Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Svjetsko prvenstvo u kosarci - China 2019
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Svjetsko prvenstvo u kosarci - China 2019

Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2019 u 20:41
Bila je dobra tekma danas. Da su protiv Argentine usli ovako u susret poderali bi ih sa 20 razlike.

Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
MetalikeOperiteKose View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2019 u 21:55
Ma nemaju igrači motiva da igraju protiv nižerazrednih timova tipa Španija i Argentina LOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2019 u 22:38
Originalno postovano od strane MetalikeOperiteKose MetalikeOperiteKose piše:

Ma nemaju igrači motiva da igraju protiv nižerazrednih timova tipa Španija i Argentina lol

Oni vole hardcore utakmice tipa Angola ili Filipini.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2019 u 22:54

Ma nemaju igrači motiva da igraju protiv nižerazrednih timova tipa Španija i Argentina LOL

To najbolje znaju HR košarkaši. Oni se moraju jebavat s nekakvom Poljskom, Belgijom, Mađarskom... Sve jad i bijeda. Na kraju im puste da ih pobijede pa završe šesti u grupi. LOL
Na vrh
MetalikeOperiteKose View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2019 u 12:31
Originalno postovano od strane Boozywoozy Boozywoozy piše:

Ma nemaju igrači motiva da igraju protiv nižerazrednih timova tipa Španija i Argentina lol

Oni vole hardcore utakmice tipa Angola ili Filipini.

Ma jok, to ti je ista klasa kvaliteta. Filipini, Španija, Argentina LOL Problem je što igraš šest uzastopnih utakmica protiv takvih protivnika i jednostavno prekipi igračima...Dokle više...Dajte Amere da se igramo LOL Što bi rekao Aco Petrović, ako ne računamo drugu četvrtinu, mi smo njih ubili 30 razlike LOL

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2019 u 15:58
Cestitke Spaniji i Argentini,nadam se da ce Argentina osvojiti,simpaticna su mi ekipa.

A sad cestitke Hrvatskom komentatoru na SK 1 HR,mislim da je Zeljko Vela... Nakon 2 trojke za redom Luisa Scole zapjevao mu je pjesmu Halida Beslica - Sve sto radis Luise,taman je,taman je,svaka ti cast,uljepso si mi dan.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2019 u 16:05
Originalno postovano od strane Danilo-Naissus Danilo-Naissus piše:

Ipak - iako smo možda i mogli bolje, vrlo verovatno smo izgubili od jedne ili čak OBE reprzentacije koje će osvojiti medalju na ovom SP-u.

Ako je za utehu, a siguran sam da jeste, Srbija je izgubila utakmice od finalista SP u Kini 2019.   

Australija je bila nadomak finala ali je kvalitet Španije presudio u drugom produžetku.
Argentina je sasvim očekivano pregazila Francuze kao plitak potok.

Španci i Argentinci su očigledno dobili dodatnu motivaciju i samopouzdanje nakon pobeda nad Srbijom.
Realno, obe ekipe po kvalitetu zaslužuju finale.
Blaga prednost po trenutno prikazanoj igri ide Argentini (pod uslovom da odigraju i finale kao današnje polufinale).
Lično, voleo bih da vidim Argentinu na svetskom tronu, ali bolji neka pobedi.

* nije tačno da su se Francuzi premorili protiv Amera. Igrački i taktički su nadigrani danas od strane Gaučosa. Nisu imali šanse protiv ovakve Argentine. Moglo je biti i +20.

Ps.treće mesto, Australija - Francuska, teško je prognozirati ko je teže podneo današnji poraz. Voleo bih da vidim Australiju na trećem mestu iako i Francuska ima jaku ekipu. Ipak, blaga prednost "kengurima".

Sportski pozdrav.   
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2019 u 16:11
Kazi mi Danilo u kom je trenutku Spanija okrenula protiv Australije? Ja sam gledao do kraja trece cetvrtine i Australija je vodila,mozda i dio cetvrte,ne sjecam se zaspao sam od terapije.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2019 u 17:01
Originalno postovano od strane Boozywoozy Boozywoozy piše:

Kazi mi Danilo u kom je trenutku Spanija okrenula protiv Australije? Ja sam gledao do kraja trece cetvrtine i Australija je vodila,mozda i dio cetvrte,ne sjecam se zaspao sam od terapije.

U finišu 2.produžetka. Od 82:82 napravili +8 (90:82), pa 93:85 (+8) do konačnih 95:88.     

* na kraju 1.produžetka Australija je imala meč loptu/zadnji napad za pobjedu ali promašaj. Šteta.

Statistika: https://www.rezultati.com/utakmica/2FewgAPf/#detalji
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Rujan/Sep.2019 u 08:38
Danilo za tebe ako nisi gledao ovaj momenat:

Zeljko Vela - Luis Scola - Halid Beslic   
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Rujan/Sep.2019 u 08:05
Danas dvije dobre utakmice nadam se.

Tipovao sam na Argentince i Francuze,vjerovatno su pare moje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,110 sekundi.