Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Uvod > Upute za izradu i sinkronizaciju prijevoda
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Subtitle Workshop - problemi sa slikom, tonom, kodecima...
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Subtitle Workshop - problemi sa slikom, tonom, kodecima...

Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
Korisnik
Poruka
ROCCAFORTE, BELGRADO View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ROCCAFORTE, BELGRADO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2019 u 19:46
evo resenje ako nece da ucita video ,ahahaha jos da nadjem za moje pitanje,a u vezi blokiranja prevoda u sw 2.51...

https://www.youtube.com/watch?v=IUda6Rjy2bo

ROCCAFORTE, BELGRADO
Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2019 u 13:15
Originalno postovano od strane CSInvestigator CSInvestigator piše:

Ili probaj ovo:

1. Pokreni DirectVobSub (x64).
2. Kartica General, Loading, podesi Do not load.

Meni pomoglo za .mkv, hvala!  Clap
Na vrh
Numberguy View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Srpanj/Jul.2019 u 18:00
Ovako, od pred nekoliko sati imam problem sa Pascal Scripte: Insert New Line in translation, Join in translation t.e. SHIFT+CONTORL+1, 2 i 3.
U Shortcuts fajl sve je kao sto treba. Ali ove shortcuts ne rade u SW više ne znam zbog čega, ako promenim iste pascal skripte na druge shortcuts rade, ali na 1,2 i 3 ne rade.
Možda neko zna kako da ispravim ovo? Zato što neću da mi bude na druge shorcuts.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.