Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sniper: Ghost Shooter (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Sniper: Ghost Shooter (2016)

Sniper: Ghost Shooter

Sniper: Ghost Shooter (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2016

Žanr:

drama, akcija, triler, ratni

Trajanje:

99 min

Režija:

Don Michael Paul

Scenarij:

Chris Hauty

Glavne uloge:

Billy Zane
  >  Richard Miller
Nigel Barber
  >  Killian Grun
Enoch Frost
  >  Sgt Joe Barnes
Nick Gomez
  >  Miguel Cervantes
Dennis Haysbert
  >  Colonel
Ravil Isyanov
  >  Andrei Mashkov
Dominic Mafham
  >  Bidwell
Stephanie Vogt
  >  Robin Slater
Vladimir Kolev
  >  Col. Babayev
Asen Asenov
  >  Executioner
Presciliana Esparolini
  >  Gina Aungst
Chad Michael Collins
  >  Brandon Beckett
Velislav Pavlov
  >  Gazakov
Naveed Choudhry
  >  Saajid
Marinela Angelova
  >  Female Hostage

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sniper: Ghost Shooter (2016)
    Objavljeno: 10.Lipanj/Jun.2016 u 00:27

Žanr:
Akcija / Drama / Ratni film

Režija:
Don Michael Paul

Glavne uloge:
Dennis Haysbert, Stephanie Vogt, Chad Michael Collins, Nigel Barber, Enoch Frost, Presciliana Esparolini …

Radnja filma:
Američki narednik Beckett (Chad Michael Collins) i njegov tim se bore protiv ekstremista na Bliskom istoku kada ih pukovnik (Dennis Haysbert) poziva na novu misiju – on ih želi na Crnom moru. Dok pokušavaju od terorista da zaštite gasovod u Zapadnoj Evropi, postaje jasno da je sigurnosna izgubljena kada počinje da ih ubija ‘duh snajperista’ …

filmonizirani

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Kolovoz/Aug.2016 u 22:45

Prevod je najavio zaboravko2 Clap

Na vrh
zaboravko2 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj zaboravko2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2016 u 19:32
Postavljen prijevod:
Pametni uče i od budala, budale ni od pametnih.
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2016 u 00:21

Hvala zaboravko 2 uzdravlje

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2016 u 22:47
Hvala za prevod, film je odlican, za razliku od onaj shit Sniper Special Ops. Retko kad gledam filmove, vecinu serije, ali kad su u pitanje ratni, u ovom slucaju snajperisti, ne propustamBig smile

Na vrh
superfreakdonky View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj superfreakdonky Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Studeni/Nov.2017 u 22:14
dobra akcija u skladu sa trenutnim geopolitickim desavanjima potiskivanja ruskog gasa u korist gasa iz drzava bivseg Sovjetskog Saveza. A, posto su, nasim, srpijanskim politikantima-Alek-Ana-usta puna "trzista", a svi se drze budzeta vise nego grcevito, u skladu sa njihovim americkim patronima, koji prosipaju pricu o slobodnom trzistu, otvarajuci put svojim firmama pomocu specijalaca i podmecuci ratove ! lokalci, urodjenici, pa oni su kolateralna steta, i radice jeftino, naravno, ali film je ODLICAN !
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2018 u 15:17
Odličan film. Iznenadjujuće, ali u ovom filmu su odlično uradjenje akcione scene, a to je za film sa malim budžetom veoma impresivno. Dobre akcione scene ispravljaju dosta drugih nedostataka poput glupe radnje filma i loše povezanih misija, ali ovaj film je veoma gledljiv i ne treba ga propustiti. Odličan film jeste ,ali ima i dosta nedostataka,zato ocena od mene samo 6,5/10
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.