Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Woman King (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Woman King (2022)

The Woman King

The Woman King (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Žena kralj

Godina:

2022

Žanr:

drama, povijesni, akcija

Trajanje:

135 min

Režija:

Gina Prince-Bythewood

Scenarij:

Maria Bello
, Gina Prince-Bythewood
, Dana Stevens

Glavne uloge:

Viola Davis
  >  Nanisca
Seputla Sebogodi
  >  The Meu
Shaina West
  >  Esi
Chioma Antoinette Umeala
  >  Tara
Wanda Banda
  >  Cindra
Hero Fiennes Tiffin
  >  Santo Ferreira
Riaan Visman
  >  Tanonu
John Boyega
  >  King Ghezo
Adrienne Warren
  >  Ode
Sheila Atim
  >  Amenza
Thuso Mbedu
  >  Nawi
Makgotso M
  >  Iniya
Masali Baduza
  >  Fumbe
Jimmy Odukoya
  >  Oba Ade

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka Obrnut redosled
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Woman King (2022)
    Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2023 u 13:46
Odlican film
Na vrh
Goran87BG View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Goran87BG Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2022 u 21:50
Uzeli su spartansku disciplinu, borilačke veštine sa dalekog istoka itd...
od svakog naroda po nešto i sklepali ovu glupost.
Da su bili takvi teško da bi ikad završili kao robovi, ali eto mora istorija malo da se pegla...
Ukratko moglo je to dosta realnije i onda bi sam film imao dosta veću vrednost.

Ažurirao Goran87BG - 27.Prosinac/Dec.2022 u 23:10
Na vrh
nebojsa-ivanic-sone View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa-ivanic-sone Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2022 u 08:13
Nije loš film, može da se gleda nije dosadan
Na vrh
deklica View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deklica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2022 u 22:46
Meni je film toliko loš na mnogo nivoa, predug, i skoro negledljiv, iako sam bio pripremljen na neki ovakvog tipa, ali me je i tu razočarao... Ameri izgleda više ne umeju, sad je bitno biti politički korektan, zaštititi prava kurte i murte a sadržaj ništa...
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2022 u 17:24
Nije ovo toliko loše, vredi pogledati. Pogotovo što u zadnje vreme nekako manjka dobrih filmova. Ili se to samo meni tako čini🙂
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Studeni/Nov.2022 u 13:38
Dobar film, ali previše našminkan i ispeglan. Ocena 6/10. 
Nije dosadan film pa vredi pogledati. 
Lashana Lynch odlična, a Thuso Mbedu i Viola Davis 
su mogle i malo bolje da odigraju. 

U filmu nema divljih zveri, u 18. veku lavovi, leopardi i druge živuljke 
bile na svakom koraku a plemena su obično imala neke rituale sa ubijanjem životinja.

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Studeni/Nov.2022 u 00:03
Ne postavljaj pitanja na koja znaš odgovor:
Zbog balavurdije.
Tongue
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2022 u 23:54
Zašto je kiša mokra?
Zašto su žene kraljevi?
Zašto se umire kad se mora?
Zašto je Zemlja okrugla?

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2022 u 15:25
Zato jer je balavurdija sinoć spalila kontejner. Evil Smile
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2022 u 14:36
Originalno postovano od strane arzak arzak piše:

Hvala Bambuli za prevod, ali ovo je smece od filma. Ne znam odakle ovako visoke ocjene kriticara. Djevojcice supermeni, samo sto ne lete.  Plus sto je istorijski potpuno netacno. 

Zašto smeće nije u kontejneru?
Na vrh
arzak View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj arzak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2022 u 09:27
Hvala Bambuli za prevod, ali ovo je smece od filma. Ne znam odakle ovako visoke ocjene kriticara. Djevojcice supermeni, samo sto ne lete.  Plus sto je istorijski potpuno netacno. 
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Studeni/Nov.2022 u 23:12
Prevod je uradio Bambula ✨
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2022 u 14:42
Gledacu film
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Listopad/Oct.2022 u 01:37
Džaba se izvlačiš. Tongue
Za kaznu ima da pogledaš neki whodunnit. Evil Smile

Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Listopad/Oct.2022 u 01:17
Sve same laži i klevete. 

