Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SLS, KLS, kvalifikacije 2018
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

SLS, KLS, kvalifikacije 2018

Odgovori Odgovori Stranica  123 14>
Korisnik
Poruka
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: SLS, KLS, kvalifikacije 2018
    Objavljeno: 08.Ožujak/Mar.2018 u 14:53

Pošto smo pred završnicom, a na forumu imamo navijače dosta klubova računao sam da je vreme da se otvori ova tema. Dokazali smo da smo smireniji, da ne kažem normalniji od klasičnih foruma.LOL

Počeću tako što ću da ponovim da sam navijač Zvezde, ali kao neko ko se bavio sportom smatram da još uvek znam šta je pristojno. 

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Ožujak/Mar.2018 u 15:02

Evo, počeću sa mečom sa Vojvodinom. Pošto mi sad nije baš jasno(jer sam bio igrač, a ne funkcioner) zašto se digla prašina oko penala. Pošto znam da ima dosta partizanovaca i da će da budu nemilosrdniLOL neka mi odgovore.

Šta je sudija mogao da sudi?

Da li je sudija ili onaj glupi igrač kriv?

Koliko je žutih oprošteno Voši?

Da li bi zvezda bila oštećena da nije sviran penal?

Gledao sam utakmicu i niko nije rekao da su vojvođani igrali "na nož". Da su se igrači zvezde sklanjali kad se ovo zalete po blatu. Niko nije primetio da ofsajd nije postojao kad je Rodić izašao pred golmana. Ono kod penala, onaj igrač samo nije udario mavašigeri zvezdinom igraču. Udario ga je po licu, gurnuo i zgazio, a blato do kolena i sve klizavo, a uz sve to, loptu nije ni pipnuo.

Čemu sve to?

Meni je bilo ipak krivo, ali zato što je mentol uradio ono što je uradio. Bilo je toliko klizavo da bi verovatno sve propalo i ostalo bi nerešeno.

P.S.

A sad i volšebni komentar Rake Poštenog. Kontakt nije imao jačinu. Šta li sad to znači?

Evo komentara:

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/sudijski-ugao-raka-djurovic-za-blicsport-nije-bio-penal-za-zvezdu/61fn8ge

Ažurirao mahoni - 08.Ožujak/Mar.2018 u 16:12
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 23:09

Mladost L. - C. Zvezda 2 : 5

Jedna zanimljivost. Luka Adžić je uspeo 4 puta sam da se saplete i padne. LOL

Odavno se nisam od srca smejao igraču kluba za koji navijam.

Opet, mogao sam i da plačem. LOLLOLLOL

Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 23:11
Ma, to je taktički, da se zbuni protivnik. LOLLOLLOL
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 23:32

Ne znam da li je taktička zamisao, ali se on definitivno trudio.

Ako nije njih zbunjivao, mene jeste. LOL(pomislih da nije bolestan u glavu) LOL

Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 23:37
Hajde što zbunjuje protivnike i gledaoce, nego i saigrače. LOL
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 23:39

Stvarno je na trenutke strašno izgledalo. Plašio sam se na slomije vrat. LOL 

I jesi u pravu, posle drugog puta su ga svi zvezdini zbunjeno gledali. LOLLOLLOL

Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 23:42
On je bar veznjak. Pre nekoliko godina mi se plakalo, da li od smeha ili od žalosti, kada se "stameni" štoper Vujadin Savić prosipao bez kontakta. LOL
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 23:51

Slušaj, ne znam za koga navijaš, ali mislim da je zvezda bila jača prošle godine u završnici. LOL

Ako Pešić i Srnić budu davali golove svake sedme utakmice i ako bek Rodić bude najbolji napadač, biću kratak, kuku lele. LOL Jedino što imaju iskusnijeg trenera, pa šta bude. LOL

Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 23:57
Za Zvezdu navijam. Zato ih i prozivam. LOL Onako od srca. LOL

A na kraju će biti onako kako se glavešine dogovore. Ouch
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2018 u 00:10

Znaš šta, posle vojvodine i mačve je počela ista priča k'o prošle godine.

Protiv vojvodine sreća pa nije bilo težih povreda, ali posle mačve je jedan ispao.

