Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Spam, spam i samo spam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sta ste radili pre dolaska na forum?
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Sta ste radili pre dolaska na forum?

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 88>
Korisnik
Poruka
taxidell View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj taxidell Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Lipanj/Jun.2011 u 21:44
Prevezao tačno 648 km.Dead
live long and prosper
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Lipanj/Jun.2011 u 21:54
Cicijo, što nisi napravio krug za još ta 2 pa da zaokružimo cifru LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
taxidell View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj taxidell Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Lipanj/Jun.2011 u 23:36
Čim se preselim u kamp kućicu pomeram je još dva kilometra daljeLOLLOL
live long and prosper
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Lipanj/Jun.2011 u 00:28
Gledao sa drugarima u "bioskopu" Sucker Punch. Ton "do daske", ma užitak... kaboom...
Na vrh
Lucky10 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lucky10 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2011 u 11:28
sinoc se napio..sad se triznin i sta cu 
Na vrh
VBojana View Drop Down
Translator
Translator
Skvoglavica

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VBojana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2011 u 11:38
Uzmi nešto slatko, nešto slano, nešto kiselo i brufen od 400 i bićeš k'o nov LOL
<font color=ORANGE>
You find a way
[/COLOR]
Na vrh
Nastasja View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nastasja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2011 u 11:45
Bila na kafi i u praonici
Na vrh
Lucky10 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lucky10 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2011 u 12:10

Originalno postovano od strane VBojana VBojana piše:

Uzmi nešto slatko, nešto slano, nešto kiselo i brufen od 400 i bićeš k'o nov LOL

ma ionako veceras moran opet..pa cu to sutra uradit LOLWink

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2011 u 12:15
Preveo do kraja Futuramu i doručkovao, pa sam skontao da nisam jeo salatu uz doručak, a bilo i onda sm opet doručkovao sa salatom.  LOL

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
Tattaglia View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tattaglia Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2011 u 23:22
Isao na kafu
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2011 u 00:47

Pregladao i odobravao vaše prevode.LOL

Uzgred, jel' neko do vas nešto radi....ponekad...ikad???Evil Smilemigi

Na vrh
faithlessmary View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Neprikosnovena Mary

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj faithlessmary Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2011 u 01:14
Potpisivala diplome i titlovala. Radimo šefe, radimo ulizica
Veži konja gde ti gazda kaže
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2011 u 01:26

Pa šta da ti kažem, Ovde su svi stigli sa kafenisanja ili bančenja. Ovi drugi , puni brige za kolege, daju recepte za mamurluk. Zato sam i postavio to pitanje......a možda sam samo malo zavidanLOL. A reci, kakve si diplome potpisivala i šta treba da se uradi da se dobije jedna.migiLOL

Na vrh
Senior translator
Senior translator
Neprikosnovena Mary

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj faithlessmary Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2011 u 01:51
Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:

LOL. A reci, kakve si diplome potpisivala i šta treba da se uradi da se dobije jedna.migiLOL

Za neko takmičenje Smile A ti organizuj neko svoje takmičenje... pa te možda i nagradim.. diplomom  LOL LOL LOL LOL
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2011 u 02:22
Ja sam mislio to ono, onako, preko veze. LOL Ne sviđa mi se onaj deo "smisli", čini mi se da za to treba preduslova. Neka, samo ti deli svoje.Big smileLOL
Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2011 u 09:40
Ja sam odlično napisao ispit. Da, inače se ne bih ovako rano ni pojavio da nisam imao ispit. LOLLOLLOL

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2011 u 09:52
Hoćeš reći, ti misliš da si odlično napisao ispit  LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2011 u 09:57
Ne, ja znam da sam dobro napisao, ovaj prepisao, ovaj napisao! LOLLOL

Na vrh
Mandarinan View Drop Down
Translator
Translator
Bucko vitaminac aka Dežurni Dušebrižnik

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mandarinan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2011 u 10:43
Ja sam spavao! I još mi se spavaLOL
“Fighting for peace is like screwing for virginity.”
― George Carlin
Na vrh
Senior translator
Senior translator
Neprikosnovena Mary

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj faithlessmary Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2011 u 10:50
Ja sam podelila svedočanstva i one diplome za koje Mahoni prekukako LOL  Sad kafa, forum, titl i maksimalno izbegavanje pakovanja za kraći put. Hate it...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 88>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,140 sekundi.