Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Uvod > Upute za izradu i sinkronizaciju prijevoda
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SINHRONIZACIJA PREVODA- Time Adjuster
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

SINHRONIZACIJA PREVODA- Time Adjuster

Odgovori Odgovori Stranica  <1 161718
Korisnik
Poruka
alex1974 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alex1974 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2020 u 12:03
Ne vredi opet isto.

Na vrh
Numberguy View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Lipanj/Jun.2020 u 20:17
Ako imas K-Lite Codec Pack u Windows Start menu izaberi Codec Tweak Tool->Prefered codecs i onda izaberi LAV ili Merit za sve moguce ekstenzije i vidi koju verziju koristis 32 ili 64, samo neka ne bude Microsoft. Ja ovako resio problem u SW sa slika naglavacke. :)
How do you make 7 even? (Take away the S)
Na vrh
alex1974 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alex1974 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2020 u 10:50
Ni ovo ne pomaze.
Na vrh
Numberguy View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Numberguy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2020 u 11:03
Posto nemas slika najverovatnije da problem je u kodecima. Osim ovo sto ti rekla vec Kneginja, da deinstaliras sve kodeci i instaliras samo jedne K-Lite i podesis kao sto treba, ne znam sta drugo...
How do you make 7 even? (Take away the S)
Na vrh
alex1974 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alex1974 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2020 u 10:01
Probao i nece da daje sliku.
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2020 u 10:56
Što ih onda ne usklađuješ u SW?
Mislim da je najlakše, a uputstvo ti je na prethodnoj strani.
Ako u SW ne daje sliku, probaj sa opcijom
Movie / Video renderer / VMR 9
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2020 u 11:13
Moralo bi biti nešto do kodeka... Možda nije sve deinstalirano kako treba...

Najlakše je preko WaveForm u SE (praktično vizuelno)... Ali rijetki žele naučiti Smile
Možda sad čak može i bez kodeka, zavisno šta je odabrano kao player...
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2020 u 12:51
Kodeci su definitivno u pitanju.
Budući da ja otkad sam prešao na win 10 kad su se tek pojavili čemu ima sto godina odbijam instaliravati ikakav codec pack jer jedan prepisuje preko drugoga pa windowsi odu u codec hell i pola igara mi onda ne radi kako treba, ne mogu ovdje pomoći sa stopostotnom sigurnošću.

Ali koliko se sjećam nekad davno u doba kad je bog još hodao po zemlji i kad mi je to trebalo i kad mi nije bio tlaka reinstalirati windowse svakih 5-6 dana, Subtitle Workshop je uredno prikazivao video kad se instalira samo Combined Community Codec Pack (CCCP) i ništa drugo, nikakav k-lite, shark, điđe miđe, p. materine. Sjećam se i da nije bila potrebna nikakva deinstalacija drugih kodekpakova. Međutim ne sjećam se je li morao ostati ugrađeni media plejer iz sedmice ili sam dodao MPC... Jebga, davno je to bilo, i možda se ne sjećam dobro.
Uz to radilo se o win7, ne o win10.

Što će reći sljedeće.
1. Instalirati windows od nule, pečirati itd te dodati SW.
2. Napraviti system restore point.
3. Instalirati codecpack neki. Jel radi? Ako radi super. Ako ne radi...
4. Vratiti se na prethosno stanje sustava preko system restorea te isprobati sljedeći codecpack.

Drugo rješenje ili prijedlog nemam.

EDIT:
Krivo sam shvatio pitanje, a ono je o nečemu što nije SW. Ignorirajte.

Ažurirao JoxerTM - 14.Lipanj/Jun.2020 u 12:59
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2020 u 12:54
Originalno postovano od strane baho baho piše:

Najlakše je preko WaveForm u SE (praktično vizuelno)... Ali rijetki žele naučiti Smile

Ne da mi se više ljudima objašnjavati da mogu komotno zaboraviti sve SW-ove, TA-ove i programe za izradu titlova otkad postoji SE. Taj program je sve u jednom.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2020 u 13:04
Nemoj ni objašnjavati nego teme koje nisu SE pod ključ, a teme koje jesu SE stavi sticky (ako već nisu).
Previše drastično i nedemokratski? Ovako je nekad napisala Trinity, administratorica sa ogame: Firma ne može naprijed ako mušterije kake.
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2020 u 14:10
Ne pada mi na pamet zabranjivati nešto što radi. Ljudi samo biraju što im odgovara. SW mi je bio zakon, ali SE ga je prešišao i postao sve ono što smo očekivali da će SW 6.0 biti. Što je najbolje kod njega, možeš podesiti tipke za naredbe pa i dalje imam npr. pomicanje vremena na "Alt+M". Dakle, nema razlloga ne isprobati ga i uvjeriti se da je najjači.
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2020 u 14:33
Treba otprilike 1 urađen titl da se počneš osjećati komotno, a nakon 4-5 zaboraviš na SW... LOL

Kod opcija ne treba puno podešavati - na prvoj strani opcija ona vremena - onda to za video i audio.
Jedina stvar gdje treba izgubiti malo vremena u podešavanjima je proći kroz shortcute (prečice o kojim Iro govori) i podesiti kako se tebi sviđa... Ja čak imam neke svoje sasvim lijeve, jer mi tako djeluje brže.

A stalno čovjek dodaje nešto novo - pa i neke nove naredbe...

Dobra stvar je i hrpa dostupnih dodataka (addona)...
Na vrh
alex1974 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alex1974 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2020 u 18:07
Sta je "SE"?
Hvala.
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2020 u 18:07
Subtitle Edit
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2020 u 19:05
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 161718
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.