Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > TITLOVI / PREVODI > Najave, ispravke, obavještenja...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako instalirati titl?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Kako instalirati titl?

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
markony View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj markony Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kako instalirati titl?
    Objavljeno: 14.Travanj/Apr.2004 u 00:03
Moze li mi neko pojasniti ovo? Kada downloadujem titl, da li se instalira i kako? Nikako ne mogu da pokrenem Scray Movie 3 titl, pa zato pitam...znaci kako se instalira titl?
Na vrh
nitrogas View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nitrogas Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Travanj/Apr.2004 u 00:18

e nemoj se ljutiti ali ti si definitivno divx pocetnik!

ZNACI ovisi sta imas bsplayer ili radlight postupak je slican!

prvo kada skines sa stranice titl on ti je u zip ili rar formatu pa ti preporucujem da si instaliraš winrar! Kada titl u winraru extractiraš tj.kliknes na titl desnim klikom i zatim extract here!

Tada dobivaš folder u kojemu je titl! obicno *.sub *.txt *.srt extenzije!

Sada otvoriš program...

u mom slucaju RADLIGHT

desni klik na radlight prozor ili radlight sucelje i LOAD SUBTITLES a zatim si nađeš mapu(folder) u kojoj su ti titlovi!

inace ovakve teme bi stvarno vec trebalo napraviti kao FAQ!

Na vrh
Zero View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Zero Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Travanj/Apr.2004 u 00:29

Kada downloadaš neki titl, on ti je najvjerojatnije u .zip formatu, pa se najvjerojatnije kada klikneš na taj titl pokrene WinZip.

Kad je WinZip pokrenut ideš na Extract, zatim u gornjem lijevom kutu ti piše Extract to:

Tu upišeš mjesto (folder) kamo želiš spremiti titl (u .txt, .sub, .srt ili nekom drugom formatu), klikneš na Extract i to je sve što si trebao/la učiniti s WinZipom!!!!!

Sad pokreneš program sa kojim gledaš filmove (preporučam BSPlayer ili RadLight), ideš na učitaj titlove ( load subbtitles ) i tad ti se otvori browser, ideš do foldera u koji si Extractirao prijevod, u browseru klikneš na prijevod i to bi bilo to!!!!!!

Ispričavam se ako nije baš razumljivo, hrvatski mi nije jača strana!!!!

Zero.Cool@mail.com
ZeroX.email@gmail.com
Na vrh
markony View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj markony Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Travanj/Apr.2004 u 00:53
e hvala vam ljudi! Fora je u tome sto sam ja film pustao u Media Playeru, a on izgleda nema tu opciju :(
Na vrh
Beni View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Beni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2004 u 01:22
ma ne brini nucit ces ti sve i mi smo jednom bili na tvomo mjestu.
...opet nazad nakon dugo vramena ...
Na vrh
Mate View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mate Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2004 u 10:19

Originalno postovano od strane markony markony piše:

e hvala vam ljudi! Fora je u tome sto sam ja film pustao u Media Playeru, a on izgleda nema tu opciju :(

više nemoj.

Na vrh
nitrogas View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nitrogas Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2004 u 13:39
mozes i preko media playera? al ne nudi on to nego moras drugacije ali je moguce!
Na vrh
ROmeo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ROmeo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2004 u 14:18

Originalno postovano od strane markony markony piše:

Mozes i u Media PLayeru, neznan kako se tocno zve codec ali kad ga skines ides u file-->properties i odaberes taj codec i mozes podesavati titl

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.