Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Igrice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Što trenutno igrate?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Što trenutno igrate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 18192021>
Korisnik
Poruka
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2018 u 23:30
PredobroClap

Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Prosinac/Dec.2018 u 20:06
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2019 u 14:39
Na vrh
runawaySB View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj runawaySB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2019 u 21:39
Trenutno ništa ne igram...ali volim igrice za PS tipa Crash Bandicoot i GTA...
A najdraže su mi nevirtualne igre koje često igram kad se skupi društvo...a to su Kanasta,Bela,Game of Thrones Risik....i naravno,slaganje puzzli.
You'll never walk alone
Na vrh
igorchilo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj igorchilo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 19:32
Tongue Divljam uz GTA V

gtav

Što ti je život...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2019 u 15:37
Counter Strike 1.6
Na vrh
Majolinica View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Majolinica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2019 u 17:49
Greska, obrisati post!
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2019 u 18:03
Mortal Kombat yay

Hajde, Bože, budi drug, pa okreni jedan krug unazad planetu....
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2019 u 20:41
Originalno postovano od strane Dee_Monk Dee_Monk piše:

Mortal Kombat yay

Dobra igrica,ali nemam ps4 Big smile

Gledao sam neki dan live turnir preko youtuba,igraju ljudi bolan,pucaju se fatalitiji,brutalitiji CoolBig smile
Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2019 u 21:01
Wink IMA NA PC...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2019 u 21:08
Originalno postovano od strane Cvija01 Cvija01 piše:

Wink IMA NA PC...

Ima ali mi nije konfiguracija za MK.. Neda se sirotinji nikako Big smile
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2019 u 21:32
^ MK fan od malih nogu....odlicna igrica, evo u aprilu stize MK11...

Glupo je samo - da igras mk x/xl online moras da budes PS4 plus user (a to se placa 7-8e mesecno), 
Mada ako si Plus user, mesecno dobijes 2-3 igrice da skines besplatno (sto oni odaberu, ne mozes sam birati), sto i nije toliko lose u jednu ruku. ( 2-3 igrice cca 140 eura... ti dobijes za 7-8 eura).

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2019 u 07:44
Ja sam ga gotivio isto,dok je bio na ps1 i ps2,tu sam ga najvise igrao. Gotivim ga i sada samo nisam u mogucnosti da ga igram. A vidio sam da je grafika boli glava. Nekad ukljucim na YT fatalitije i brutalitije da pogledam,extra su odradili. 

Volim isto Tekken,to mi je omiljena fajterska igrica,njega sam igrao i na ps4,ali opet kazem,najvise na ps2,drisio adm1ra dok se nije poceo ponasati kao curica pa smo se morali fizicki obracunati i uzivo drugari
Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2019 u 07:59
Isto...
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2019 u 13:36
PS1 - MK4, jos se secam, gore,gore, dole dole X- fatality od quan chi-ja. 
PS2- jos mi je  u zivotu, al samo armageddoe (shaolin monks nije bas nesto)
PS3- nemam, MK9 je OK bar meni koliko sam video i igrao.
PS4- Normalno grafika na zavidnom nivou.

Mada najveca bolest je sto smo na PS1, lezimo u krevetu, okrenuti od TVa, tj gledamo u zid i igramo MK4 (tv iza ledja naravno). po "zvuku" smo znali sta ce ko da odigra (special da iskoristi).... i koji potez / combo planira da uradi.....

Strasno LOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 00:37
Vi ste bili neki extremni igraci. SmileTongue

U moje vrijeme se nekako najvise igrao Winning Eleven, PES, Tony Hawk, Hogs of War, Worms..

Vecinom smo igrali u igraonicama,jer se tad nije imalo za Sony,i bilo mi je to nekako najljepse vrijeme provedeno.

Poslje toga dodje CS 1.5 pa CS 1.6, dadosmo se malo po turnirima,uozbiljismo se,malo proputovali BiH, Lan party-ji i tako. Sve u svemu jedno ugodno pozitvino iskustvo,druzenje,raja...

Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 07:40
Dota...Wink
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 08:23
Je ba i to se furalo. Dota, Ogame,ali su me najvise nervirali kad je izasla nekakva Tibija. Grafika kao za tetrisa,djeca poludila.
Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 08:44
Ne znam za to...sad se dvoumim da igram Starcraft 2 ili o5 Heroje III ...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2019 u 09:05
Ja sam pokusao sa koleginog laptopa igrati The Elder Scrolls V: Skyrim ali sam vidjeo da nije za mene.
Iako je igrica odlicna,nema sta ne mozes da radis,cak ne moras ni da izvrsavas questove nego jednostavno hodas po mapi i radis sta te volja. Tolika sloboda,ali mislim da bi je mogao igrati komotno godinu dana a da je ne predjes. 

Picis li Warcrafta ? 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 18192021>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.