Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Daredevil (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Daredevil (2015)

Daredevil

Daredevil (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Daredevil

Godina:

2015

Žanr:

drama, kriminalistički, akcija, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

54 min

Autor:

Drew Goddard

Glavne uloge:

Elden Henson
  >  Foggy Nelson
Charlie Cox
  >  Matt Murdock
Deborah Ann Woll
  >  Karen Page
Charlie Cox
  >  Daredevil
Vincent D'Onofrio
  >  Wilson Fisk
Royce Johnson
  >  Sgt. Brett Mahoney
Jon Bernthal
  >  Frank Castle
Elodie Yung
  >  Elektra Natchios
Geoffrey Cantor
  >  Mitchell Ellison
Vondie Curtis-Hall
  >  Ben Urich
Bob Gunton
  >  Leland Owlsley
Peter Shinkoda
  >  Nobu
Susan Varon
  >  Josie
Ayelet Zurer
  >  Vanessa Marianna
Toby Leonard Moore
  >  James Wesley

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Slavik View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Slavik Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2017 u 17:41
Odlična serija. Film (2003) je nula prema ovome. Vincent D'Onofrio je rasturio.
Na vrh
stanko-bobinec View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stanko-bobinec Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2017 u 17:20
Marvelov junak koji se bori za pravdu. Kao što je na početku ideja prikazana u filmu tako je i ostvarenjem ove akcione serije vjerno odrađena u prve dvije sezone. S nestrpljenjem očekujemo treću sezonu. Ocjena 1-5 . . 4
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Ožujak/Mar.2018 u 10:33
Nikako da dočekam treću sezonu, što je najgore nisam ni siguran kada tačno izlazi (prošla se pojavila u martu, prethodna u aprilu)...a o Punisheru (tu ću se bome tek načekati) da i ne počinjem. Ouch
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Ožujak/Mar.2018 u 21:06
  Prva sezona mi je bila mnogo bolja nego što sam očekivao. Baš onako stripovski izgleda, da nije bilo mobilnih i računara pomislio bih da čitam neki stari Eks almanah. Mislio sam da će ovo biti prežvakanje očajnog filma sa Aflekom ili bar nešto rađeno na taj kalup. Baš sam se iznenadio kako je dobro urađeno.

Drugom sezonom sam takođe bio zadovoljan. Obično ugnjave dok se ne upoznaju glavni junak i protivnik ali ta praksa je ovde izostala. Susret dva "rivala" me je oduševio ali i malo razočarao kad je Puniša dobio prvu rundu. Elektra je najslabija karika jer je u njenom slučaju serija bila u praznom hodu zbog nekih scena koje su bile na ivici dosade. U svakom slučaju ovo se isplatilo videti.

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Rujan/Sep.2018 u 23:56
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2018 u 00:13
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2018 u 05:24
Na vrh
Black Panther View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Panther Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Listopad/Oct.2018 u 04:08
Опааа :) За две недеље почиње, а ја сам заборавио шта се све десило. xD
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Listopad/Oct.2018 u 22:07
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Listopad/Oct.2018 u 01:24
3 sezonu prevodi mirha 👍
Na vrh
Black Panther View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Panther Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2018 u 02:30
Фантастична трећа сезона! CoolCoolCoolCoolCool HugHugHugHugHugHugHug
Фиск је генијалан! cudak
И коначно да ми се свиди Карен! LOLLOL

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2018 u 01:21

Odgledao sam prve tri epizode i više sam nefo zadovoljan viđenim. Rekovalescent se oporavlja, stara ekipa se povezuje i okuplja...
Na vrh
zvonko3333 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zvonko3333 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Studeni/Nov.2018 u 15:48
Ocena 8/10
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2018 u 19:19
Dardevil.. moj omiljen junak, morala pauzirat 3 nastavka prije kraja, boli me...
svake sezone pokupi batine ali nikad koliko u ovoj... točno mene boli koliko ga mlateLOLLOL

Ima li kraja ovoj patnjiLOLLOL

..ništ idem popit par analgina i pretrpjet ovu bol do krajaLOLLOL
Na vrh
ivan-macanga View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivan-macanga Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Studeni/Nov.2018 u 05:41
ja bih ovo mogao gledati dok sam živ......cersei je stvarno u pravu, u sezoni 3 ga svi " lome " ( nešto slično kao njegovog oca u ringu, u namještenim borbama + poveznica - provjereni recept iz Rockya )........likovi nam očito " uđu pod kožu "
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.