Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Walking Dead (2010)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Walking Dead (2010)

The Walking Dead

The Walking Dead (2010)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2010

Žanr:

drama, triler, horor

Trajanje:

44 min

Autor:

Frank Darabont

Glavne uloge:

Andrew Lincoln
  >  Rick Grimes
Chandler Riggs
  >  Carl Grimes
Norman Reedus
  >  Daryl Dixon
Melissa McBride
  >  Carol Peletier
Lauren Cohan
  >  Maggie Greene
Steven Yeun
  >  Glenn Rhee
Danai Gurira
  >  Michonne
Sonequa Martin-Green
  >  Sasha Williams
Emily Kinney
  >  Beth Greene
Christian Serratos
  >  Rosita Espinosa
Josh McDermitt
  >  Dr. Eugene Porter
Alanna Masterson
  >  Tara Chambler
Michael Cudlitz
  >  Sgt. Abraham Ford
Laurie Holden
  >  Andrea Harrison
Sarah Wayne Callies
  >  Lori Grimes

Odgovori Odgovori Stranica  <1 121314
Korisnik
Poruka
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Listopad/Oct.2018 u 18:46
Fear The Walking Dead nisam gledao pa ne mogu da napravim poređenje. Inače, nisam pristalica da se rade spinovi serija koje još uvek traju a pri čemu su veoma uspešne. Mene The Walking Dead u potpunosti ispunjava, tako da bi mi dve serije na istu (zombi) temu, bile too much. Očigledno je finansijski motiv prevladao nad zdravom logikom.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Listopad/Oct.2018 u 19:38
Znam. I ja sam tako mislio, ali daj i ovoj seriji šansu) Zaista je dobra.
Na vrh
win32 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj win32 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Listopad/Oct.2018 u 20:54
Originalno postovano od strane beogradski beogradski piše:

The Walking Dead vs Fear the Walking Dead, koja vam je bolja?

Gledam obje i definitivno mi je bolji The Walking Dead.
FTWD nije losa serija, ali mi likovi nisu tako zanimljvi kao u TWD te mi je sama radnja definitivno bolja od TWD.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Listopad/Oct.2018 u 21:07
Prijevode za 9 sezonu najavio je mirelovac ⚡
Na vrh
cipiflesh View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cipiflesh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Listopad/Oct.2018 u 13:10
Kad se gleda sve ukupno daleko je bolji TWD, meni bar. FTWD je u prve dve sezone bio poprilicno tanak, tek skorije, sa opadanjem kvaliteta TWD, FTWD je tu negde.
Na vrh
budimir69 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj budimir69 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Studeni/Nov.2018 u 08:34
the walking dead je najveća podvala od serije, žao mi je što sam toliko vremena bacio, prateći ovu sapunicu, koja je mogla da stane u 3 sezone, a ne da otežu, rastežu, smaraju... iz principa sam odustao nakon prve epizode aktuelne sezone, i ne interesuje me niti kako će završiti, niti na koji će način ubiti Rick-a... kad sve zbrojim od 1 do 10? petica (samo zbog prvih sezona). serija za teenagere
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2019 u 22:47
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 19:07
Samo napred.
Na vrh
tinesi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tinesi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2019 u 09:48
Budimir, budimiran, ne vredi,serija je uistinu za djecu, malo odraslu ali ipak djecuWink
haveanicedayeweryday
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2019 u 09:56
Pa ja sam dete. I???
Na vrh
tinesi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tinesi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2019 u 04:34
Smile
haveanicedayeweryday
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2019 u 18:42
Serija za decu? Pa ne bih baš rekao tj. napisao ) Ne zato  što ja pratim nego... Daleko od toga da je to žanrom drama. Kad spomenu žanr drama, ko voli pomenuti žanr, preporučio bih seriju Rectify. IMDb linkhttps://www.imdb.com/title/tt2183404/?ref_=nv_sr_1 , na ovom sajtu imate prevod za sve sezone. Ova serija koju sam preporučio je skroz nepoznata ali žanrovski gledano, fali serija da su žanrom drama. Jer sve kultne serije pput Breaking Bad, Dexter, Shield, Sons of Anarcy... su prvenstveno triler serije, a TWD ili FtWD su horor serije. Znači, The Walking Dead nije dečija serija, ali ukoliko biste pogledali baš pravu dramu, preporučio bih Rectify. To je 100% drama, svakodnevnica, lični problemi kako glavnog lika Danijela, tako i sporednih. Tu nema ovo-ono, bilo slučajnih ili namernih ubistava iz pomenutih serija nego... Sve u svemu, ako se gleda u realnog pogledu, The Walking Dead ne može u isti koš sa serijom Rectify, ali to ne znači da je TWD za decu. Jer kao što ne može u isto koš Poslednje Hristovo Iskušenje i npr. Fast and Furious. A u današnje vreme, gledamo šta hoćemo ili ukoliko nam se ne svidi, prekinemo. Nije ovo vreme prvog i drugog kanala, kad je bilo svetsko čudo treći kanal, pa kad se čekao noćni program da se odgleda nešto kvalitetno poput serije Crime Story ili odlične australske mini serije poput Bangkok Hilton-imate prevod na titlovi.com,pa zatim sećam se i Od Alise u nepoznato,Dada je smrt,Vijetnam -ali na žalost ove ostale ne postoji nigde prevod ali ukoliko znate dobro engleski, preporučujem da odgledate.
Na vrh
merl!nka View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj merl!nka Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2019 u 13:32
The walking dead je i dalje sasvim ok . Dakle pratim . 
Na vrh
bret valas View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bret valas Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Veljaca/Feb.2019 u 18:54
Smorili su vise. Zadnje dve sezone nemaju blage veze.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Veljaca/Feb.2019 u 19:23
ama neka gleda kome se gleda, a kome se ne gleda...npr. trenutno pratim seriju gotham, odgledao sam za sad prve tri ep.,pa ako odlucim da preikem, to je najlakse )
Na vrh
budimir69 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj budimir69 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2019 u 19:00
ajde neka mi neko objasni momenat, ove sapunice? poslije niza ovih odgovora na forumu, vezano za noju konstataciju da je the walkind dead shit serija, u pon vece sam nabasao na nju na kanalu Fox , i prikazuje se vjerovatno aktuelna epoizoda, ajde vidim neki novi likovi u njoj i ostavim da ide... i onda momenat, neka djevojčica sa roditeljima u skloništu, otac brije bradu koja mu smeta, poslije toga njegova žena ubija lika, a on obrijan (new face) drži kćerkicu u naručju, tečeradnja i vraćaju se na dio kad vjećaju dal da izbace ubijenog tipa vani, da se ne usmrdi, i u svemu tome tatica sa bradom njegovanom, a samo dan nakon ubistva? ma dajte serija je SHIT
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Ožujak/Mar.2019 u 17:19
Originalno postovano od strane budimir69 budimir69 piše:

i ne interesuje me niti kako će završiti, niti na koji će način ubiti Rick-a...

Bam, Spoiler...

Dodjoh da vidim komentare, vidim ima i spoilera.... davno gledao (valda do 4te sezone), da, spora radnja i odugovlace je- koliko se secam. 
Juce u komadu ogdledao prvu sezonu, danas evo krecem sa drugom. 

Nije losa...
Hajde, Bože, budi drug, pa okreni jedan krug unazad planetu....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121314
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.