Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - El Chapo (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

El Chapo (2017)

El Chapo

El Chapo (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

El Chapo

Godina:

2017

Žanr:

drama

Autor:

Carlos Contreras
, Silvana Aguirre

Glavne uloge:

Humberto Busto
  >  Don Sol
Humberto Busto
  >  Don Sol (1 episode, 2017)
Marco de la O
  >  Joaquin 'El Chapo' Guzman
Marco de la O
  >  Joaquin 'El Chapo' Guzman (1 episode, 2017)

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka Obrnut redosled
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: El Chapo (2017)
    Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2019 u 23:53

Odgledao sam prve dve sezone i sva je prilika da u nastaviti dalje.

Prva je bila klasično i malo duže zagrevanje za drugu sezonu koja je bolja od prve. Dok sam gledao Čapa i njegovog ortaka, koji je dogurao do ministra unutrašnjih poslova, kao da sam gledao čika Mišu Bananu u sličnom društvu.

Bilo kako bilo, veselo je bilo u Meksiku.

Zaboravio sam na seriju Narkos Meksiko. Hvala na podsećanju, i to će se gledati.
Na vrh
oliver83 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj oliver83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Prosinac/Dec.2018 u 17:10
El chapo serijal nesto kao sapunica nije za moj stil a Narcos i narcos mexico mnogo dobar serijal ima dobri akteri nesto najbojle od netflix
Na vrh
VLL72 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VLL72 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Prosinac/Dec.2018 u 14:41
Ja sam krenuo od Narcos Mexico, pa onda Narcos sve 3 sezone u jednom dahu i sad se mučim sa Čapom da ga nekako završim, sezonu 3 konkretno, jer kako se bliži kraju sve mi je teže da razumem neke stvari. Kako je on predstavljen u seriji pravo je čudo da je toliko opstao i da je napravio to što je napravio. 
Samo Zvezda!!!
Na vrh
dragana-milanovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dragana-milanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2018 u 14:34
amaterski odrađene scene sa pucanjem......... skoro svima kalašnjikovi zakočeni a pucaju do iznemoglosti ..... još kad vidim da Čapo repetira po dva puta već napunjen pištolj e tek mi nije onda jasno kako sebi to dopuštaju
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2018 u 10:38
Odlična serija, ali imam jednu primjedbu, gdje je Sean Penn?
Na vrh
dacan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dacan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Rujan/Sep.2018 u 19:01
odlicna serija
Na vrh
frane-drezga View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj frane-drezga Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Kolovoz/Aug.2018 u 20:10
gdje se mogu skinut prijevodi za prvu sezonu , hvala
Na vrh
goran-radojevic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj goran-radojevic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2018 u 16:09
hvala mirha za prevode!
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2018 u 00:37
Prijevode za 3 sezonu radi ciro_00 ⚡
Na vrh
vama00 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vama00 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2018 u 09:05
odlična serija!
Na vrh
zele View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zele Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Sijecanj/Jan.2018 u 13:05
Odlicna serija, hvala na informacijama i hvala na odlicnom prijevodu.
Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Sijecanj/Jan.2018 u 12:57
Hvala na info, odlične vijesti... Thumbs Up
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden - Zeleni - Šon Bin - Bogomoljka

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2018 u 16:31
Treća sezona će valjda biti na Univisionu još ove godine, ali na Netflixu sledeće godine.

Koliko sam čuo, biće četiri sezona, za dalje ne znam. Smile
Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2018 u 16:27
Odlična serija. Druga sezona još bolja od prve.
Nisu ništa lošiji od isto tako odličnih Narcosa, svakako preporuka za obje...

Je li u planu i 3. sezona ubrzo, priča li se šta?

P.S. Pozdrav ekipi s foruma, vidim smajlići su još tu... buki3LOL
Na vrh
AlfaStalker View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlfaStalker Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2018 u 22:37
odlična druga sezona......... više ubijenih nego u narkosu
Na vrh
LekaSrbin View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LekaSrbin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Prosinac/Dec.2017 u 17:23
Hvala Mirhi na prevodima.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 01:08
Prijevode za 2 sezonu radi mirha 💖
Na vrh
suncokreti View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj suncokreti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2017 u 15:07
Serija je dobra, ali Narcos je bolja
Na vrh
muscalo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj muscalo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 12:31
Brutalna serija nadam se da ce uskoro bit prijevod postavljen.
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Prosinac/Dec.2017 u 15:37
Od juce je dostupna druga sezona. Proverio sam jednu epizodu El.Chapo.S02E04.720p.WEBRip.x264-SERIOUSLY, ima i engleski i spanski zvuk odvojeno + eng prevod.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.