Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sabotage (2014)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Sabotage (2014)

Sabotage

Sabotage (2014)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2014

Žanr:

drama, kriminalistički, akcija, triler

Trajanje:

109 min

Režija:

David Ayer

Scenarij:

David Ayer
, Skip Woods

Glavne uloge:

Arnold Schwarzenegger
  >  John 'Breacher' Wharton
Terrence Howard
  >  Julius 'Sugar' Edmonds
Maurice Compte
  >  Sapo
Martin Donovan
  >  Floyd Demel
Max Martini
  >  Tom 'Pyro' Roberts
Mireille Enos
  >  Lizzy Murray
Josh Holloway
  >  Eddie 'Neck' Jordan
Joe Manganiello
  >  Joe 'Grinder' Phillips
Michael Monks
  >  ASAC Phelps
Tim Ware
  >  Stan Morris (DEA Interrogator #1)
Sam Worthington
  >  James 'Monster' Murray
Ned Yousef
  >  Dubai Money Launderer
Kevin Vance
  >  Bryce 'Tripod' McNeely
Mark Schlegel
  >  'Smoke' Jennings
Nick Chacon
  >  DEA Sniper (as Nicolas Chacon)

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Chuck Norris View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Chuck Norris Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sabotage (2014)
    Objavljeno: 28.Studeni/Nov.2013 u 22:54
Sabotage (2014)

>> IMDb <<

Žanr: Akcija, Krimi, Drama

Režija: David Ayer

Scenario: Skip Woods, David Ayer

Glavne uloge: Arnold Schwarzenegger, Sam Worthington, Terrence Howard, Mireille Enos,
Joe Manganiello, Josh Holloway

Radnja:
Ekipa iz odseka za narkotike kreće u misiju uklanjanja jednog od najopasnijih kartela na svetu. Misija se završila uspešno, a pri tom je zaplenjena ogromna količina novca i droge narko dilera. Ali, tokom akcije je nestalo 10 miliona dolara. To je početak nevolja za tim čiji članovi jedni za drugim padaju pod mecima kartela koji želi da svoj novac povrati.

izvor: filmopis.com

Ažurirao Chuck Norris - 21.Prosinac/Dec.2013 u 11:40
Na vrh
mega games View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mega games Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2014 u 21:56
Evo i titlovanog necenzurisanog trejlera...Sex, droga, nasilje i strah (Električni orgazam)

Ažurirao mega games - 09.Veljaca/Feb.2014 u 21:57
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Srpanj/Jul.2014 u 20:24

Prevod je najavio Bambula Clap

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2014 u 17:20

Bambula hvala za prevod uzdravlje

Titl mozete preuzeti OVDJE

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Srpanj/Jul.2014 u 11:25
E sad. Peglala sam, egzitaši se tek probudili i najeli, pa smo hteli da odmorimo mozak uz laganicu poput akcije sa Švarcom. Ne znam kako, ali sam usput zaboravila šta gledam, pa nisam mogla da svarim neke stvari. Zna se šta se očekuje od akcionog filma, naročito od akcije sa Švarcijem. Ne znam zašto onda ne mogu da progutam priču do kraja. Izgleda da nisam imala dovoljnu količinu veša za peglanje. LOL

Ne čitajte dalje ako niste gledali film!

Dakle, ako neko ima tim koji će ga naći i dođi po njega u Meksiko i onako krvavog, očajnog i slomljenog vratiti kući, a potom pristati na sve ono i po cenu posla i svega čuvati mu leđa, zašto taj neko ne može s tim istim ljudima podeliti svoju ideju? Mislite da ga ne bi podržali i da im je rekao sve? To su pitanja koja nisam mogla da svarim, pa mi je samim tim ceo film za smeće. Mogla je ovo biti mnogo bolja akcija, da je sve to bio njihov, a ne njegov plan. Iskreno, to bi mi bilo realnije nego ovo što su mi servirali.
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Srpanj/Jul.2014 u 13:43
Daj bre, pa ne gledaš Jodorovskog... Ti očekuješ logiku i smislenu ideju u filmovima poput ovog? MA DAAAAJ...
Sve u svemu, "ajlbibeker" je snimio nešto što nije blizu ni njegovim ranijim akcijama, tako da: otpepavanje u trokoracima.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Srpanj/Jul.2014 u 13:54
Ne očekujem, ali me iznervirao
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2018 u 17:34
Odličan film. Režiser Dejvid Ajer je maestro kad su u pitanju policijski filmovi, bilo da je u pitanju scenario ili režija. Takođe odlična glumačka ekipa predvođena Arnijem. Zaista sve pohvale. PS. Izgleda da je narodu teško ugoditi jer kao da se uvek izvuče ono što ne valja a ne ono što valja. Baš sam video i slične komentare za film Poslednje lice, ali eto, svako ima pravo na svoje mišljenje. Kao da postoji neakav balkanski genetski default da se traže mane, a ne izvući ono što je dobro. PREPORUČUJEM.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.