLOL
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2019 u 18:13
Grka... Imaš stranice za obradu stripova. I tamo ima ljudi koji će ti pomoći oko unosa teksta.
Ne znam je li OK da ovdje stavljam adresu (mada bi trebalo biti OK), pa ću ti reći samo, potraži "Stripzona" na google (mada ima i drugih).
Prijevod i obrada stripa se znatno razlikuju od onoga za titlove. Govorim to iz prve ruke, jer sam puno toga uradio na toj sceni (nick: sabko).

Tu se obično stvari rade timski. Neko prevede, a ostali odrade ostatak posla (kontrola, obrada skena, naslovnica, unos teksta). Jer je poželjno poznavanje Photoshopa ili nekog drugog sličnog programa.

Titlovi su, s druge strane, uglavnom "one man show".

P.S. A ovdje ionako ne bi mogao postaviti "gotov proizvod", jer nema takvog sadržaja.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.