Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Igrice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Što trenutno igrate?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Što trenutno igrate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 171819
Korisnik
Poruka
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Sijecanj/Jan.2018 u 21:08
Zvuci interesantno. :) Nasao sam je za 10km,fale dvije-tri figure ali su ostale stvari tu i tri mape,jedini bed je sto je na njemackom,sa engleskim sam barem na VI a njemacki nisam sreo ni u prolazu :)
Nije siromah onaj koji ima,vec onaj koji nema.
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Sijecanj/Jan.2018 u 21:26
Nema veze, Boozy, uzimaj to, ja znam njemački. Prevodiću ja. Da vas drišim i u LOTR-u.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Sijecanj/Jan.2018 u 21:39
Ne mogu,pravices budale od nas.Poslje onog potkradanja u Monopolu kao bankar,cisto sumnjam da ces ovdje biti posten i prevesti nam igru kako spada :D
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Sijecanj/Jan.2018 u 21:44
Prevešću je kako meni bude pasalo :)
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2018 u 11:11
Kad dobiješ igru, javi šta ti nedostaje, pa ću ti slikati mapu koja ti fali i celo uputstvo na engleskom i poslati ti slike. Wink
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2018 u 11:38
a ja mislila da boja igra samo sado-mazo igrice 1 na 1ShockedLOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2018 u 20:50
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Ožujak/Mar.2018 u 10:14

There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 23:08
Da mi je znati zašto sam odlagao ovo. Odlična igra.

https://pp.userapi.com/c636126/v636126444/3fe32/lsbVUEh3d_k.jpg
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Travanj/Apr.2018 u 17:00

Više mi se svideo The Stick of Truth, ali je i ovo dobro.

As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Travanj/Apr.2018 u 21:52
Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni napisao:

Više mi se svideo The Stick of Truth, ali je i ovo dobro.

Odigrao čim se pojavio. I da - ipak je jedinica bolja. Uostalom, radio ju je Obsidian.
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Travanj/Apr.2018 u 22:00
Originalno postovano od strane silent_passenger silent_passenger napisao:

Uostalom, radio ju je Obsidian.
Bitna stavka. Valjda Ubi hteo više para, pa preuzeo igru.
Ja sam čuo da je u početku, kao prava Ubisoft igra, bila puna bagova, pa sam malo sačekao.
Na vrh
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Travanj/Apr.2018 u 22:04
Ubisoftova je bila i prva - samo je Obsidian uzet kao vanjski developer, a ovako su Ubijevci dali svojem studiju da radi - da uštede, škrci jedni...
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Travanj/Apr.2018 u 22:08
Znam da je Ubisoft izdao i prvu, ali je nisu oni razvili.

Žele biti francuski EA. LOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Travanj/Apr.2018 u 21:53

Ovo je zapravo tzv overhaul mod za kultni VTM: Bloodlines od "Troike". Inače, sada već odavno ugašenu, "Troiku" je osnovao dio ekipe kultnog "Black Islea" (svi RPG fanovi znaju za Black Isle).
No, najveći dio ekipe Black Islea - na čelu s F. Urquhartom - danas nastavlja tradiciju u, u već spomenutom, "Obsidianu".
Paradox Interactive je nedavno otkupio prava na kompletan "World of darkness" - u koji spada i VTM - a kako je Paradox do sada surađivao s "Obsidianom", možda nam se ukaže novi nastavak ovog kultnog RPG-a i to od strane provjerenih majstora...
Na vrh
Translator
Translator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Travanj/Apr.2018 u 22:18
To moram probati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171819
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.