Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Hardware > Satelitska i zemaljska televizija
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Problem HBO,digit.prijemnik
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Problem HBO,digit.prijemnik

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
texas View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj texas Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Problem HBO,digit.prijemnik
    Objavljeno: 13.Kolovoz/Aug.2008 u 19:00
    Prije 2 dana me nazvao tehničar Bneta,i rekao da mora doći zamijeniti stari za novi digitalni prijemnik zbog prelaska na digitalni prijem i ostala španska sela.Mislim ajde,do sada je sve šljaklo snimao sam poneki dobar film sa HBO kojeg plaćam 50 kn itd.Tip dođe ,zamijeni,i ja kažem oprostite ali nemam ni HBO,HBO comedy na video rec,niti na DVD recorderu koje sam prije normalno imao.Otepao me u stilu kako ne razumiješ,trebaš ovo ,ono,i ode.Nazovem idući dan centralu i tražim tehn.,rekoh platit ću,da mi namjeste,jer nakon petljanja i petljanja nisam uspio naći HBO osim na samom prijemniku.Otepli me ,da je to privatna stvar.Molim savijet,očigl.je HBO digitaliz.,ali moj dvd record.je ipak noviji i sumnjam da ne prepoznaje.Postoji li nešto za prebaciv iz digit u drugi signal koje mi uređ.prepoznaje,ili spajanje kablova sa ovim ,onim.Mrzim kada mi raskantaju stvar koja mi šljakala,i onda neće pomoći,razmišljam prekinuti pretplatu,jer koja mi svrha HBO kad ne mogu snimati.Molim pomoć,hvala.
texas
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.