Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Avengers: Infinity War (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Avengers: Infinity War (2018)

Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

OSVETNICI - RAT BESKRAJA

Godina:

2018

Žanr:

akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

149 min

Režija:

Anthony Russo
, Joe Russo

Scenarij:

Jack Kirby
, Christopher Markus
, Stephen McFeely
, Jim Starlin

Glavne uloge:

Robert Downey Jr.
  >  Iron Man
Robert Downey Jr.
  >  Tony Stark
Vin Diesel
  >  Groot
Peter Dinklage
  >  (rumored)
Chris Evans
  >  Captain America
Chris Evans
  >  Steve Rogers
Scarlett Johansson
  >  Black Widow
Scarlett Johansson
  >  Natasha Romanoff
Brie Larson
  >  Captain Marvel
Brie Larson
  >  Carol Danvers
Elizabeth Olsen
  >  Scarlet Witch
Elizabeth Olsen
  >  Wanda Maximoff
Chris Pratt
  >  Peter Quill
Chris Pratt
  >  Star-Lord
Zoe Saldana
  >  Gamora
Cobie Smulders
  >  Maria Hill
Chris Hemsworth
  >  Thor
Benedict Cumberbatch
  >  Dr. Stephen Strange
Sebastian Stan
  >  Bucky Barnes
Sebastian Stan
  >  Winter Soldier
Karen Gillan
  >  Nebula
Tom Holland
  >  Peter Parker
Tom Holland
  >  Spider-Man

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
papiko View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj papiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Avengers: Infinity War (2018)
    Objavljeno: 07.Travanj/Apr.2018 u 20:35
O cool.
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Travanj/Apr.2018 u 00:52
Dobar film. Puca od akcije,ko voli ovaj zanr,svidjece mu se. Ima dosta humora,i to dobrog 😎
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Travanj/Apr.2018 u 10:01
Prevod je najavio Bambula ✨
Na vrh
vlada1973 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vlada1973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2018 u 04:41
kako pokrenuti film
Na vrh
vlada1973 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vlada1973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2018 u 04:41
kako pokrenuti film
Na vrh
vlada1973 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vlada1973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2018 u 04:42
neka mi neko objasni molim vas
Na vrh
ernad-fakic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ernad-fakic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2018 u 12:21
10/10
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2018 u 09:43
Papazjanija.Odgledao film.
Na vrh
nightcrow-stexina View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nightcrow-stexina Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2018 u 13:30
Ja mislim da ovde amo jos fale transformersi hahahahah
Na vrh
vlada2346 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vlada2346 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2018 u 21:39
poslednjih 5 minuta filma je zanimljivo, ostalo je ...
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2018 u 23:25
Kako sam mislio da ce ispasti, ispalo je bolje nego sto sam se nadao. Sve natrpano na gomilu. Moram da priznam da sam se iznenadio kako su sve sasvim solidno uklopili. Sve u svemu, zabava, pusti mozak da odmara.
Vladika
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Kolovoz/Aug.2018 u 00:09
Jednom recju "Sjajan"
Na vrh
Wux View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wux Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Kolovoz/Aug.2018 u 08:26
Meni se svideo ali mislim da su ipak celu priču izvukli Gardijansi i Spajdermen, odnosno pojačana doza komedije. Sviđa mi se i kraj mada su malo zbrzali ali je više nego očigledno da se sprema nastavak.
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Kolovoz/Aug.2018 u 10:40
Zabavan film, s odličnim krajem! Od mene 8/10
Na vrh
inge666 View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj inge666 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2018 u 01:29
Nigdje veze film, efekti super, film ko film, uvijek isto, "mi smo junaci spasit ćemo svemir"
Na vrh
Wux View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Wux Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2018 u 06:28
Originalno postovano od strane inge666 inge666 piše:

Nigdje veze film, efekti super, film ko film, uvijek isto, "mi smo junaci spasit ćemo svemir"

Pa takvi su Marvelovi filmovi. Od stripovskih junaka i ne treba očekivati neku novu osnovu i već neviđenu priču. Ja njih gledam kao neku seriju u nastavcima i kako vreme odmiče vidi se da im ponestaje ideja pa su napravili opštu papazjaniju, Tor, pa Supermen, pa Hulk, pa Hulk protiv Ki9ng konga, pa Betmen pritiv Supermena pa supermen i Blek stena proviv Ajronmena i Kapetana Amerike...pa sve do Svi protiv svih...One transformerse ne mogu da gledam uopšte, u tim transformersima su ostavili papazjanija priču a sa efektima su toliko otišli u detalje da ja tamo nikada ništa ne vidim, toliko nepotrebnih vizuelnih efekata da pojma nemam šta sam video a šta ne.

Od svih tih papazjanija filmova najviše mi se svideo ovaj poslednji Logan, tu su već napravili nešto neočekivaniju priču.

Ažurirao Wux - 06.Kolovoz/Aug.2018 u 06:36
Na vrh
Black Panther View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Panther Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2018 u 07:32
Vidi ga ovaj što meša stripove/univerzume.

AcaNholivud

Na vrh
Wux View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wux Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2018 u 07:53
Dao sam primer i nisam ništa pomešao, isti je žanr "papazjanija", jedino sam Bleka ubacio. Ne razumem zašto treskaš glavom o ladan beton.

Ažurirao Wux - 06.Kolovoz/Aug.2018 u 07:59
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2018 u 17:26
Fenomenalno uradjeno, za sada najbolji film o super-herojima. Mislim da će ovaj film ostati najbolji u ovom žanru dugo godina, jer ne verujem da će u nastavku ovog serijala moći tako dobro da uklope baš ovoliku količinu dobrih borbi sa radnjom filma. Preporuka i ocena 10/10
Na vrh
Gewehr98 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gewehr98 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2018 u 19:31
Odličan film, ali najbolji filmovi o superherojima je Nolanova trilogija. Ipak je ovo klasu niže od The Dark Knight. Ima borbi, ima efekata, ali priča se svodi na jurnjavi po svemiru.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.