Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Star Trek: Strange New Worlds (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Star Trek: Strange New Worlds (2022)

Star Trek: Strange New Worlds

Star Trek: Strange New Worlds (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Zvezdane staze: Čudni novi svetovi

Godina:

2022

Žanr:

akcija, znanstvena fantastika, avantura

Glavne uloge:

Rebecca Romijn
  >  Una Chin-Riley
Adrian Holmes
  >  Adm. Robert April
Alex Kapp
  >  USS Enterprise Computer
Anson Mount
  >  Captain Christopher Pike
Ethan Peck
  >  Spock
Samantha Smith
  >  Leader Eldredth
Shannon Widdis
  >  Bridge Crew
Celia Rose Gooding
  >  Nyota Uhura
Sage Arrindell
  >  Rukiya
Melanie Scrofano
  >  Captain Batel
Babs Olusanmokun
  >  Dr. M'Benga
Christina Chong
  >  La'an Noonien-Singh
Dan Jeannotte
  >  Sam Kirk
Bruce Horak
  >  Hemmer
Gia Sandhu
  >  T'Pring

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Star Trek: Strange New Worlds (2022)
    Objavljeno: 13.Svibanj/May.2022 u 23:01
Seriju prevodi Osgiliath ✨
Na vrh
uredi ovo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj uredi ovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 11:02
Može li mi itko objasniti što se uopće događa sa Star Trekom? 3 serije koje su dijelom te franšize i ne znaš koja je od koje gora. Prve sezone "Discovery" i Picarda bile su obećavajuće, dobre, poslije, ne gledljivo. Ova, "Čudni novi uratci" zavrijedila je da se brod istopi od stida i srama.
Pa zar oni nisu gledali serijale Star Trek? KOliko one prve serije izgledale danas naivno i neuvjerljivo, bile su neizmjerno bolje i gledljivije nego ovo, što god to "ovo" bilo.
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 11:27
Ja ovo preskačem. I Discovery i Picard su dobro krenule fino ali od obje serije sam odustao tokom druge sezone, nisam ih ni dovršio. A nisam neki stari fan, čisto eto, bezveze roba.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 13:46
Ne komentiram serije, ali dosadno mi pa evo za sve ove nove ST serije ukratko što mislim.

Prva sezona Discovery je smeće. Ostale su dobre, samo treba poizbacivati pretjerivanje sa političkom korektnosti koje prolivod forsira i Majkl treba prestati cmizdriti u svakoj epizodi pa će bit super.

Picard je bombon da ne može biti slađi.

Novi SNW je ljubavno pismo glazbenim sladokuscima, no čini mi se ne i profesorima, pa je nemoguće odrediti kome će sjesti, a kome neće.
Nije savršen, ima promašenih taktova, ali to se angažira trojac iz pekinške opere pa da vidiš kako bi ispeglali i te sitnice.

Animirane dvije serije su uvreda ljudskoj inteligenciji.
Sramotno loše.
Na vrh
Osgiliath View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Osgiliath Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2022 u 15:36
Meni od svih ovih novih 'Star Trek' novotarija ovo još i najviše sliči starim serijama.

Ažurirao Osgiliath - 15.Svibanj/May.2022 u 17:07
Na vrh
uredi ovo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj uredi ovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2022 u 12:48
Originalno postovano od strane Osgiliath Osgiliath piše:

Meni od svih ovih novih 'Star Trek' novotarija ovo još i najviše sliči starim serijama.

Izvrsni su ti prijevodi, u svakom pogledu, sintaksa, sinkronizacija, tehnički, pravopisno, svaka čast i na brzini kojom postavljaš prijevode što uopće nije zanemarivo.
Ako je ovo "prije" Kirka onda mi netko gura prst u oko i misli da sam zaboravio plastični "Enterprise", i sve ono čega se danas uz osmijeh mogu prisjetiti iz Star Treka kao "djetinjarija" ili neuvjerljivosti, no pri tom ne s omalovažavanjem već naprotiv, s dragošću.
Sad zašto je potrebno toliko vrijeđati tu i takvu "nesavršenu" seriju kojoj je naša mašta uspješno mogla "upgradirati" sve nedostatke s ovom: "Vidi me sad, kompjuterski modificiran GMO!" Ne znaš jel' krumpir, paradajz ili zadnja traktorska felga, u toj dvojbi, trojbi ili pogubljenosti, što god već da je moje stanje upitnika, prepuštam ovu seriju onima koji će hrabro otići gdje nitko prije nije bio, ali "but" bez mene.
Na vrh
Osgiliath View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Osgiliath Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2022 u 15:59
Smile Ondašnja serija je uzgledala plastično i nesavršeno zbog slabog budžeta, zato i Klingonci izgledaju kao ljudi, a nisu ni znali u kojem će smjeru ići računalna sučelja i sl., pa su se snalazili kako znaju.
Na vrh
Eragon76 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Eragon76 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Svibanj/May.2022 u 21:11
Jeste izgledala plastično, ali u to vreme nije ni moglo bolje, jer nije bilo kompjuterske tehnologije kao danas koja te specijalne efekte prikazuje gotovo realno, a po meni za sada ove prve tri epizode nisu toliko loše i najviše podsećaju na Star trek : New worlds ili kako se zvao jedan od serijala sa Picardom. Nekom će se svideti ovaj serijal, nekom neće, šta da se radi, ukusi su različiti.
Na vrh
ProtivuNeukusa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ProtivuNeukusa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2022 u 02:24
Originalno postovano od strane Osgiliath Osgiliath piše:

Naravno. Original Star Trek i nema Klonjogonaca. To je ubačeno kasnije za publiku nižeg ukusa.
Na vrh
Osgiliath View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Osgiliath Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2022 u 16:56
Bilo ih je, ali su izgledali kao ljudi.

Na vrh
Eragon76 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Eragon76 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2022 u 02:41
Da li je iko razumeo epizodu 5 ? Cela epizoda čista brbljanja, bla, bla, bla, nigde nikakve akcije vidjene u prethodnim epizodama! Peta epizoda čista 0!
Na vrh
Osgiliath View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Osgiliath Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2022 u 13:04
Smile Klasična stanka, Amok epizoda sa "U tuđoj koži" problemima.
Na vrh
Despotix View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Despotix Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2022 u 21:47
Epizoda 6, ladno su ukrali zaplet iz priče Ursule Le Guin, jedne od bardova SF. Priča se zove "Oni, koji odlaze iz Omelasa".Ok je to, bolje uzeti dobar zaplet nego izmišljati debilan, no mogli su na odjavi da ostave posvetu Ursuli. Zapravo njen svet ekumena se prilično dobro uklapa u Star Trek liniju, mogli bi da obrade i "svet se kaže šuma" i "rokanonov svet" itd....
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.