Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - La casa de papel (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

La casa de papel (2017)

La Casa de Papel

La Casa de Papel (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

kriminalistički, misterij, akcija, triler

Trajanje:

70 min

Autor:

Álex Pina

Glavne uloge:

Pedro Alonso
  >  Berlín
Enrique Arce
  >  Arturo Román
Álvaro Morte
  >  El Profesor
Itziar Ituño
  >  Raquel Murillo
Alba Flores
  >  Nairobi
Úrsula Corberó
  >  Tokio
Darko Peric
  >  Helsinki
Esther Acebo
  >  Mónica Gaztambide
Miguel Herrán
  >  Río
Jaime Lorente
  >  Denver
Paco Tous
  >  Moscú
María Pedraza
  >  Alison Parker
Juan Fernández
  >  Coronel Prieto
Kiti Mánver
  >  Mariví
Anna Gras
  >  Mercedes Colmenar

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka Obrnut redosled
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: La casa de papel (2017)
    Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2020 u 01:33
Zvanično je: 5. sezona će biti poslednja Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2020 u 13:17
odlična serija meni su sve 4.sezone lijepo legle..tak da jedva čekam nastavak...
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2020 u 12:36
Jedva cekam da krenem sa 4 sezonom.😁
Na vrh
sasadubajic View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sasadubajic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2020 u 01:09
Zarazih se ovom serijom! Jednom rečju ODLIČNA!
Na vrh
pekinezer View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pekinezer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2020 u 23:18
1 i 2 sezonu odgledo u 2 dana i onda 3 i 4. izgubili su puno na znacaju i puno me iznervirali međusobnim odnosima
Na vrh
Wekky17171 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wekky17171 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2020 u 18:12
Originalno postovano od strane baho baho piše:

Originalno postovano od strane Wekky17171 Wekky17171 piše:

S iščekivanjem čekamo nastavak :)

Ne bi valjalo čekati bez iščekivanja... lol

Oprosti... prosto ne odoljeh. lol

Vidim sad i ja. Greška u koracima.
Samo veliki igrači znaju koliko koštaju mali potezi...
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2020 u 16:01
Originalno postovano od strane Wekky17171 Wekky17171 piše:

S iščekivanjem čekamo nastavak :)
Ne bi valjalo čekati bez iščekivanja... LOL

Oprosti... prosto ne odoljeh. LOL
Na vrh
Wekky17171 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wekky17171 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2020 u 15:06
Osobno, 3 i 4 sezona su poslale puno jaču poruku tog otpora koji se naglašava kroz seriju i borbe "malog" čovjeka protiv sustava koja je sveprisutna u svijetu, nego u prve dvije sezone. Stoga, moje osobno mišljenje, da su mi čak 3 i 4 sezona bolje ;) S iščekivanjem čekamo nastavak :)
Na vrh
Vilin View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vilin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2020 u 22:52
Muzika u trećoj sezoni je fenomenalna.
Na vrh
vito-belucci View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vito-belucci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2020 u 07:07
Koja šteta da nakon vrhunske 1. i 2. sezone , puno lošije 3. dobijemo ovakvo finale u četvrtoj sezoni. Pretjerali su ...
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2020 u 22:29
Ogledah i 4. sezonu, još je gora od 3. sezone. Ouch
Sad polako postaje naučna fantastika, baš su preterali sa svime.
Jedno im priznajem, napetost je na nivou. I odlično je za bindžovanje.
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Gewehr98 View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gewehr98 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2020 u 00:03
Zainteresovala me je serija i moram reći da sam prve dve sezone pogledao za manje od nedelju dana. Ali u priču je uletio Netfliks, i tu smo gde smo. Na kraju sam treće sezone i moram priznati da me vuče da gledam i dalje i da je zanimljiva, ali nikako porediti u odnosu na prošle dve sezone. Zasad, dok ne pogledam 4. sezonu, mogu dati preporuku. Odlična jeste, ali opet sigurno ima i boljih. 8.5 / 10 Thumbs Up
Na vrh
Djapica View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Djapica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2020 u 17:49
Najgora serija ikad
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Travanj/Apr.2020 u 17:59
Meni je La Patetica de Papel 4. sezona ujedno i zadnja sezona. Šmrc....Odsklizala se skroz u šlampavu sapunjaruConfusedOuchŠteta! Prve dvije sezone sam progutao, ova zadnja  mi zapela u grluDead
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2020 u 23:32
Prijevode za sezonu 4 najavio je metohr ⚡
Na vrh
Bad Spenser View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Bad Spenser Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Kolovoz/Aug.2019 u 21:08
Nije loše, ima kopiranja, ali ipak dovoljo zabavna serija koju vredi pogledati. Preporučujem. 7/10
Na vrh
bonux View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj bonux Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Kolovoz/Aug.2019 u 13:41
Sjajna serija. Odgledala 1 sezonu krecem 2. Ali zasto je 1S imala 13 a ova 2S samo 6 ili 9? E da to me zbunjuje, negde 6 a negde 9 o cemu se radi? Neko je napisao da su postali ubice, neee zasto?  
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2019 u 10:45
Originalno postovano od strane gogo75 gogo75 piše:

Meni je baš suprotno, ova treća sezona je baš kul Smile
Inaće komplet  sezone 1 , 2 i 3 su odlične i sama koncepcija cijele serije je vrh vrhova...
Naprosto obožavam ove "lopove" i ovaj njihov stil pljački, e da bar nešto ovakvo postoji i u stvarnosti na ovom nivou organizacije ako izuzmemo ove "naše" pljačkaroše u odijelima!
Naravno velika zahvala prevoditelju ove serije bubba2

što da bar postoji??  Eh u mladim danima kad smo Iro i ja vodili bandu koja je operirala po buregdžinicama, pa šipcima pokrali sve bureke sa sirom, ni naša Csi nas nije mogla uloviti, ovi su pičkin dim prema namaLOL
Na vrh
Illuminati View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Illuminati Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2019 u 04:58
Meni takođe treća sezona odlična.Vredno gledanja.Preporuka.Thumbs Up
My Beautiful Dark Twisted Fantasy
Na vrh
gogo75 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj gogo75 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2019 u 21:18
Meni je baš suprotno, ova treća sezona je baš kul Smile
Inaće komplet  sezone 1 , 2 i 3 su odlične i sama koncepcija cijele serije je vrh vrhova...
Naprosto obožavam ove "lopove" i ovaj njihov stil pljački, e da bar nešto ovakvo postoji i u stvarnosti na ovom nivou organizacije ako izuzmemo ove "naše" pljačkaroše u odijelima!
Naravno velika zahvala prevoditelju ove serije bubba2

napadnajboljaobrana kako za koga
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,148 sekundi.