Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Što Trenutno gledate od filmova i serija?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Što Trenutno gledate od filmova i serija?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 495496497
Korisnik
Poruka
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Studeni/Nov.2018 u 08:07
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Studeni/Nov.2018 u 03:31
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2018 u 01:19
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2018 u 02:28
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2018 u 02:28
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2018 u 02:38
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Studeni/Nov.2018 u 02:49
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2018 u 11:04
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
Žakuj View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Žakuj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Prosinac/Dec.2018 u 16:25
Sinoc sam preko telefona usao na ovaj forum i nasao sam jednu temu tipa: Filmovi koji izlaze, novi filmovi itd...
Gde sam nabasao na mnoštvo španske produkcije a baš to mi treba. Pa ako neko može da me uputi opet na tu temu jer se ubih tražeći. Vazda mi je ovaj forum bio konfuzan i nelak za rukovanje :)

ps: Upravo tražim film  The Photographer of Mauthausen (2018), ili na španskom (El Fotografo de Mauthausen). Mada ga nema nigde :( Još čekamo narodnu verziju.
Na ovom forumu vlada harmonija, i svi smo jedna srećna familija.
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden - Zeleni - Šon Bin - Bogomoljka

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Prosinac/Dec.2018 u 16:35
Originalno postovano od strane Žakuj Žakuj piše:

Sinoc sam preko telefona usao na ovaj forum i nasao sam jednu temu tipa: Filmovi koji izlaze, novi filmovi itd...
Gde sam nabasao na mnoštvo španske produkcije a baš to mi treba. Pa ako neko može da me uputi opet na tu temu jer se ubih tražeći. Vazda mi je ovaj forum bio konfuzan i nelak za rukovanje :)

ps: Upravo tražim film  The Photographer of Mauthausen (2018), ili na španskom (El Fotografo de Mauthausen). Mada ga nema nigde :( Još čekamo narodnu verziju.

Evo teme.
Na vrh
Žakuj View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Žakuj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Prosinac/Dec.2018 u 16:44
To je to legendo. Hvala ti do neba. Briši sad ovo da ne guši temu bez veze. Hvala još jednom

Na ovom forumu vlada harmonija, i svi smo jedna srećna familija.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Sijecanj/Jan.2019 u 19:50

Ažurirao Boozywoozy - 06.Sijecanj/Jan.2019 u 14:36
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2019 u 16:48
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 495496497
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.