Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sons of Anarchy (2008)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Sons of Anarchy (2008)

Sons of Anarchy

Sons of Anarchy (2008)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Sinovi anarhije

Godina:

2008

Žanr:

drama, kriminalistički, triler

Trajanje:

45 min

Autor:

Kurt Sutter

Glavne uloge:

Katey Sagal
  >  Gemma Teller Morrow
Mark Boone Junior
  >  Robert 'Bobby Elvis' Munson
Kim Coates
  >  Alexander 'Tig' Trager
Tommy Flanagan
  >  Filip 'Chibs' Telford
Charlie Hunnam
  >  Jackson 'Jax' Teller
Theo Rossi
  >  Juan Carlos 'Juice' Ortiz
Ron Perlman
  >  Clarence 'Clay' Morrow
Maggie Siff
  >  Dr. Tara Knowles
Ryan Hurst
  >  Harry 'Opie' Winston
Dayton Callie
  >  Wayne Unser
William Lucking
  >  Piermont 'Piney' Winston
Jimmy Smits
  >  Nero Padilla
Drea de Matteo
  >  Wendy Case
Dayton Callie
  >  Chief Wayne Unser
Michael Ornstein
  >  Chuck 'Chucky' Marstein

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Kolovoz/Aug.2013 u 21:01
Trejler za 6. sezonu:

Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
[email protected] View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2014 u 21:19
Poslenja 7. sezona počinje 9. 9. 2014.
Na vrh
mla23de4n View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mla23de4n Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2014 u 09:48
S obzirom kako je 6. završila, bit će zanimljivo pratiti kako će i gdje to sve završiti....jedna od onih koju nestrpljivo čekam.....
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden - Zeleni - Šon Bin - Bogomoljka

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Prosinac/Dec.2014 u 22:10
Благодарност до T0MIsk за преводите на македонски јазик, коишто можете да ги преземете одовдеSmile
Na vrh
nesaparty View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nesaparty Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Prosinac/Dec.2014 u 21:22
I ko je očekivao ovakav kraj serije???...Ili ipak nije kraj serije?Pitanje je sad...
Na vrh
pidjin View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pidjin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Prosinac/Dec.2014 u 02:43
Originalno postovano od strane nesaparty nesaparty piše:

I ko je očekivao ovakav kraj serije???...Ili ipak nije kraj serije?Pitanje je sad...

Naravno da je kraj, odavno se znalo koliko će imati sezona.
Na vrh
5c-jelena-jaksic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj 5c-jelena-jaksic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Srpanj/Jul.2017 u 20:55
Serija je VRH, svidja mi se glavni glumac 🙃, sad sam na 3.sezoni, prevod nije dobro uskladjen u 2.sezoni.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2017 u 20:40
Fina serija, pravila mi je sjajno društvo u mojim sivim danima, ima naravno svojih uspona i padova, no šta sad, svukupno itekako zanimljiva.
Na vrh
Dragan B Jovanovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dragan B Jovanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2018 u 19:28
Odgleda ja celu seriju sto znaci...
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2018 u 23:31
Odlična serija. Jedino što me je nerviralo je Jaxovo klimanje glavom uvek kada govori. LOL
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2018 u 01:50

Serija mi je ostala u lepom sećanju. Sater je nadmašio sebe kad je preko scenarija oživeo čudne ljude još čudnijih sudbina koje je upoznao kao klinac. Neko je odrastao u blizini prirodnjačkog muzeja, neko pored bolnice, Sater je odrastao pored mardelja. Likovi koji defiluju serijom nisu samo plod njegove mašte i neobičnog smisla za humor. Zaista ne znam, a to bih voleo, da li je postojao mučenik kakav je bio Oto. Filmski Oto je u svojim patnjama nadmašio Isusa. To što je za ulogu najgore filmske zloće odabrana njegova supruga nije slučajnost već poseban smisao za humor.

Kraj serije je ono što sreću kvari. Na stranu to što je već viđeno, neđto slično uradio je to u filmu prvi antiheroj Kovalski koji je dao pravu definiciju izbora. Ipak sam zadovoljan serijom, toliko da sam se prešaltovao na meksličku verziju.
Na vrh
Moderator
Moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2018 u 04:25
Ja sam tek sada saznao da je kreator serije Kurt Sutter glumio Otto-a i da mu je Gemma žena.

Majanci su također super, samo me buni to što ne znam kad su u SAD-u, a kad su u Meksiku.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2018 u 04:40

Ja sam morao da proverim ko je ta zloća, kad ono Saterova stara.

Džema se pojavila na kratko u Majancima. Čekam da se pojave i ostali sa većom minutažom. Za sad je prosek.

Meni izgleda kao da još nisu bili u Meksiku. Pustinja mi izgleda isto, karteli takođe.

Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2019 u 20:02
Ja sam sinoc zavrsio seriju. Neko ce se cuditi kako tek sad ali nisam zurio ) Sve pohvale za seriju, od kreatora pa glumacke ekipe, ali imam jednu zamerku. Mozda ali mozda su trebali da smanje broj sezona jer pred kraj su malo preeterali sa pucacinom. A isto tako tokom cele serije su po mom misljenju preterali sa vulgarnoscu. Serija je kultna kao i Shield, Breaking Bad, Dexter... I nama fanovima je uvek zao kad se serija zavrsi ili kad ide pri kraju, ali nekada ipak treba znati. Znaci serija je super ali pomalo je i klise taj moto seks droga i rokenrol. Nisam inace mislio za ovu seriju da je kraj zbrzan. Uz kreatora i glumacku ekipu, zaboravio sam da pohvalim odlicnu muziku tj. soundtrack.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2019 u 21:49
U seriji mi je najviše smetao debilizam tipa netko nastrada pa ga idu osvetiti, a uopće nisu provjerili što se zapravo dogodilo. Neko je rekao da su osobu A sredili Meksikanci i za pola sata je već pet Meksikanaca mrtvo. Onda Meksikanci napadnu Bugare jer je netko pretpostavio da su ih oni pobili. Onda Bugari napadnu Irce, a Irci Francuze...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2019 u 22:41
Pa  jeste da je ''pred kraj'' postalo malo konfuzno. Upravo ta pucacina pred kraj se i pojacala. Sinovi, Majanci, Najnersi, Kinezi, Arijevci...Irci... I iskren da budem, ne volim japije ili one sa akt torbama, ali isto nisam bas ni za nacin zivota na koji se furaju SoA. Znam kako su nastali Andjeli Pakla i sve to, ali bas poput nekih ''nomada'' ili komune, fazon ''krv za krv'' i nz mozda je preterano kad je Jax ubio rodjenu majku, upps) Mozda nisam trebao napisati ako neko nije gledao, mada ne verujem ) Nz, dobra serija koja opet ima i neke mane, ali i vrline. E sad, da nije mozda trebalo manje sezona...Mzda...Da li je trebalo manje ubistava? E to definitivno. I opet, taj nacin zivota, Clay Morrow / Ron Perlman /, npr. tolike godine u bandi a nije zaradio nista, kao i ostali ) A uz te nelogicne osvete, kao banda tj. klub ne zeli da posluje sa oruzjem ili drogom. Hmmm, ako su banda, pa nece preprodavati gumene medvedice zar ne ) 

Ažurirao Hogar Strašni - 10.Sijecanj/Jan.2019 u 22:49
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2019 u 00:29
NaraFno, shala je bila u vezi gumenih medvedica )
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.