Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Na granici - Konačno smiješna hrvatska serija (31.10.2018.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Na granici - Konačno smiješna hrvatska serija (31.10.2018.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
smuti View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj smuti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Na granici - Konačno smiješna hrvatska serija (31.10.2018.)
    Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2018 u 14:42
Serija je odlicna,kao i glumci zabava i smijeh to se trazi..
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Studeni/Nov.2018 u 18:58
Jest ovaj novoregistrirani nahvalio seriju..meni djeluje ko onaj cigo iz Dubrave što prodaje nožove..čisti marketing a ne recenzija. Btw. priglupa serija.

Recenzije novoregistriranih članova.. hm da...LOLLOL
Na vrh
smuti View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj smuti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 20:19
Serija je zabavna i smiješna,kome je bezveze ne mora je niti gledati ne znači da je svima sve glupo,i nitko nije najpametniji na svijetu pa nisi niti ti..
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 20:46
Tebi je možda zabavna,  ja gluplju i bezvezniju nisam vidjelaWink  E sad toliko branit običnu glupost.  I napadat one koji se ne slažu s tobom, to je već viđeno na našem sajtu... ajd priznaj regao si se kao i ovaj s recenzijom da hvališ seriju od tetkaLOLLOL  

Ne bi bilo prvi putLOLLOL  Nažalost ni zadnjiLOL

Duhovita hr serija nije snimljena još od Bitangi, ne ide nam baš to, recimo tu nas bosanci razvaljuju u svakom pogledu.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 21:15
Cersei, pa ti čitaš recenzije...
Ipak
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 21:17

ShockedShockedShocked

Čita?

Recenzije?

Ovako se ne piše reč katalog!!!

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 21:26
Mahoni ne zayebavaj plavuše, znaju one čitati, samo rijetko se odluče na to....
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 21:29

Robi, u pitanju je C., a ne neka plavuša. Ovo je vrlo specifična i opasna zamaskirana vrsta.

Opet, znam da će joj biti lakše ako ima nekog da muči, pa navlačim....TEBE. LOLLOLLOLLOL

P.S.

Mala, koga bosanci pa ne rasturaju kad su u pitanju komične kratke serije. Oduvek su bili majstori u tome.

Ažurirao mahoni - 08.Studeni/Nov.2018 u 21:49
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 22:07
Hajd' nek i "mi" nekog ili nešto rasturamo... Smile

Btw. ovu seriju smo dobili i mi u BiH u paketu s kupovinom nekadašnjeg PinkaBH od strane Nove. Tj. sad imamo kanal NovaBH, na kojoj piči ova serija. A Nova je valjda u paketu s Arenama i još nekim stanicama... Nemam pojma.
Ali nije me ni privuklo da pogledam.

Ali istina je da recimo da se LZN (kao najuspješniha BH serija) pretvorio u trakavicu (dotle da je Senad Bašić odustao od nove sezone). Mada još uvijek dobro prolazi.
Ona "Dva smo svijeta različita" mi je bila urnebesna. Šteta što je više nema. Dovoljno je da Hadžihafizbegović stane pred kameru i kaže nešto.
"Kriza" nije najbolje prošla, ali je solidna.
"Konak kod Hilmije" je previše "Alo-Alo" da bi bio originalan, mada se da gledati i dobro nasmijati.
Ima još poneka manje zapažena serija iz BiH, pa bolje da ne spominjem.

Sve u svemu, moglo bi to puno bolje. Ali opet, kakvo nam je stanje ovamo, nije ni loše...
Zato nemamo poštene serije drugog karaktera.
Ne sjećam se da sam gledao nešto dobro od serija iz BiH, a da nije u ovom žanru.
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 22:09
Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:

Robi, u pitanju je C.

Opet, znam da će joj biti lakše ako ima nekog da muči, pa navlačim....TEBE. LOLLOLLOLLOL

Nek' me kazni, puna joj usta sado-mazo (kit)a, pa da vidimo ima li tu nečegaEvil Smile
Na vrh
kadetoni View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 22:13
Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 piše:

Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:

Robi, u pitanju je C.

Nek' me kazni, puna joj usta sado-mazo (kit)a, pa da vidimo ima li tu nečegaEvil Smile
Samo se ti nadaj, ali koliko  vidim, samo si ti navučen.  LOLLOL

Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 22:16
to i je smisao, da me "navuče", neć se branitEvil Smile
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 22:17
Ma prvi post je bitan, 100 puta je ponovila da ne čita moje osvrte, sada se razotkrila. Čita ona čita. samo neće priznatiCool
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 22:18
Mada ovo nisam ja pisao, ni gledao, no vjerujem C na riječTongue
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 22:21

Cersei, pa ti čitaš recenzije...
Ipak

vidjela da nick tek registriran.. pa ono.. sumnjičavost me navela da letimično preletim prekoLOLLOL
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 22:25

Ma prvi post je bitan, 100 puta je ponovila da ne čita moje osvrte, sada se razotkrila. Čita ona čita. samo neće priznatiCool

a ti si taj znači.. postaješ ko neeboo s tim multi računimaLOLLOL  bebinjo3
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 22:27
hahahahaha...nisam ni sumnjao, OZNA sve doznaCoolNema da se što provuče pored cybercopa. Zato u Svemiru podložnom kaosu i vlada red, respect CerseiHeart
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 22:33
# Baho: TLN je bar po meni najbolja serija tog žanra svih vremena, vidovita neviđeno.   

Ne mogu da vjerujem da je ovo bilo 2013. a ne danas. Ista priča, 5 godina prošlo.

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 22:35

hahahahaha...nisam ni sumnjao, OZNA sve doznaCoolNema da se što provuče pored cybercopa. Zato u Svemiru podložnom kaosu i vlada red, respect CerseiHeart

Na vrh
smuti View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj smuti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Studeni/Nov.2018 u 06:13
Kazem,kome ne paše neka gleda turske sapunjare,ne morate pljuvati po svemu kaj je naše,jesmo jalni narod utopili bi jedni druge u čaši vode alio ovo je samo serija nista drugo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,264 sekundi.