Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Uvod > Upute za izradu i sinkronizaciju prijevoda
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Subtitle Workshop - problemi sa slikom, tonom, kodecima...
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Subtitle Workshop - problemi sa slikom, tonom, kodecima...

Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
Korisnik
Poruka
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2019 u 18:21
SW 6.0 šljaka ko luda.
Na vrh
lobo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lobo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2019 u 20:47
Imam problem sa SW-om- Kada "uštimavam" neki film u AVI formatu događa se slijedeće:
film ide ali titlovi ne idu. Kad kliknem na neki red titla, video se pomakne na njega i očita ga ali tu tekst ostaje i dalje prikazuje taj isti tekst dok video nastavlja teći normalno dalje.
Probao sam instalirati drugi codec ali uvijek isto. U MKV i MP4 formatu radi normalno. Ja zbog toga preradim sve takove filmove sa AVI u MKV ili MP4 format. Sa fimovima to i nije neki problem, ali sa serijama koje imaju mnogo epizoda......

Ima SW 2.51 i K-Lite_Codec_Pack_1470_Basic
Na vrh
baho View Drop Down
Translator
Translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2019 u 20:55
Kad se pojavi Windows 25 ljudi će još uvijek koristiti SW 2.51...
Koristite li i Windows 95, možda? Smile
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2019 u 20:57
Originalno postovano od strane baho baho piše:

Koristite li i Windows 95, možda?
Šta će mi te novotarije. DOS, burazeru. DOS! LOLLOLLOL
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
drdamjan View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj drdamjan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2019 u 09:15
Originalno postovano od strane lobo lobo piše:

Imam problem sa SW-om- Kada "uštimavam" neki film u AVI formatu događa se slijedeće:
film ide ali titlovi ne idu. Kad kliknem na neki red titla, video se pomakne na njega i očita ga ali tu tekst ostaje i dalje prikazuje taj isti tekst dok video nastavlja teći normalno dalje.
Probao sam instalirati drugi codec ali uvijek isto. U MKV i MP4 formatu radi normalno. Ja zbog toga preradim sve takove filmove sa AVI u MKV ili MP4 format. Sa fimovima to i nije neki problem, ali sa serijama koje imaju mnogo epizoda......

Ima SW 2.51 i K-Lite_Codec_Pack_1470_Basic
ispod prozora videa imaš gumbiće
1) play-->trokutić
2) stop -->kvadratić
3 scroll lista-->strelica dole
taj treći da stisneš?
https://www.youtube.com/watch?v=JNYOVEXJBBM
https://www.youtube.com/watch?v=fY-mSSA4Fso
https://www.youtube.com/watch?v=tozhe0yTAqo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
  Prosledi temu