Hajde, da ne budem licemeran, ja prvi kada nekom odgovaram na post, u 90% slučajeva pročitam maksimalno trećinu onoga na šta kao odgovaram ali ja to bre maskiram time što nemam ikakvih tvrdnji, pa još direktnih. Ionako počnem da drvim o nečemu petom LOL 

Ali kako može od na početku posta napisanog "Volem ponekog Del Toroa" ili potom "volim njegov um", "podržavam ovo" i "volim njegovu estetiku", nahvalih i direktno poneki konkretan film, rekoh da su mi praznik...da se to nekako pretvori u to da mi je Del Toro kao takav "pih". Zato što valjda ne volim sve što je onaj ikada snimio više od otadžbine i Tita, pa negde se granica mora povući LOL nije da sam rekao da mi je išta tu posrano od tih filmova, tek neke volim, druge i ne baš.  Šta znam o igrici tek, oklen meni vremena i za to još. 

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Listopad/Oct.2022 u 22:55
Ama ide mi na živce...
Jel ovo tebi sliči na nešto dosadno i usporedivo s ičim:

Je, to tu su digitalni Del Toro i Mads Mikkelsen.
Ni lud neću napisati o čemu se tu radi jer tu priču treba odigrati.
Ali njemu je Del Toro "pih".

Ažurirao JoxerTM - 29.Listopad/Oct.2022 u 23:02
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Listopad/Oct.2022 u 22:37
Puppet odoleva, a Joxer se onda iznervira i upali igricu Verdun, a mene napadne da pisem... Salim se naravno. Film Victoria nisam gledao u temi 1917 je profesor sa cvikama u obliku srca pomenuo (tezak `nik` realno da se zapamti), dati film i jedan ruski koliko se secam, eto jos jedan na listu, pa cemo videti kada ce stici na red. Bilo je tu pomena i na Gallipoli, Cross of Iron, i drugih.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Listopad/Oct.2022 u 20:48
Nisu ratni, već antiratni. Ne mašu zastavama, grbovima, svetim knjigama u slavu kakvog velikog, nebeskog i bezgrešnog naroda, velikih žrtava i još većih (ako većeg ima) pobeda nad o tako zlim unutrašnjim i spoljnim i šire neprijateljima. Već valjda govore o svoj zaludnosti sve te krvi i stradanja. Ne potpiruju iluzije nego ih, je li, ubiVaju. Makar bi trebalo to da rade, neko i zaluta usput pa poruka bude maglovita. No kako bilo, nije isto. LOL A i zna biti korisno, meni, psiho-fizički premoren, lepo spavah, zaslužio sam. Approve
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Listopad/Oct.2022 u 20:29
Ne znam što je u 1917 originalno. To što je ratno sranje?
Filmova iz jednog kadra ima koliko želiš, ali ne reklamira se svaki oskarovskim nominacijama, na primjer krimić, a ne ratni, Victoria. Ne... Ne preporučujem.

The Woman King nije oneshot, kaže "drama, povijesni, akcija", a zapravo je "biografija, ratni".
Meni ne smeta to što je radnja u Africi.
Ne smeta mi što su glumci negroidi, a ne europeidi.
Smeta mi miljuniprva ratna besmislica o nikome i o ničemu.
Kad mi se napucava, upalim pucačinu na PCju i nabijam. Šta će mi u ovom stoljeću zaboga miloga ratna koljačina na filmu?
Pa mislim... Nisam baš toliko star niti mi je uznapredovao artritis pa da se ne mogu šorati po videoigrama koje nisu postojale u prošlom stoljeću pa ajde, snimalo se ratne filmove dok tehnologija ne napreduje.

Uglavnom, ignorirjte me.
Nadrkan sam je Puppet opet planira gledati ratne umjesto whodunnita. WinkLOL

Ažurirao JoxerTM - 29.Listopad/Oct.2022 u 20:38
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Listopad/Oct.2022 u 20:03
1917 vredi videti. Možda je malo medijski napumpan i ne vredi baš tako puno, ali gledati film koji kao da je u celosti sniman iz jednog kadra zaista je nesvakidašnje iskustvo. Cenim originalnost. A ovaj The Woman King apsolutno preskačem!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.