Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sportska prognoza Premier League
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Sportska prognoza Premier League

Odgovori Odgovori Stranica  <1 161162163
Korisnik
Poruka
Numberguy View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Listopad/Oct.2020 u 17:54
Proslu godinu Vila zamalo da ispala, cini mi se. Nego, je l su vama ove godine uglove kamere drugaciji? Cini mi se da cak imaju i dronove, ako nisu te one podvizne kamere. Ali drugaciji je prenos.
How do you make 7 even? (Take away the S)
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Listopad/Oct.2020 u 18:16
Originalno postovano od strane Numberguy Numberguy piše:

Proslu godinu Vila zamalo da ispala, cini mi se. Nego, je l su vama ove godine uglove kamere drugaciji? Cini mi se da cak imaju i dronove, ako nisu te one podvizne kamere. Ali drugaciji je prenos.
Meni je sve nekako drukčije od kad je počela korona.
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 161162163
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,299 sekundi.