Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Good Omens (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Good Omens (2018)

Good Omens

Good Omens (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2019

Žanr:

komedija, fantazija

Trajanje:

60 min

Autor:

Terry Pratchett
, Neil Gaiman

Glavne uloge:

Michael Sheen
  >  Aziraphale
David Tennant
  >  Crowley
Adria Arjona
  >  Anathema Device
Benedict Cumberbatch
  >  Satan (voice)
Frances McDormand
  >  Narrator
Brian Cox
  >  Death (voice)
Ilan Galkoff
  >  Brian
Sam Taylor Buck
  >  Adam Young
Frances McDormand
  >  God (voice)
Lourdes Faberes
  >  Pollution
Sharon Cherry Ballard
  >  Officer Julia
Simon Merrells
  >  Lesley
Lourdes Faberes
  >  White
Jag Patel
  >  Driver
Jordan Long
  >  Officer Fred

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Good Omens (2018)
    Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2018 u 07:37

Good Omens (2018–)

Žanr:

komedija, fantastika

Uloge:
Ilan Galkoff, Michael Sheen, Sam Taylor Buck

Jezik: engleski

Radnja:

Radnja serije je smeštena u 2018. godinu, kada se čovečanstvo nalazi na rubu apokalipse i priprema se za neizbžni sudnji dan. Prati se nekoliko priča paralelno, rađanje Sotoninog sina Adama, koji slučajno završava u pogrešnom selu i pogrešnoj porodici, zajedničke napore jednog demona i jednog anđela da osujete smak sveta, i međusobne razmirice četiri jahača apokalipse.

IMDb

Na vrh
chiba View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj chiba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2018 u 18:30
Cool,Neil Gaiman.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Listopad/Oct.2018 u 12:08

Good Omens (2019-)

Žanr:
komedija, fantazija

Uloge:
Ilan Galkoff, Michael Sheen, Sam Taylor Buck

Jezik: engleski

Radnja:

Ekranizacija istoimene
kultne knjige Terija Pračeta i Nila Gejmena, napisane 1990. godine.
Serija će imati šest epizoda, i prati nekoliko priča paralelno. Rađanje Sotoninog sina Adama, koji slučajno završava u pogrešnom selu i pogrešnoj porodici, zajedničke napore jednog demona i jednog anđela da osujete smak sveta, i međusobne razmirice četiri jahača apokalipse.

Izvor: http://www.topcinemamovie.com

IMDB

Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Listopad/Oct.2018 u 12:47
Ne mogu vjerovati! Ovo je fantastična vijest.
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Listopad/Oct.2018 u 13:25
Originalno postovano od strane silent_passenger silent_passenger piše:

Ne mogu vjerovati! Ovo je fantastična vijest.
Uze mi reč iz usta.
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Veljaca/Feb.2019 u 23:23

Svih šest epizoda stižu 31.maja.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2019 u 01:17
Seriju prevodi MajaG72 ⚡
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2019 u 16:03
Veliko razočarenje.

Ovo je tako zbunjena serija...
Uvijek sam mislio da su "religijske parodije" humor za odrasle, ali čitav ton ove serije je kao da je napravljena za djecu.
Osim toga, puno se luta sa pričom. Trećoj epizodi treba pola sata da dođe do uvodne špice... Puno pažnje se daje neki nezanimljivim stvarima.

Bude dobrog humora tu i tamo, i Crowley je odličan lik... ali to je sve.
Ne vrijedi se dosađivat pola vremena zbog nekoliko zanimljivih scena.

5/10
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2019 u 16:06
Ajde i ja rekoh da pogledam ovu seriju da ne plaćam bezveze prime video. Djelovala mi zanimljivo i jedva da sam izdržao 15 minuta. Čim ti ne legnu likovi u prvih par minuta, ne vrijedi se patiti. Eto, mene su u startu odvratili likovi anđela i đavola.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2019 u 16:11
dok kontaš da je serija za klince, da se pogledati sasvim ok, doduše ja sam mlada a vi svi ste stari jarciLOLLOL

tako da pogledah i sasvim ok jeLOLLOL
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2019 u 16:19
Demon je zanimljiv lik, a podsjeća na Cersei.
Ne zato što je demon nego svojim izrazima lica.
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2019 u 18:53
Da, njenog mladalačkog lica. Kad kupuje alkohol traže joj ličnu kartu, eto koliko je mladolika.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.