Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Senke nad Balkanom (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Senke nad Balkanom (2017)

Senke nad Balkanom

Senke nad Balkanom (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Senke nad Balkanom

Godina:

2017

Žanr:

kriminalistički, triler

Glavne uloge:

Dragan Bjelogrlic
  >  Andra Tanasijevic Tane
Ljubomir Nikolic
  >  Sima
Ljubomir Nikolic
  >  Sima (11 episodes, 2017)
Petre Arsovski
  >  Gazda Kiro
Dragan Bjelogrlic
  >  Andra Tanasijevic 'Tane'
Nebojsa Dugalic
  >  General Zivkovic
Aleksandr Galibin
  >  General Petar Vrangel
Nikolina Jelisavac
  >  Sonja (as Nikolina Friganovic)
Nenad Jezdic
  >  Krojac
Gordan Kicic
  >  Alimpije Miric
Toni Mihajlovski
  >  Hadzi Damjan Arsov
Milos Timotijevic
  >  Tuzilac Vojin Djukic
Aleksandar Stojkovic
  >  Prso
Goran Bogdan
  >  Mustafa Golubic
Marija Bergam
  >  Maja Davidovic

Odgovori Odgovori Stranica  <1 161718
Korisnik
Poruka
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2018 u 19:52

Originalno postovano od strane kadetoni kadetoni piše:

Začitam se pa pomislim kako analizirate dokumentarnu seriju.  LOL

LOLLOLLOLLOLLOLLOL Eto, nisam pogrešio. LOLLOLLOLLOLLOL

Šta god pisao, ako se nekom nešto svidi, uvek će da bude nedorečeno. LOLLOLLOL

Sad sam pisao o tehnikalijama o serijama i filmu i opet dokumentarni program.

Ebeš činjenice, kome to treba. LOLLOLLOL

Opet, drago mi je da i posle jednog iskakanja sve drugo je ostalo na drugarskom nivou. I to je ono što se računa. Wink

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2018 u 21:12
Gej velikani srpske istorije

Istoričar Predrag Marković priprema knjigu o velikanima srpske istorije koji su bili homoseksualci. Prema njegovim podacima to su bili prvenac kralja Petra princ Đorđe Karađorđević i general Petar Živković, predsednik vlade u vreme šestojanuarske diktature. Isto se pretpostavlja i za matematičara Mihaila Petrovića Alasa, kao i za jednog od najvećih srpskih predratnih intelektualaca Slobodana Jovanovića.

Peđa je spremio istorijsku građu za novu seriju koja će se zvati Gejevi nad Balkanom.

Šalu na stranu, ne znam koji mi je istoričar bolji. Ovaj što je pronašao Kolumbiju na Balkanu ili ovaj što pronalazi pisma. Šta sve ljudi moraju da rade da bi sačuvali radno mesto i platu.

Mislim da je sve nezvanično počelo montiranim Solunskim procesom u kojem je stradao Apis. Zvanično, sklanjanjem naših zastava koje su ljudi poput Apisa odbranili i sačuvali. Stradali su ljudi koji su imali petlju da uklone tajkune i ludake na funkcijama.

Dragan Bjelogrlić o Senkama nad Balkanom: Sledeća sezona

Prva klapa „Senki nad Balkanom“ pašće na leto, a sada je sigurno da su preživeli glavni junaci Maria Bergamj, Andrija Kuzmanović, Voja Brajović i Nenad Jezdić.
Imamo neku globalnu ideju. Znamo da će biti 1934. godina. Okolnosti koje su dovele do ubistva, ali, naravno, to će biti pozadina. Opet ćemo u prvom planu imati nekog verovatno serijskog ubicu, i da ne odajem sad dalje – rekao je Bjelogrlić.

Drugovi nastavljaju dalje sa istim konceptom.

U novoj sezoni, kako saznajemo, pojačanje će biti Miloš Biković. Glumac je od početka bio planiran da igra ulogu inspektora Pletikosića, ali zbog obaveza u Rusiji nije mogao da se prihvati posla. Miloš bi mogao da se oproba i kao kralj Aleksandar, jer tu ulogu već igra kod Lazara i Petra Ristovskog u filmu i seriji „Čarape kralja Petra“. Za njega će biti spremno nekoliko uloga, a an će zavisiti od obaveza u Rusiji i Srbiji.

Biković je dobar i liči malo na lepog acu.

I dalje je nepoznanica da li serija ostaje na RTS ili ide na kablovski kanal.
 Nažalost, ponuda od RTS je najslabija, imam dve bolje. Voleo bih da ostanemo tamo, ali može da se desi da se dogovorim s jednom kompanijom koja će imati prava, a da oni dođu do RTS, tako da ne idemo direktno. Tako da ne znam gde će se emitovati, ali verovatno nećemo potpisati ugovor sa RTS – rekao je reditelj.

Da pogađam ko je riđi čika koji je bio posrednik između firmi koje bi da se reklamiraju i RTS-a, da nije to onaj koji je otkupio seriju Ubice moga oca od RTS-a ?

Na žalost, zgleda da nastavlaju dalje.

