Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SP Rusija 2018
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

SP Rusija 2018

Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 43>
Korisnik
Poruka
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2018 u 12:44
-Rusija otvara prvenstvo kao domaćin protiv najlsabije reprzentacije u grupi A.
Dakle sigurna i ubedljiva pobeda na startu 2+ gola. Poput jačeg treninga.

-Egipat kao što reče Tihi, 1 igrač reprzentacija. Sve zavisi od njegovog psihofizičkog stanja + pitanje je da li ima kvalitetne "asistente" i u nacionalnom timu kao što ima u klubu.
Urugvaj, duplo jači od Egipta, ne bi smeo da odigra nerešeno ili u domenu SF izgubi. Samo treba da zaustave jednog igrača. Urugvaj, favorit grupe, na papiru.

-Maroko i Iran su izjednačeni i po snazi i po trenutnom rangu. Da je prijateljska ovo bi mogao biti remi, ali pošto imaju 2 jaka protivnika (ESP i POR) ovo je "ključna" partija za njih. Ipak, biram remi. Najverovatnije bez golova. Jer ko prvi da gol taj pobeđuje.

-Španci, rutinski protiv Portugala. Svaki remi bi mirisao na prećutni dogovor. Obe ekipe imaju lagane protivnike i već su viđeni u daljem toku prvenstva. Jedna od najlakših grupa SP 2018.
Mogli bi Španci svom snagom da demoliraju Portugal sa 2-3+ ali biće minimalna komšijska pobeda sa 1 razlike. Dovoljno za 3 sigurna boda i +1 gol razliku.

Rusija - Saudijska Arabija   1   (4:0)
Egipat - Urugvaj          2   (0:3)
Maroko - Iran               X   (0:0)
Portugal - Španija          2   (1:2)
Legio VII Claudia - Pia Fidelis
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2018 u 22:06
Još nije ni počelo, a pala je prva glava. Španjolska ostala bez izbornika koji je prije dva tjedna potpisao novi ugovor do 2020., a zatim prihvatio ponudu Reala. bup
Na vrh
Chuck Norris View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Chuck Norris Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 00:17
Rusija - Saudijska Arabija   2:0
Egipat - Urugvaj          0:2
Maroko - Iran               1:0
Portugal - Španija          0:2
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 13:34
Izjava dana:      

MALO DRUGAČIJI STAV Stojković: Ne, ne moramo da se zalećemo da pobedimo Kostariku, imamo još dva meča potom

* ovo miriše na pravdanje unapred posle utakmice sa Kostarikom.
U pravu je, bod ili poraz od Kostarike.... ma ima da razbijemo Brazilce samo tako.... Švicarska se podrazumeva kao što reče naš Veliki poglavica.    

** biće i onih koji će reći da je ovo taktička izjava.    

Biseri:

"Atmosfera je sada odlična, treba da znamo da se igraju tri susreta, nije da mora odmah odmah da se pobedi Kostarika."

"Uz to, naša odbrana deluje kvalitetno, protiv Bolivije smo to pokazali i mislim da ćemo biti spremni za ono što nas čeka."

"- Mislim da nam nije potrebna tenzija pod svaku cenu. Kostarika je ozbiljan rival, tvrde utakmice najbolje da se završe 0:0. Ne treba da srljamo, ako bude bod, bude, imamo još dva meča... Treba ući mirne glave, nadam se najboljem naravno, ali ne treba se zaletati da moramo da pobedimo. Neće se ništa odlučiti u toj prvoj utakmici, najbitnije da se ne izgubi."
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 13:38
Omiljene novinarske kombinatorike na SP-ovima:

Ako oni, a mi,... onda.....     

Ako mi pobedimo Brazil sa 3:0 a Švajcarska i Kostarika odigraju 2:2....
e onda......    bem li ga.     
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 14:57

Danilo, druže moj, nemoj reći da si iznenađen.

To je k'o rak rana. Kod nas se raširila svuda. Svaki segment je zahvaćen tim bolesnim naklapanjem. najjači smo, najbolji, najpametnij, a kada treba da se potegne ili ne znamo ili ne možemo. I poslednja šuša kad mu daš nešto da uradi postaje neprikosnoveni gazda i srlja i opanjkava i pljuje druge. Ne postoji način da se izađe iz tog vrzinog kola. Kada hoćeš da kažeš onda si nepodoban, a što je najgore napujdaju poslušnike na tebe. I onda sve ide nizbrdo, a oni drže vakelu, ako može negde na TV-u, još bolje. Da objasne drugima da nije moglo bolje. TRLA BABA LAN, odveka i doveka.

