Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Igrice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Što trenutno igrate?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Što trenutno igrate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 192021
Korisnik
Poruka
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 10:07
Da pre sam mnogo,obozsvam War i razgradnju,sve rase volim...orke najvise...
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 13:59
A zene ? Big smileCool
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 14:05
Nemam imam 28...
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Veljaca/Feb.2019 u 20:30
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
illidan View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj illidan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Veljaca/Feb.2019 u 20:37
Assassins Creed Odyssey 
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2019 u 18:10
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2019 u 20:16
Originalno postovano od strane Boozywoozy Boozywoozy piše:

ooo nije se ovo igralo godinama.... ti samo klasika CS, DOTa itd.
Hajde, Bože, budi drug, pa okreni jedan krug unazad planetu....
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2019 u 13:47
Volim ove timske igre. CS igram od 1.5 verzije pa evo do ovoga CSGO,njega sam poceo dan. Dotu nisam igrao nikada. 
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2019 u 14:05
CS igrao samo s rajom i to u LAN-u (obično po internet klubovima)... skupa s nekim drugim pucačinama COD (razne varijante), Battlefield, RTCW... Ma sve živo što nekom padne na pamet... Ali je onaj osjećaj kad se nekom u facu nasmiješ što si ga roknuo nezamjenjiv. Online mi nema tu neku draž. Smile

A više sam RTS tip... AOE, Rise Of Nations, Generals (ali sam probao mnoge druge)... I važio sam za opasnog igrača (da ne kažem najboljeg među rajom).
Te neke poput DOT-a sa magijama i folovima nisam nikad volio.

Kod Generalsa ZH sam toliko bio usavršio Blitzkrieg da sam završavao neke partije 1:1 i za manje od 5 minuta sa onim GLA Stealth.
Odavno ne igram ništa, mada bi Rise Of Nations i sad dobro sjeo, ali isto u LAN-u.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2019 u 14:17
Ja sam CS poceo na lanu takodje. Kad je izasao CS 1.6, onda smo krenuli lan turnirima,sirom BiH a sire. Isli smo u Banja Luku,Sarajevo,Mostar,Doboj...Zamalo da odemo na ESWC u Sarajevo ali su se sponzori oglusili kad smo trazili parre za igricu Big smile

Dolazile su ekipe iz Beograda,Zagreba,Zadra,Rijeke na turnir u Gradisku,bilo extra vrijeme,ne zalim ni minute provedene igrajuci igricu. Upoznao mnostvo likova,sa nekim ostao u dobrim odnosima. Vodili kuci ljude da imaju gdje presspavati da ne placaju hotel,jer nastavlja se turnir i sutra.. Ma bilo extra.

Danas se sve svelo na online igranje,nema vise igraonica,mjesto gdje si mogao naci bilo koga,nije ti trebao telefon Smile

Igrao sam i COD,volio sam onaj sistem igre kad krademo zastavu,havarija bude. Ostajalo se sitnih sati,dodjem kuci kao da sam kopao cijeli dan.  

ps. moze jedan vic na ovo "kopao" ??

Izlazi orao pijan iz kafane kao gujca' i htjede da poleti,kad nije mogao,kaze " sta je ovo ljudi,kao da sam kopao a ne orao "  TongueLOL
Na vrh
memich View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2019 u 15:11
Na lanovima igrao UT, COD i Zero Hour. Bilo je zakon, čitavu noć raspalimo, ujutro se treseš od zime iako je juli
Svaki lan se završavao tako da smo se udarali kundacima u kokošinjcu na Karentanu

Kanije sam igrao DotA-e i LoL-a, preko neta sa par jarana, ali ne možeš u tome uživat zbog Rusa i sličnih nubova.

Posebna stvar je bio jedan online fudbalski menadžer, sokker.org. Igrica je imala odličnu simulaciju. Igrali ja, brat i rođak. Kad se sastanemo u kupu ili ligi to nam je bilo važnije od lige prvaka.
Najaći tramslator.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2019 u 14:17
Kad spominjes manager. Bio je dobar Football Manager na PS1. Kevin Keegan bio na coveru,mislim da je iz 99'-e godine. I jos jednof se sjecam ali ne mogu ti reci koji je jer sam totalno zaboravio.

COD sam igrao,pomenuo sam gore. Najbolja mi je mapa bila ona gdje ima kravetina mrtva na livadi,pa tu zalegnem snajperom i rokam,zaboravio sam kako se zove,ti vjerovatno znas?!
Na vrh
memich View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2019 u 23:45
Ne sjećam se kako se zove ta mapa.

Nismo puno mape mijenjali, u COD-u najviše igrali Carentan. Još kad sam gledao Band of Brothers, i kad bila bitka za Carentan, nostalgija me pucala ko da gledam svoju mahalu na ekranu.
Najaći tramslator.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Robin sa zlatnim nervima

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2019 u 23:54
Mi smo vala sve mape igrali...

Brecourt ili tako nekako, Boozy... Ona u Francuskoj, s rovovima?
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2019 u 16:05

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2019 u 16:59
U pravu si Baho,to je ta.

Gledao sam Bend of Brothers. I mene je malo minula nostalgija kad sam vidio Carentan. Jos se ja kontam kako mi nekako poznato izgleda taj dio,kad ono vide zla
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Travanj/Apr.2019 u 06:48
Poceo sam da igram Basketball na telefonu,nije lose.

Prestao sam igrati CSGO i vratio se onome cemu najbolje znam a to je CS 1.6

Ažurirao Boozywoozy - 04.Travanj/Apr.2019 u 08:01
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2019 u 19:23

Meni iskreno jedna od jacih igrica. Zagarantovano uzivanje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 192021
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.