Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sportska prognoza Premier League
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Sportska prognoza Premier League

Odgovori Odgovori Stranica  123 240>
Korisnik
Poruka Obrnut redosled
MetalikeOperiteKose View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sportska prognoza Premier League
    Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2022 u 14:13
Originalno postovano od strane Black Raven Black Raven piše:

Den Hag će naštelovati Man.U. ali ne sme da pravi ovako glupe greške. 
U ovoj prvoj utakmici je ispao baš debil, stavio Eriksena pre Ronalda, stavlja McTomenay (koji je DM i ima preko 190cm) da igra u ofanzivnu formaciju, a Van de Beka ostavlja na klupu. 
Nema Man.U. tim ni za prva 4 mesta ove sezone, a verovatno i sledeće.

Hoce. Eno trazi od uprave da mu dovede Marka Arnautovica iz Bolonje. Kazem ja, covek sa vizijom... samo njemu znanom...
Doduse, ne znam da li su glasine verodostojne ili su se novinari poceli sprdati sa Mancesterom.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 21:28
Dva igrača Chelsea i jedan Brougha. Onda ja kao pijemLOLIli patuljak i dva Zulu ratnika. Ja bih uzeo Drogbu. On bi pojeo Mitrovića, zatim bi Haalandu poševio curu, za kraj bi patuljku poklonio prsten da ga nosi u MordorLOL
Robin Obični- najobičniji
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 20:54
Originalno postovano od strane Chuck Norris Chuck Norris piše:

Sviđa mi se Irov tim - 3 ofanzivca Arsenala

Da mogu, stavio bih Zolu, Hasselbanka i Drogbu, ali ne ide. Ovi su relativno dobri obzirom na cijenu.
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 20:16
Pravi se javioLOLEm vara na pisanju, em vara na zbrajanju. Još i širi kojekake objede o našem izborniku/budućem treneru Uniteda- Čakiju i njegovoj desnoj ruci, budućem Murini. ovaj Murihnu, tj. moja malenkost.LOLLOL
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 20:03
Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 piše:

Malo sam "dotjerao ekipicu, riješio se odličnih igrača s klupe Perišića i Kovačića. Sad sam spreman, tako da neće robo bit lak zalogaj nikome. Neka igre počnuCool

A tko ti je asistirao pri odabiru igrača, rakija ili pelin? LOL

ja navijam za sebe...i za Čakija

Ovakvo ulizivanje još nije zabolježeno na ovom forumu. Ovo je barem za žuti karton. LOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 19:57
inače mi drago kad Ljiverpool maže sve živoCool
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 19:57
ja navijam za sebe...i za Čakija, da sje**m Irokeza i postanem pomoćni trener trener u Unitedu, dok se riješimo onog papana Den HaagaLOL
Na vrh
Vee Bla View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vee Bla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 19:17
Wink
You'll Never Walk Alone
Na vrh
Vee Bla View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vee Bla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 19:11
Ja sam fan Liverpoola, tako da molim da mi dragovoljno vratite LIV igrače u draft ligi. Ja ću se dragovoljno odreći ostalih CHE, TOT, MCI, ARS igrača, ali ne i Bowena. Wink
You'll Never Walk Alone
Na vrh
Vee Bla View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vee Bla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 19:08
You'll Never Walk Alone
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 18:51

Inače imam sve igrače koji su u modi. I Haalanda i Mitrovića i Zinchenka.. Mada mi je Mitrović za odstrel. Čim počne šetat po terenu leti vun.LOL

Mitrović ti je novi Pukki - nakon 6. ili 7. kola ga više ne bude.
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
Chuck Norris View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Chuck Norris Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 18:50
Da sam ti zamijenio bih bar 8 igraca

Bice Perisic odlicna opcija samo da pocne vise da igra.
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 18:40
Inače imam sve igrače koji su u modi. I Haalanda i Mitrovića i Zinchenka.. Mada mi je Mitrović za odstrel. Čim počne šetat po terenu leti vun.LOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 18:39

A robinu je bolje što prije da aktivira wildcard jer se cijene već mijenjaju. Za sad skočila Halandu, Mitroviću i Zinchenku, a pala Kejnu.

Malo sam "dotjerao ekipicu, riješio se odličnih igrača s klupe Perišića i Kovačića. Sad sam spreman, tako da neće robo bit lak zalogaj nikome. Neka igre počnuCool
Na vrh
Vee Bla View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vee Bla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 18:11
Liverpool FC

Ažurirao Vee Bla - 08.Kolovoz/Aug.2022 u 19:04
You'll Never Walk Alone
Na vrh
Vee Bla View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vee Bla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 18:02
Malo sam zakuhao atmosferu. To je mala spačka Liverpool fanova, ali naravno da je Kane izvrstan igrač koji nažalost nije osvajao trofeje. Tako da, neka nogometne i navijačke igre počnu.
Wink
You'll Never Walk Alone
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 17:59

A robinu je bolje što prije da aktivira wildcard jer se cijene već mijenjaju. Za sad skočila Halandu, Mitroviću i Zinchenku, a pala Kejnu.

Mamu i lopovsku, dobro da je Haaland van mijenjanja rostera. Mitrović dobro krene, no onda ga stisnu, ko jaja kod zubara. zanimljiv mije ipak Zichenko, no cijena je ta koja bude odredila njegvou sudbu.

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Chuck Norris Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 17:58

Tko je to Harry Pott..ovaj Kane? Da neš vrijedi naš izbornik Čaki bi valjd znao za njegalol

Uzecu ga kad mu se cijena spusti na 10
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 17:57
Gledo tekmu, Kane više krilio rukama no igrao za ozbiljno. Nakon utakmice ga je oni mali Kinez Soon sigurno našamarao u svlačionii ( čim je žutać- zna kung-fu ), kulke ga je Kane špotao na terenu.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Chuck Norris Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2022 u 17:57

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 240>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.