Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shadow and Bone (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Shadow and Bone (2021)

Shadow and Bone

Shadow and Bone (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

drama, misterij, akcija, fantazija, avantura

Autor:

Eric Heisserer

Glavne uloge:

Ben Barnes
  >  General Kirigan
Kit Young
  >  Jesper Fahey
Freddy Carter
  >  Kaz Brekker
Archie Renaux
  >  Malyen Oretsev
Jessie Mei Li
  >  Alina Starkov
Amita Suman
  >  Inej Ghafa
Simon Sears
  >  Ivan
Daisy Head
  >  Genya Safin
Julian Kostov
  >  Fedyor Kaminsky
Danielle Galligan
  >  Nina Zenik
Calahan Skogman
  >  Matthias Helvar
Zoë Wanamaker
  >  Baghra
Balázs Megyeri
  >  Musician
Kaylan Teague
  >  Young Alina
Howard Charles
  >  Arken

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
memich View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Shadow and Bone (2021)
    Objavljeno: 21.Svibanj/May.2021 u 23:22
Nadao sam se boljem, ali i ovo je solidno.

Volim fantasy, ali ovo je najgori oblik, haotični blatnjavi fantasy svijet gdje jedva ima lijepog kadra. To je najveća zamjerka, od fantazije očekujem top scenografiju, a dobih milion kadrova s pijace.
Sljedeća zamjerka je to da je serija previše pičkasta, u mozak mi se urezao zaljubljivi pogled glavne protagonistkinje, i još kad na to dodam levatsko zavođenje, u jednom periodu sam bio ubijeđen da su ciljana publika ljubitelji Sumraka.

Ipak nije sve crno, grafike su dobre, efekti magije i stvorenja. Priča je dobra, tokom radnje je otkrivena i pozadina događaja, koja mi je super. Ima i dobre akcije, ima klasične akcije, a i dva momka se pokaraše u štali, eto ima i te akcije.
Najviše mi se sviđa kraj, sve je na kraju dobro uvezano i postavljena dobra trasa za sljedeću sezonu.

7/10
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Translator
Translator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Lipanj/Jun.2021 u 00:14
Obnovljeno za 2. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Lipanj/Jun.2021 u 16:19
OK, sorry, ali moram... Koji k**** je "kartopiskinja"?!?
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Lipanj/Jun.2021 u 16:26
Osoba koja žvrlja po kartama 😊 pre GPS doba, obično dok jedno vozi, saputnik/navigator ga upućuje, katkada i u pravom smeru, mahom ipak ne, dok, ukoliko je žensko, crta srca a muškarci pa kakve ružne kaktuse. To su oni, garant. Navigatori.

Ako ne, onda su to ipak puki kartografi. 😊
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Lipanj/Jun.2021 u 17:25
Nije me baš oborila s nogu. Više mi se sviđa Sweet Tooth. No tome više vjerojatno u nedeljnom osvrtu. Tko želi može odmah na Sweet Tooth, neće pogriješiti...Wink
Robin Obični- najobičniji
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,094 sekundi.