Na vrh
kadetoni View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kadetoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2018 u 21:13
Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:

Uostalom, više od 3/4 srbije gleda I VOLI zadrugu, pa im ne sporim njihov ukus niti ljubav. LOLLOL 

Ni ne pokušavaj osporiti neosporivo, ukus im je izražen, a ljubav neizmerna. LOL

Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:

Opet, drago mi je da i posle jednog iskakanja sve drugo je ostalo na drugarskom nivou. I to je ono što se računa. Wink

Ključno brate.      Clap   Thumbs Up

Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2018 u 21:37
Originalno postovano od strane Stole Haringa Stole Haringa piše:

Gej velikani srpske istorije

Istoričar Predrag Marković priprema knjigu o velikanima srpske istorije koji su bili homoseksualci. Prema njegovim podacima to su bili prvenac kralja Petra princ Đorđe Karađorđević i general Petar Živković, predsednik vlade u vreme šestojanuarske diktature. Isto se pretpostavlja i za matematičara Mihaila Petrovića Alasa, kao i za jednog od najvećih srpskih predratnih intelektualaca Slobodana Jovanovića.

Peđa je spremio istorijsku građu za novu seriju koja će se zvati Gejevi nad Balkanom.

Šalu na stranu, ne znam koji mi je istoričar bolji. Ovaj što je pronašao Kolumbiju na Balkanu ili ovaj što pronalazi pisma. Šta sve ljudi moraju da rade da bi sačuvali radno mesto i platu.

Mislim da je sve nezvanično počelo montiranim Solunskim procesom u kojem je stradao Apis. Zvanično, sklanjanjem naših zastava koje su ljudi poput Apisa odbranili i sačuvali. Stradali su ljudi koji su imali petlju da uklone tajkune i ludake na funkcijama.

Dragan Bjelogrlić o Senkama nad Balkanom: Sledeća sezona

Prva klapa „Senki nad Balkanom“ pašće na leto, a sada je sigurno da su preživeli glavni junaci Maria Bergamj, Andrija Kuzmanović, Voja Brajović i Nenad Jezdić.
Imamo neku globalnu ideju. Znamo da će biti 1934. godina. Okolnosti koje su dovele do ubistva, ali, naravno, to će biti pozadina. Opet ćemo u prvom planu imati nekog verovatno serijskog ubicu, i da ne odajem sad dalje – rekao je Bjelogrlić.

Drugovi nastavljaju dalje sa istim konceptom.

U novoj sezoni, kako saznajemo, pojačanje će biti Miloš Biković. Glumac je od početka bio planiran da igra ulogu inspektora Pletikosića, ali zbog obaveza u Rusiji nije mogao da se prihvati posla. Miloš bi mogao da se oproba i kao kralj Aleksandar, jer tu ulogu već igra kod Lazara i Petra Ristovskog u filmu i seriji „Čarape kralja Petra“. Za njega će biti spremno nekoliko uloga, a an će zavisiti od obaveza u Rusiji i Srbiji.

Biković je dobar i liči malo na lepog acu.

I dalje je nepoznanica da li serija ostaje na RTS ili ide na kablovski kanal.
 Nažalost, ponuda od RTS je najslabija, imam dve bolje. Voleo bih da ostanemo tamo, ali može da se desi da se dogovorim s jednom kompanijom koja će imati prava, a da oni dođu do RTS, tako da ne idemo direktno. Tako da ne znam gde će se emitovati, ali verovatno nećemo potpisati ugovor sa RTS – rekao je reditelj.

Da pogađam ko je riđi čika koji je bio posrednik između firmi koje bi da se reklamiraju i RTS-a, da nije to onaj koji je otkupio seriju Ubice moga oca od RTS-a ?

Na žalost, zgleda da nastavlaju dalje

Aha, brate, biće kvadrologija LOLLOLLOL

Poslednji deo će se zvati:

Ubistvo sa predumišljajem morala i ljudske duše. LOLLOLLOLLOLLOLLOL

P.S. 

Ne znam Stole, ko može da bude taj riđi čika. Verovatno jedan od patuljaka koji 

voli i čuva zlato.LOLLOLLOLLOL

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2018 u 22:18
  Jedan od onih koji doslovno žive od prodaje vazduha. Ima monopol, može mu se.

Za Ubice mog oca čika riđi je navodno  platio RTS-u 900 000 evra. RTS koji je vlasnik 95% akcija Senki druga Bjelogrlića može ali ne mora da za siću sa istom strankom napravi sličnu trgovinu. Ne znam koja je gora varijanta, sa posrednikom ili bez.

Mislim da bi Duh samoporicanja bio adekvatan naslov. LOL

Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2018 u 22:57
Originalno postovano od strane Stole Haringa Stole Haringa piše:

Jedan od onih koji doslovno žive od prodaje vazduha. Ima monopol, može mu se.

Za Ubice mog oca čika riđi je navodno  platio RTS-u 900 000 evra. RTS koji je vlasnik 95% akcija Senki druga Bjelogrlića može ali ne mora da za siću sa istom strankom napravi sličnu trgovinu. Ne znam koja je gora varijanta, sa posrednikom ili bez.

Mislim da bi Duh samoporicanja bio adekvatan naslov. LOL

Nemoj Stole tako, pa zašto mu se čika borio nego za bolji VAZDUH njegovog potomka.LOLLOLLOL

Khm, ne želim da ti kradem ideju, možda da je upotpunim

Duh samoporicanja i samokriticizma LOLLOLLOL

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2018 u 23:08
  Sviđa mi se, ideja ima koliko duša poželi. Dobra je i ona narodna "Možda smo braća ali nam kese nisu sestre".

Šalu na stranu, Lompar ih je dobro proučio. To što je zastranio i otišao u politiku ne umanjuje njegov Duh samoporicanja.

Svojim drugarima sam slao vesti sa Njuzneta. Nisam navodio izvor i oni se nisu pecali na to. Zabrinuo sam se kad sam video da su počeli da veruju da je istina šta tamo piše.

Izašao sam van teme, za danas je dosta.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 161718
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.