Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Supergirl  (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Supergirl (2015)

Supergirl

Supergirl (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Supergirl

Godina:

2015

Žanr:

drama, akcija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

43 min

Autor:

Andrew Kreisberg
, Greg Berlanti
, Ali Adler

Glavne uloge:

Katie McGrath
  >  Lena Luthor
Melissa Benoist
  >  Kara Danvers
Chyler Leigh
  >  Alex Danvers
Melissa Benoist
  >  Supergirl
David Harewood
  >  J'onn J'onzz
Chyler Leigh
  >  Alex Danvers
Melissa Benoist
  >  Supergirl
Melissa Benoist
  >  Kara Danvers
Mehcad Brooks
  >  James Olsen
Jeremy Jordan
  >  Winn Schott
Mehcad Brooks
  >  James Olsen
Jesse Rath
  >  Querl Dox
Jesse Rath
  >  Brainiac-5
Jeremy Jordan
  >  Winn Schott
Chris Wood
  >  Mon-El

Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
sergej-sergio-kocjan View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sergej-sergio-kocjan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2017 u 02:15
Dobra je serija supergirl volim takve super hero i sto je tu i ljubavna prica i the flash :)
Na vrh
duzzd View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj duzzd Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Ožujak/Mar.2017 u 07:40
Dobra serija sa dobrom pricom i trajnom energijom. Drzi paznju kroz serijale. Dopada mi se sto povezuju serije (Arrow, legends of tomorrow, flash) Jaka 9. od mene
Na vrh
Bojan979 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bojan979 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Ožujak/Mar.2017 u 07:55
Super serija! Relaksirajuća a istovremeno napeta i po malo romantična serija.
Na vrh
marko_dkc View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko_dkc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Ožujak/Mar.2017 u 01:28
U jednoj reci - slatko. Ne opterecuje, gledljiva, mozda je decija malo, ali svi smo mi deca, velika ili mala. Ima mana naravno, ali retke su serije gde ja kazem - wow!!!
Na vrh
zsotler View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zsotler Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2017 u 16:08
Ta serija relaksira i da se gledati ...slažem se sa predhodnicima i njihovim komentarima...što više takvih serija..fali samo još da snimiju seriju o FANTOMU i njegovom psu i konju...
Na vrh
petar-zivicnjak View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj petar-zivicnjak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2017 u 17:50
zanimljiva serija,ima svega po malo pa će vam svakako biti zanimjliva
Na vrh
Bojan979 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bojan979 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2017 u 12:03
Super lepa serija, čak i romantična za dame moja preporuka!
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Travanj/Apr.2017 u 01:43
može da ubije vreme dok ručam :)
Na vrh
sanchie65 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sanchie65 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2017 u 19:05
Lagana tv limunadica, pogodna za opuštanje pred spavanje u vreme godišnjih odmora (ko je zaposlen) ili raspusta (ko je školarac).
Na vrh
majstorzatepih View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj majstorzatepih Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2017 u 09:26
Lagano,dosta lagano i zabavno.
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2017 u 10:32
Cijeli DC serijal o super junacima je fantastičan i ocjene ne trebaju da se daju jer tko voli gleda tko ne voli nek ne gleda.Svatko ima svoj ukus o svemu i svačemu,nabrojane serije se znaju o čemu se radi radnja i to je to.Kakve vas ocjene spopale.Sve je 10 kad vam je drago čitat ocjene. VIVA DC!!!
Everything is a joke !
Na vrh
branko.topic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj branko.topic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2017 u 18:25
Super Cura poslije stresnog dana :D
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2017 u 00:04
sad nam ostaje da čekamo da vidimo u koga će sledećeg da se zaljubi
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 11:31
Cijeli DC serijal o super junacima je fantastičan i ocjene ne trebaju da se daju jer tko voli gleda tko ne voli nek ne gleda.Svatko ima svoj ukus o svemu i svačemu,nabrojane serije se znaju o čemu se radi radnja i to je to.Kakve vas ocjene spopale.Sve je 10 kad vam je drago čitat ocjene. VIVA DC!!! Ovo kao ja da sam napisao.Slazem se u potpunosti.Mozda recima opisati seriju-film.Meni se dopada 60% stvari koje niko ne gleda( i nema prevoda) Dali je neko gledao Englesku seriju Snatch?Fenomenalni mladi glumci.
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Lipanj/Jun.2017 u 21:23
Hvala tantalu na citatu i drago mi je u potpunosti da nisam sami ljubitelj DC universa.Tantale brat si mi po oružju,hehehe.Skidam kapu i lagani naklon.
Everything is a joke !
Na vrh
Buki51 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki51 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 22:14
Dopada mi se serija.Zanimljiva i uzbudljiva.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Rujan/Sep.2017 u 22:30
Na vrh
Sara Ryder View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sara Ryder Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2017 u 02:17
Uh, jedvacekanje.
Na vrh
zoranbl90 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zoranbl90 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Studeni/Nov.2017 u 14:09
Serija je sjajna. Jos otkako je CW preuzeo komandu sve je bolje i bolje. Smallville sam obozavao i bas mi je drago da i Supergirl konacno ima svoju seriju. Pratim sve i uzivam-sta drugo reci.
Na vrh
Buki51 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki51 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Studeni/Nov.2017 u 14:23
Odlicna serija.Zanimljiva i uzbudljiva.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.