Stojkoviće je po novinarima veliki stručnjak koji je učestvovao na 3 sv. prvenstva i ima veliko iskustvo iz OSNOVNE GRUPE. LOLLOLLOL

Zna i da imamo neprelaznu odbranu koja je jedina primila gol od reprezentacije  koja zadnjih 6 meseci nije postiga ni jedan gol. Što da ne, on je veliki znalac i novinari su saglasni sa time.

Tadić i ljajić imaju obezbeđena mesta. 'ebeš napadače. Imamo gomilu ofanzivnih bekova, srednjaka koji najčešće bivakuju na protivničkoj polovini. Ma videćemo. Podržavaću ih, koga bi drugog, ali definitivno mi se ne sviđa. 

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 16:58
PočinjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeCool
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 18:02
saudijci=papciLOL
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 18:05
Rusi padaju prek lopte i još vode 2:0 na poluvremenuLOLčak su se Rusi dvax samoozlijedilii opet su boljiCoolmorat će Saudi kupiti neke Brazilce da igraju nogač za repku. Točnije 19 Brazilaca i jednoga Kineza, koji će im ić po loptu...
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 18:52

Danilo, svaka čast. Pogodio si ga u "glavu". ClapThumbs Up

P.S. Posle onog smešnog drugog gola shvatio sam ko im je protivnik.

Ebiga, Danilo, dadoše i peti u zaustavnom vremenu. Ovo je inače prosek golova Ruske reprezentacije u takmićanju po grupama.LOL Ako ništa drugo biće im ovo najefikasnije takmičanje. LOL

Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 18:56
hehehe Mahuna se požurio, a Golovin nije znao za Danila, no eto Rusi fakat natrpali Saude. Danilo je bio jako blizu...Iro jako NEblizuLOL
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 19:01

Robitights , je l' ti gledaš i utakmice na kompu?LOLLOLLOL

Opet je Danilo pogodio da će da rasture ove paćenike. Meni ne bi palo ni blizu pameti da odigram 3+, a kamoli 4+.

@ Ira

Citirat ću slavnog pisca Panteliju Topalovića: Tko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

Vala, Iro, ima dosta istine u ovom.LOL

Lepo što si  Robitightsu  ulepšao dan. LOL

Ažurirao mahoni - 14.Lipanj/Jun.2018 u 19:10
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 19:10
svaka čast danilu, nisam mislio da su Saudi tako loši. Rusi protiv jakih moraju misliti o obrani svoga gola, ovako, mogli su igrati bez opterećenja. No Chernyshev i Golovin su jako dobri igrači...No dobro, SP se ipak lijepo otvorilo, ja dobio bod/iro ne.. Mahuna ti nisi igrao na golove? Da ne nabrajam tko je pogodio, lakše je tko nije-IROLOL
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 19:12

Eto kad ne pratiš, a lepo sam ti rekao da ne spavaš na času. 

Pukao mi je tiket i ja čekam prekosutra.LOLLOLLOL

Stavio sam 1 (0-2) i inače mi je to najmanja kvota na listiću.LOLLOLLOL

Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 19:15
i ja osto bez listića, igrao da rusi neće zabiti u oba poluvremenaConfused
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 19:16
Originalno postovano od strane mahoni mahoni napisao:

Eto kad ne pratiš, a lepo sam ti rekao da ne spavaš na času. 

Pukao mi je tiket i ja čekam prekosutra.LOLLOLLOL

Stavio sam 1 (0-2) i inače mi je to najmanja kvota na listiću.LOLLOLLOL

gdje ti je to tvoje na golove? stvarno nisam vidio, no nije ni važno, to se može pogoditi samo uz pomoć magijeOuch
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 19:17
Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 napisao:

Danilo je bio jako blizu...Iro jako NEblizuLOL

Koji si ti papak i neznalica. Zar ne vidiš da sam pogodio koliko će golova dati Saudijci? LOL

Danilo se rodio u 90+, a Tihi je riknuo. A onda je i Danilo riknuo. Što ti je život. LOL
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 19:18

Anče me ponela, napisala sa golovima, pa ja napisao, ali obrisao, jer smo se dogovorili 

samo osnovno. LOLLOLLOL

Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 19:18
Ako ćemo o utakmici, najviše me se dojmila HD slika na TV-u. Ostalo - nula bodova. Thumbs Down
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2018 u 19:22
Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 napisao:

Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 napisao:

Danilo je bio jako blizu...Iro jako NEblizuLOL

Koji si ti papak i neznalica. Zar ne vidiš da sam pogodio koliko će golova dati Saudijci? LOL

Danilo se rodio u 90+, a Tihi je riknuo. A onda je i Danilo riknuo. Što ti je život. LOL

jA SAM Robonostradamus, pogodio sam koliko Ironja bude imao bodova nako prve tekme: 000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000LOLLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 43>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.