Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Predlozi, pitanja, problemi, kritike...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - titlovi.com problem na KODI-ju
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

titlovi.com problem na KODI-ju

Odgovori Odgovori Stranica  123 9>
Korisnik
Poruka Obrnut redosled
mbaranj View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mbaranj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: titlovi.com problem na KODI-ju
    Objavljeno: 13.Studeni/Nov.2017 u 09:44
Za ulazak na TV Boxu da li trebam postaviti kakvu adresu jer stalno izbacuje da nisu titlovi dostupni prije mjesec dana sve radilo.
MiroUnhappy
Miro
Na vrh
AlPachino View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlPachino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2017 u 14:10
Čist onako informativno, bi li bilo poželjno prije instalacije zadnje verzije (1.1.3) disejblati ili deinstalirati staru verziju addona (1.1.2) iz KODI repozitorija?

P.S. Ne treba odgovor, Addon se sam nadogradi preko zip-a i sve šljaka for gas. Smile

Hvala.

Ažurirao AlPachino - 10.Studeni/Nov.2017 u 14:15
Frankly my dear...
Na vrh
Alipasijaner View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Alipasijaner Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Studeni/Nov.2017 u 22:19
Pa ocigledno je da se ljudi ne snalaze i onda im ponudis-pokazes-objasnis kako da to urade koristeci tehnologiju s kojom se non stop srecu u svakodnevnom zivotu..

Originalno postovano od strane 4c-predrag-margetic 4c-predrag-margetic napisao:

Zasto komplicirate sa skidanjem preko sd kartica kad mozete direktno iz browsera skinut zip file u download folder na androidu,znaci u njegovu internu memoriju,i nakon toga u Kodiju kad zelite nadograditi titlovi.com, samo u sistemu-dodaci instalirate taj file iz vanjske pohrane-download koji ste prije preko browsera skinuli sa onog navedenog linka github. VRLO JEDNOSTAVNO !!!!!!
Na vrh
4c-predrag-margetic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj 4c-predrag-margetic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Studeni/Nov.2017 u 13:16
Zasto komplicirate sa skidanjem preko sd kartica kad mozete direktno iz browsera skinut zip file u download folder na androidu,znaci u njegovu internu memoriju,i nakon toga u Kodiju kad zelite nadograditi titlovi.com, samo u sistemu-dodaci instalirate taj file iz vanjske pohrane-download koji ste prije preko browsera skinuli sa onog navedenog linka github. VRLO JEDNOSTAVNO !!!!!!
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Studeni/Nov.2017 u 12:33
Originalno postovano od strane Alipasijaner Alipasijaner napisao:

Originalno postovano od strane AcaNDr AcaNDr napisao:

A kako da radi na android TV-u? Ne Android box, nego na Tv, posto je meni instaliran na TV-u.
Identicno kao i na bilo kojem Androidu, downloaduj na usb, usb u tv i slijedi vec prethodno navedeno.

Odlicno, radi. Hvala Smile
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
dragan-bencun View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dragan-bencun Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2017 u 23:28
Originalno postovano od strane deklica deklica napisao:

Originalno postovano od strane dragan-bencun dragan-bencun napisao:

Meni je Kodi instaliran na Raspberry Pi 3, ali kao sto rekoh nisam uspio natjerati titlove da reade :-(

Meni radi addon bez greške v1.1.3 na Rpi3 sa Libreelec 8.2.0.1.
Kome ne radi do njega je nešto, jer je popravljen i radi kao pre ako ne i bolje ;)

v 1.1.3 je ona koja je u zipu? 
sad sam provjeravao i meni je cijelo vrijeme v 1.1.2

Da, 1.1.3... Ukoliko si išao na Clone and download, morao bi da imaš ispravnu poslednju verziju, jedino ako nisi išao na source pre prepravke...

thx deklica, rijesio  i da u pravu si isao sam preko sourcea koji mi u biti nije citao SDkarticu
Sada sve radi i konacno ce zena biti zadovoljna :-D
Na vrh
deklica View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2017 u 23:26

Meni je Kodi instaliran na Raspberry Pi 3, ali kao sto rekoh nisam uspio natjerati titlove da reade :-(

Kome ne radi do njega je nešto, jer je popravljen i radi kao pre ako ne i bolje ;)

Da, 1.1.3... Ukoliko si išao na Clone and download, morao bi da imaš ispravnu poslednju verziju, jedino ako nisi išao na source pre prepravke...
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dragan-bencun Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2017 u 23:02

Na vrh
xalexas View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj xalexas Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2017 u 20:42
I meni je iste greške javljao pa sam digao ruke od SMB-a i napravio NFS share koji proradio iz prve. Inače, postoji SmbUp aplikacija preko koje bi trebalo da radi i SMB.
Na vrh
Lumber Jack View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lumber Jack Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2017 u 19:10
Originalno postovano od strane xalexas xalexas napisao:

Ako imaš Mac, instaliraj NFS manager i napravi NFS share. Kodi ne kapira Apple SMB protokol. 
Ne kapiram ni je zašto treba toliko vremena da se postavi na zvanični repozitorijum.

Uspeo sam SMB da sredim (da, na Macu sam). Nema nikakve logike, 10 puta neće (broken pipe, error 2 share not available), i onda odjednom iz čista mira hoće Smile

Instalirao sam addon u svakom slučaju, a hvala ti na ovoj preporuci za NFS manager, nije mi palo na pamet da probam neki drugi share, jer uglavnom ljudi uspevaju SMB, ili ih jako malo instalira Kodi na Apple TV, pa nema mnogo saveta ni iskustava nigde.
Na vrh
deklica View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2017 u 15:35

Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dragan-bencun Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2017 u 14:52
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Alipasijaner Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2017 u 13:10
Originalno postovano od strane Karpalak Karpalak napisao:

Neznam za android TV  ali kod mene na Vesh mashinu ide ko zmaj
Lako je tebi kad imas LG masinu.. hajde probaj instalirat' na Gorenje pa ces vidjeti sta su muke..
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Alipasijaner Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2017 u 13:09
Originalno postovano od strane AcaNDr AcaNDr napisao:

A kako da radi na android TV-u? Ne Android box, nego na Tv, posto je meni instaliran na TV-u.
Identicno kao i na bilo kojem Androidu, downloaduj na usb, usb u tv i slijedi vec prethodno navedeno.
Na vrh
Karpalak View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Karpalak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2017 u 13:06
Neznam za android TV  ali kod mene na Vesh mashinu ide ko zmaj
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2017 u 12:50
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dragan-bencun Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2017 u 00:30
sve napravio po PSu i ne radi :-( 
prebacio zip preko SD carda, updateo ADD ON i ne radi.
Vidim da je Mikac radio nesto na add onu prije 8 dana pa .... 
Na vrh
xalexas View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj xalexas Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2017 u 23:28
Ako imaš Mac, instaliraj NFS manager i napravi NFS share. Kodi ne kapira Apple SMB protokol.
Ne kapiram ni je zašto treba toliko vremena da se postavi na zvanični repozitorijum.
Na vrh
Lumber Jack View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lumber Jack Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2017 u 20:09
Ne kontam, u čemu je sad problem da se taj sređeni Addon stavi u Kodi repository? Čemu ove zavrzlame sa prebacivanjem na usb i ostalo?

I ja imam apple TV, i taj prokleti SMB češće neće da radi, nego što hoće, i ne bih petljao sa tim ako će se ovaj update pojaviti na Kodiju u dogledno vreme. Smile
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Alipasijaner Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Studeni/Nov.2017 u 22:57
Cestitam postali ste majka :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 9>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.