Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Finch (2021)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=99630
Datum ispisa: 22.Lipanj/Jun.2026 u 13:40
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Finch (2021)
Objavio: titlovi.com
Tema: Finch (2021)
Datum objave: 03.Studeni/Nov.2021 u 00:59
Prijevod je najavio Bambula ⚡



Odgovori:
Objavio: titlovi.com
Datum objave: 07.Studeni/Nov.2021 u 02:45
Prijevod su uradili Bambula, payutti i Osgiliath 👍


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 07.Studeni/Nov.2021 u 15:25
Isse... Morat ću dobrano razmisliti o svom ukusu što se filmova tiče.
Ono što mi se gleda prevede se nakon sto godina ili nikad, dok ono što nema šanse da ikad pogledam čak tri različita, a tek je izašao.
Geek




Objavio: memich
Datum objave: 11.Studeni/Nov.2021 u 14:26
Fin film.

Ne propuštam postapokaliptične filmove i zadovoljan sam viđenim, ali mi nije jasna odluka robota na samom kraju filma (zadnja scena). [spoiler] Ide u potragu za ljudima a cijelo vrijeme ga Finč uči da su ljudi loši. Ima direktivu da štiti psa, a vodi ga u opasnost. S druge strane mu je rekao i da su ljudi puni kontradikcija, ispričao mu priču o curici (drugi čovjek) koja je štitila psa kojeg on štiti, pa je robot mogao da dovode u pitanje tu tezu da su ljudi loši, ali nije, već ide u potragu za ljudima jer je ga Finč naučio vrijednost ličnog iskustva. Labav je to razlog da ide kontra direktive. Bilo je prostora za bolji razlog ili više razloga, ali eto, šta je tu je.[/spoiler]

Uglavnom, prijatno provedena skoro 2 sata.

6,5/10


Objavio: Tom Brady
Datum objave: 17.Studeni/Nov.2021 u 23:11
Prosečan film, ništa više od toga. Ima solidnu priču, ali je previše spor za moj ukus. Ali dobro, film je drama pa kao takav i ne može biti drugačiji.


Objavio: banisa2006
Datum objave: 21.Studeni/Nov.2021 u 23:04
odlican film 10


Objavio: Black Raven
Datum objave: 22.Studeni/Nov.2021 u 15:24
Ocena 6/10. 
Priča solidna, ali glupo i loše urađena. 

Kao prvo, izgladneli bolesni čovek, koji je i pred smrt, 
ne može da ima snagu da napravi bilo šta, 
a kamoli robota i druge stvarčice. 

A drugo, američki gradovi imaju na milione stanovnika i vozila 
a ovde ih nigde nema, pokvarena vozila su na 60+ stepeni 
sa napumpanim gumama i celim staklima... 

Putevi van gradova nisu zakrčeni, 
tornado udari običan krš od kombija i nije mu ništa (samo pukla guma). 
Finč treba da pređe 3000km po užasnoj vrućini u krš kombiju, 
za tako nešto trebalo bi mu još min.15 kanistera s gorivom uz pun rezervoar.
Posle uspona na vetrenjaču verovatno bi mu trebalo mesec dana za oporavak...
Za koj mu đavo služili oni solarni paneli to samo on zna, jer kombi nije na struju?
Ima još milion gluposti...

Henks dobro odglumio (kao i uvek) ali režiser je morao ovo mnogo bolje da uradi.
Film vredi pogledati jer je zabavan i poučan, ali samo toliko.

Hvala ekipi na odličnim prevodima.  Thumbs Up



Objavio: sasa-stipisic
Datum objave: 30.Studeni/Nov.2021 u 01:00
Solidan film, imao je puno veći potencijal. Zanimljiva priča koja nije upotpunosti izbrušena, posebno zadnja trečina filma. Sve u svemu svakako gledljivo, ali ništa posebno.


Objavio: Bad Spenser
Datum objave: 19.Ožujak/Mar.2022 u 22:30
Zanimljiv film na momente ali ipak je gubljenje vremene. 4/10


Objavio: beogradski
Datum objave: 19.Kolovoz/Aug.2025 u 18:13
Da budem iskren, meni je malkice prispavalo pred kraj filma ali ocenicu ga sa Tako Tako



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk