Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Igrice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Što trenutno igrate?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Što trenutno igrate?

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 20>
Korisnik
Poruka
Mandarinan View Drop Down
Translator
Translator
Bucko vitaminac aka Dežurni Dušebrižnik

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mandarinan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Veljaca/Feb.2011 u 18:34
Završavam Neverwinter Nights 2. Nekako sam u toku vremena ispustio da je odigram! LOL
“Fighting for peace is like screwing for virginity.”
― George Carlin
Na vrh
ghostwheel View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2011 u 23:13
Kad bih birao reč koja najbolje opisuje Heavy Rain, onda bi to bila interakcija.
Igra je tako osmišljena da dok igrate u stvari gledate film. I to film koji je u početku drama(!), a onda preraste u serial killer triler na tragu Se7en.
Vodite 4 lika, epizodično, i samo se čini da ste vezani naizgled linearnom pričom. Igra ima 16 različitih završetaka! Odnosi među likovima su kroz dijaloge i facijalnu mimiku tako brižljivo razrađeni da nedostatak akcije nadoknađuju čistim emocijama.
Igra je spora, verujem da će dobar deo igrača biti odbijen nekim stvarno čudnim zahtevima (ispržite jaja deci, promenite pelenu bebi...), ali ko izdrži biće nagrađen nesvakidašnjom pričom.
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Ožujak/Mar.2011 u 12:19
Originalno postovano od strane ghostwheel ghostwheel piše:

Kad bih birao reč koja najbolje opisuje Heavy Rain, onda bi to bila interakcija.
Igra je tako osmišljena da dok igrate u stvari gledate film. I to film koji je u početku drama(!), a onda preraste u serial killer triler na tragu Se7en.
Vodite 4 lika, epizodično, i samo se čini da ste vezani naizgled linearnom pričom. Igra ima 16 različitih završetaka! Odnosi među likovima su kroz dijaloge i facijalnu mimiku tako brižljivo razrađeni da nedostatak akcije nadoknađuju čistim emocijama.
Igra je spora, verujem da će dobar deo igrača biti odbijen nekim stvarno čudnim zahtevima (ispržite jaja deci, promenite pelenu bebi...), ali ko izdrži biće nagrađen nesvakidašnjom pričom.

Jaoooooooooooooo. blago tebi! Ja patim za tom igricom odavnoo, još pre nego što je izašla, LOL ali nažalost nisu pravili PC verziju... Cry Kad mogu da dobijem PS3??? LOL
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
slobodan-replay-anus View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj slobodan-replay-anus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Ožujak/Mar.2011 u 20:34
Originalno postovano od strane ghostwheel ghostwheel piše:

Isprzite jaja deci ???? HAHAHAHAHAHAHA WIN...znam da se odnosi na to da im spremite hranu ali  je ispalo prejako XD :)

Inace trenutno igram CS 1.6 i 4story ali slabo
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Ožujak/Mar.2011 u 20:51
Ma ne, stvarno im pržiš jaja, igraš se s njima...
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2011 u 00:16
Josuvek igram Uncharted 2, fantasticna igra. Dosta dugacka igra, to mi se svidjaClap Presao sam 17 chaptera a tek sam na 59%Big smile Puno bolja od Tomb Raider, a ima neke slicnosti.
I prvi deo Uncharteda je dobar , ali ne svidja mi se tamo zadnja misija sa zombijima, usro sam seLOL Josuvek se borim sa njimaaa

Bourne Conspiracy sam odigrao, takodje odlicna igra, kako je sve napravljeno prema prvom delu Bourne Identity, fantasticno, tako i zavrsava kao film. Predobro. Nadam se da ce biti jos koji nastavak.

Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2011 u 17:26
Heh, pa iza te misije sa monstrumima sledi finale igre na tankeru i to je sve, kraj.

Ne znam da li si u drugom delu stigao do misije na kompoziciji voza, e tu misiju mogu uvek da odigram, onako za sebe.

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Ožujak/Mar.2011 u 18:59
zadnja misija (Uncharted2) koju sam odigrao danas je voznja kamionima, ono kad se zapali jedan kamion, preskaces na drugi, i posle pokazu Zorana Lazarevica i onaj kljuc kako uzima od onog starca. Zakon igraBig smile

Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Ožujak/Mar.2011 u 14:13
Igram Vanquish, stigao do pola, princip igranja veoma liči na Gears of War plus bullet-time (koji sam otkrio u trećoj misiji jer sam preskočio tutorijal  ). Stvarno zabavna igra, bosovi su izazov i koliko god ogromni bili, može se s njima izaći na kraj, jes' da poginem dva-tri puta po  misiji, al' igra je tolika navlakuša da mi svako zaginuće daje još jači motiv za prelaženjem.
E sad GoW je cover-based gruvačina, a Vanquish tek delimično, ali jeste gruvačina. U Vanquish zaklon više služi kao odmorište nego baza za obaranje protivnika jer pojedini protivnici pucaju laserima kroz zaklon ili ga prosto razvale. Neprijatelji su... impresivni, ogromni, zauzimaju veći deo ekrana, prosto se zapitate kako ih ubiti.
Naravno priča je naivna, detinjasta, više odgovara igrama sa automata krajem osamdesetih, ali je zato gejmplej surovo dobar.
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Ožujak/Mar.2011 u 19:36
Završio Vanquish. Definitivno bolje iskustvo od Gears of War. Šteta što nema co-op moda. I šteta što neće biti nastavka.
Sad se bacam na Red Dead Redemption ili God of War, dvoumim se.
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2011 u 18:47
Dvoumljenje završeno. Red Dead Redemption.
Atmosfera - jedinstvena. Ono malo iskustva sa western igrama koje imam se svodi na Desperados. A ova se igra po mnogo čemu izdvaja. RDR je napravio Rockstar koji stoji i iza GTA, znači da imate otvorenu preriju pred sobom, konja i izbor da l' da budete odmetnik ili heroj. Za razliku od GTA i smušene, mutave sirovine Nika Belića, ovde je glavni lik, Džon Marsden, robusna, džozivelsovska, vetrom išibana faca.
Tek sam počeo, za sad samo derem kojote i učim da vozim konja. Ima i bullet-time, jiiipiiii!!!
Na vrh
razercoku View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj razercoku Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2011 u 20:10
Igram Call of Duty 4 online vec 3 i pol godine i nikako da se maknem od njega vec sam grunuo od njegaDead
Ako ko koristi (xfire: razercoku) moze me dodati pod frenda ili ako trazite clan a da ste dobar igrac mozete se regati ovdje: http://www.rz-gamers.com/

Battlefield: Bad Company 2 i Vijetnam tu i tamo jer je hit box banana ni ne pocinjiteSmile

Ažurirao razercoku - 21.Ožujak/Mar.2011 u 20:14
By: RAZERcoku
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2011 u 13:08

Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2011 u 17:36
'bem ti život, kako je naporan ovaj Red Dead. Po ceo dan jašem konja i buljim u tv. Glava me boli, oči mi se nadule. 
Ovim kaubojima mora da je dupe bilo puno hemoroida od silnog jahanja.
Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2011 u 19:56
Ajd da ghostwheel ne bude sam ovdje, ja sam skinuo assassins creed pa ću to isprobati ovih dana kad budem imao vremena... 

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2011 u 20:14
Igram Mandarininu igru LOL
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Mandarinan View Drop Down
Translator
Translator
Bucko vitaminac aka Dežurni Dušebrižnik

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mandarinan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2011 u 22:23
Da li je mnogo zahtevna?LOLLOLLOLLOL
“Fighting for peace is like screwing for virginity.”
― George Carlin
Na vrh
hkirin1 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj hkirin1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2011 u 00:14
fifu 11
Na vrh
Nastasja View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nastasja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2011 u 10:14
Heroes of Might and Magic IV

Na vrh
fiko View Drop Down
Translator
Translator

Ferrari Fan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2011 u 00:11
Šta igrate kad vam sve dosadi?
Ja, uključim Need For Speed-Most Wanted (po meni najbolja igrica), razbijem par policijskih kola i onda sam kao nov Smile.
Everyone is entitled to be stupid, but some abuse the privilege.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 20>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.