Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ray Donovan (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Ray Donovan (2013)

Ray Donovan

Ray Donovan (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Ray Donovan

Godina:

2013

Žanr:

drama, kriminalistički

Trajanje:

60 min

Autor:

Ann Biderman

Glavne uloge:

Liev Schreiber
  >  Ray Donovan
Jon Voight
  >  Mickey Donovan
Steven Bauer
  >  Avi
Dash Mihok
  >  Bunchy Donovan
Pooch Hall
  >  Daryll
Paula Malcomson
  >  Abby Donovan
Eddie Marsan
  >  Terry Donovan
Katherine Moennig
  >  Lena
Kerris Dorsey
  >  Bridget Donovan
Devon Bagby
  >  Conor Donovan
Ismael Cruz Cordova
  >  Hector Campos
Lisa Bonet
  >  Marisol Campos
Embeth Davidtz
  >  Sonia Kovitzky
Gabriel Mann
  >  Jacob Waller
Alyssa Diaz
  >  Teresa

Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2016 u 00:59

Prevedena je 4 sezona, [email protected] hvala uzdravlje

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
besker-melinda View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj besker-melinda Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Travanj/Apr.2017 u 17:16
Seriju sam počela gledati na preporuku i mogu kazati da je odlična. Ima likova koji će vas oduševiti i nervirati i ljutit, i kad serija to postigne onda je vrhunska. Nestrpljivo očekujem 5.sezonu
Na vrh
danijel-dreznjak View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj danijel-dreznjak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2017 u 12:55
Kad ce titlovi za prvu epizodu 5te sezone??

hvala unaprijed!
Na vrh
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2017 u 00:55
Ma ova serija zaslužuje sve pohvale kako su samo pogodili sa glumcima po meni čista desetka...falit će mi ova serija mnogo šteta šta je ovo zadnja sezona...

Ažurirao marko99119 - 30.Kolovoz/Aug.2017 u 00:57
Na vrh
Buki51 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Buki51 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2017 u 20:05
Vrhunska serija.Jedna od najboljih u ovoj kategoriji.
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2017 u 21:06
Ma zaista ko nije pogledao,domaci zadatak.Pogledati sve sezone(nema mnogo epizoda)ali obavezno.
Na vrh
VladBetMi71 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj VladBetMi71 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2017 u 18:44
Super sezona.Vredi da se pogledaju sve sezone.Hvala na prevodu.
Na vrh
monsep1234 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj monsep1234 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2017 u 12:31
super serija
Na vrh
tumbe View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj tumbe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2017 u 21:00
Serija je vrhunska!
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj VladBetMi71 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2017 u 01:05
Super serija.Hvala na prevodu.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2017 u 01:30
Paše i meni, izbegavao seriju dok se ne nakupi epizoda te onda skoro lepo seo i odgledao sve u komadu od prve sezone. Manje sam tok i zapleti, ono što meni najviše godi su odlični glumci, sjajan Liev Schreiber, volim i Voight-a, pa Eddie Marsan (ko nije, neka gleda "Happy-go-lucky" odličan Marsan kod Majk Lija), užitak ih je gledati kao bizarno nefunkionalne i sje.bane, istovremeno povezane i udaljene Donovane.
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj VladBetMi71 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Listopad/Oct.2017 u 19:40
Stvarno super serija.Hvala na prevodu.
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Listopad/Oct.2017 u 02:25
Obnovljeno za 6. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
mirko1973 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj mirko1973 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2018 u 13:18
serija vrh vrhova sve pohvale za seriju
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2018 u 03:01
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Listopad/Oct.2018 u 19:06

Prvo da se zahvalim prevodiocu.

Odgledao sam prvu epizodu šeste sezone i zadovoljan sam njenim početkom. Tata Rej je posle kupanja stekao novog prijatelja koji mu je zakomplikovao život.

Početak obećava i to je najvažnije. Javljam se kad slistim  ovu sezonu.
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Listopad/Oct.2018 u 01:31
Iskreno mislio sam da je kraj serije ali idemo dalje . Extra serija !
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Listopad/Oct.2018 u 08:56

Slažem se, do sada nemam zamerki. Možda je zakatanče posle ove sezone jer počinju da se rešavaju likova za koje smatraju da su višak.

Videće se.
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2018 u 23:07
Obnovljeno za 7. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
VLL72 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VLL72 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2019 u 20:23
Krenuli su super i možda već na kraju druge sezone kreće pogubljenost i samozakopavanje, sve dublje i dublje. Šteta, nisam još završio, negde sam na 4-toj sezoni ali čini mi se da posustaju sa idejama. Ovo sa Rusima što je bilo je užaš žešći kako je napravljeno. Ni dugmići ne bi ostali od Donovanovih u RL. Primetna je i neka patetika koja se uvodi kako napreduje serija. Veoma mi je žao što je tako. Nadam se da ću istrajati i završiti započeto. Sezona 1 je bila vrhunska. Posle je baš primetan pad, i dosta nerealno ide sve nakon toga. Bilo kako bilo, lik Mikija i Vojt su izneli sve do sada. Još se smejem vicu koji je ispričao o skoku sa 15 metara ili Censored . Jedan od najjačih viceva ikada. Ne mogu da budem hejter i da slabo ocenim seriju, pre svega zbog Mikija malera starog. Od takvih teba bežati kao od kuge Thumbs Up
Samo Zvezda!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.