Ako nastave onako da igraju protiv zvezde, a da prete sudijama za sviranje faulova i penala može svašta da bude. Na drugu stranu u ekipi debelo škripi. Čak i taj Savić po meni nije dovršen u zanatu, čak šta više, mislim da i ne može ovde ništa više ni da nauči. Samo su Vidić i Krstajić u svoje vreme otišli kao "svršeni" odbrambeni igrači napolje i igrali u svojim ekipama.

Meni je samo radonjić vanserijski, ali to možda zbog toga što sam uvek voleo krilne napadače.

Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2018 u 00:16
Još sad kad prepolove bodove, biće veselo.

Savić je prvi put otišao kao balvan, vratio se kao malo manji balvan. Nismo nikada ni bili neki izvoznici defanzivaca. Vidić i Krstajić su bar imali gde da ispeku zanat. Ovi danas igraju u potpunoj smejuriji od lige. Kod nas bi i Kanavaro ispao nedovršen proizvod.

Dobar je Radonjić, ali ima i on još da se unapređuje.

Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2018 u 00:24

Jedino što me brine je odnos prema krilnim igračima. Sudije ih uopšte ne štite, ali u svim ekipama.

Špicevi i polušpicevi se štite, ali krila nikad. Puno ih je kod nas završilo karijeru pre vremena. 

Što i jeste dobro, mi nekim čudom uvek dobijemo nekog vanserijskog krilnog. I onda većina trenera i ne zna da ih koristi. Čak nam je i u reprezentaciji tako. Pre će da napravi gužvu u sredini/napred, nego da uvede krilnog. Ma, opet, ja jesam čitao knjige taktike i strategije u fudbalu, ali mi je košarka bio izbor. Kao klinac sam bio golman (pioniri) u Hajduku sa Liona. I tad sam "morao" da dolazim na treninge i omladinaca, jer je golmana uvek bilo manjka. Svi su više voleli da daju golove. LOL

Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2018 u 00:31
To sa zaštitom krila nije samo kod nas problem.

Ali da ne znamo da ih koristimo je žalosna istina. Od svih mogućih elemenata u kojima smo mogli da ličimo na Italijane, mi baš našli po tome. LOL Meni su oduvek ekipe koje igraju i po krilima bile lepše za gledati, a i ubojitije nego ovi što drve kroz sredinu.

Dobro, u celom svetu su golmani deficitarni. Ako se dobro sećam, u nekom intervjuu je Kasiljas valjda pričao da su ga svi gledali kao da je lud kada je kao klinac došao da trenira i tražio da bude golman. LOL
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2018 u 00:41

Da, u pravu si, puno lepše izgleda kad imaš mogućnost da razvučeš odbranu protivnika i ujedno povećaš mogućnost i proigravanja sa krila, a ne samo centaršuteva. Zvezda je imala Mrkelu, koga su svi navijači voleli da gledaju, ali i protivnički igrači da ubijaju od batina. LOL Zato je na kraju skakao u vis i kad protivnički igrač tek pomisli na uklizavanje. LOL Među nama i ja bih. LOL

Nisam bio loš, imao sam brze ruke, ali sam odustao kada sam licem odbranio volej starijeg omladinca. Da upotpunim, odustao sam kada sam se osvestio. LOLLOLLOL 

Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2018 u 00:46
Zato su dobri i oni krilni igrači koji uzvraćaju udarac. LOL Mahom su latinosi. Oni imaju tu podmuklu crtu. LOL

Bar si odbranio. LOL
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2018 u 00:49

Oni jesu gadni, a jesu i portugalci. LOL

To su mi rekli i brat od strica i otac, kad sam najzad pronašao put do kuće. LOLLOLLOL

P.S. Šta misliš za budućnost? Hoće li biti treće utakmice?

Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2018 u 00:54
Da, i oni su na tom nivou. Figo svojevremeno bio najfauliraniji igrač Primere, ali i igrač koji najviše faulira. LOL

Nadam se da neće biti treće utakmice tj. četvrte i pete, pošto sajt lige tvrdi da se igra na tri dobijene.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2018 u 01:15

I ja se nadam da će dve da budu.

Samo mi bilo čudno suđenje večeras sa mornarom.

Milsim da je bilo jedno 70 sl. bacanja. LOLLOLLOL

P.S. To ćemo u drugoj temi.

Da me posle ne pitaju što sam otvorio temu ABA, a pišemo u fudbalu.LOLLOLLOL

Na vrh
Moderator
Moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2018 u 15:27
Izbalansiraćemo time što ćemo u ABA temi pisati o fudbalu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 14>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,107 sekundi.