Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Škotska premier liga
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Škotska premier liga

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Škotska premier liga
    Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2016 u 16:44
Nakon 4 godine Rangersi se vratili u Premiership SmileSmileSmile. Pun Ibrox, veličanstvena atmosfera i neće biti lako.
G.Rangers 1: 1 Hamilton
Rangersi krenuli slabašno protiv skromnoga Hamiltona, moj je dojam da baš i nisu konkurentni za borbu za prva dva mjesta. Barton i Kranjčar nisu dovoljna pojačanja za prvu ligu. No biće sve bolje, no šteta publike i svečanog trenutka, protivnik po mjeri.. Niko Kranjčar Ok, zamjenjen zbog nedostatka kondicije, no mali koji je ušao Forrester je u 30 minuta napravio više no Niko u 60.

Ažurirao robin12345 - 06.Kolovoz/Aug.2016 u 16:53
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2016 u 18:17
Vratili se Rangersi i odmah mi izCensoredebali listić. Angry
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2016 u 18:40
I meni.....AngryAngryAngry
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2018 u 21:42
Završilo je još jedno potpuno nepotrebno škotsko prvenstvo. Prvak je, gle čuda, opet Celtic koji je u međuvremenu (od izbacivanja Rangersa u 4. ligu) postao potpuno nebitan klub u europskim razmjerima. Kad se samo sjetim da su se godinu ili dvije prije kraha Rangersa vodlle rasprave oko toga treba li Celticu i Rangersima dati mogućnost da igraju u engleskoj Premier ligi poput klubova iz Walesa (Swansea, Cardiff...). Danas mi se to čini kao loš SF film.
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Svibanj/May.2018 u 22:26
Bi li ikog začudilo da ja i u Škotskoj - kao i svugdje - ne navijam baš za ove raskokodakane klubove?

Ne bi, naravno.

Moj jadni Dundee United čami čekajući u Čempionšipu.
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2018 u 00:15
haha Dundee United, odavno nisam čuo da neko na ovim prostorima navija za taj tim . Ako se dobro sećam Dundee United je zadnji put bio opasna ekipa 80t-ih godina prošlog veka a posle toga su bili solidni i večito na sredini premier lige. Tvoj Dundee United je sada već 2 sezonu u Šapionšipu i nemaju sreću jer ispadaju u plejofu, ali vratiio se moj Rangers iz 4 lige u premijer ligu pa sigurno je da će im se i Dundee United uskoro pridružiti. Mislim da će uskoro  da se završi i vladavina Celtica,jer polako posustaju i u naredne 2-3 sezone bi trebalo da napokon izgube titulu.
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2019 u 21:01
Originalno postovano od strane silent_passenger silent_passenger piše:

Bi li ikog začudilo da ja i u Škotskoj - kao i svugdje - ne navijam baš za ove raskokodakane klubove?

Ne bi, naravno.

Sto je camio,camio je. Sad se seli i nizi rang pa ce dole da cami 😁
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2019 u 21:18
Originalno postovano od strane Boozywoozy Boozywoozy piše:

Originalno postovano od strane silent_passenger silent_passenger piše:

Ne bi, naravno.

Sto je camio,camio je. Sad se seli i nizi rang pa ce dole da cami 😁

O čemu ti pričaš, crni Buzi?! Pa večeras je prva tekma polufinala play-offa za ulazak u Premiership.
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
MetalikeOperiteKose View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2019 u 21:29
Izgleda da je pomešao sa onim drugim Dandijem, oni su ispali u niži rang. Lepo je videti da se Ros Kaunti seli u prvu ligu. Njih sam zgotivio igrajući FM...Uvek su mi pružali šansu kao nezaposlenom treneru bez iskustva Approve
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2019 u 21:08
Vidio sam da je Dunde zadnji ,mozda nije taj tvoj
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.