Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

The General's Daughter (1999)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=98848
Datum ispisa: 28.Lipanj/Jun.2026 u 23:38
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: The General's Daughter (1999)
Objavio: Freak37
Tema: The General's Daughter (1999)
Datum objave: 20.Srpanj/Jul.2021 u 23:32
Konacno da se i ovaj legendarni film odgleda na Blu-rey izdanju sa odlicnim zvukom i slikom.



Odgovori:
Objavio: bgvracar
Datum objave: 21.Srpanj/Jul.2021 u 13:17
Filmčina i po. Thumbs Up


Objavio: Freak37
Datum objave: 21.Srpanj/Jul.2021 u 14:04
Mene je takodje i Travolta odusevio u filmu.
Sjajna gluma !


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 23.Srpanj/Jul.2021 u 23:01
Ajde kad si već spomenuo da ima remaster, a ja iako je prošlo 20 godina otkad sam ga gledao sjećam se nekih scena i kraja te da mi je bio jako dobar, pa...

Pogledao ga zato opet. Remaster.

Film je jednako uzbudljiv bez obzira što sam scene prepoznavao, a neke sam skroz zaboravio ne znam kako.
Konkretno, iz glave su mi nestali presavršeni dijalozi i onelineri koje Travolta izbacuje dok je sa Stoweicom, a bogami ni ona ne ostane dužna.
Sram me bilo, znam.

Film je ljubavno pismo obožavateljima whodunnot krimića, usuđujem se reći oproštajno.
Jer nakon njega, zadnja dva desetljeća jednako kao trilere, poštene krimiće iz holivuda na prste se može izbrojati, skoro svi su jad i čemer, sjena negdašnje produkcije.

Ako ga imate već u kolekciji, svaka čast, ali red je da ga zamijenite sa remasterom.
Ako nemate... ovo je mastwočuša i nemoj da doznam dogodine da ga niste pogledali.


Objavio: bgvracar
Datum objave: 24.Srpanj/Jul.2021 u 00:03
Na stranu svi (očigledni) kvaliteti ovog filma, meni je highlight istog, glumica Leslie Stefanson. Bilo ju je prijatno gledati. Tongue







Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 28.Rujan/Sep.2022 u 23:57
Nesto me podseti i ja sam nedavno pogledao ponovo, videla supruga kod prijateljice u kolekciji pa zasto da ne pozajmimo i pogledamo, mada bio sam u dilemi jer se dovoljno secam kraja. Pa isti utisak imam, nista se nije promenilo, moze da se prica o svemu i svacemu vezano za vojsku itd. ali salje i poruku, dobar whodonit i procedural (jedan vid) , kako je odmicao film Travolta mi je bio sve bolji, Madeleine Stowe simpaticna, ostali na nivou. Mislim sta da pisem puno puta prikazivan i ne znam ko nije gledao. Ko nije , eto moze.


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 29.Rujan/Sep.2022 u 00:10
U pravu je bgv, jeste lepa i atraktivana, a i danas odlicno izgleda,  mada pre nekih godinu ponovih i Frantic mada, i njega sam se secao,  i tu je slicno npr. Emmanuelle Seigner  imala zanimljivu ulogu, od pentranja po krovu pa nadalje ;) 


Objavio: beogradski
Datum objave: 24.Srpanj/Jul.2025 u 18:48
Ponovo sam odgledao ovah film mada priznajem da mi se u par navrata prispavalo )


Objavio: kjovo
Datum objave: 25.Srpanj/Jul.2025 u 08:45
Odlican film ,gledacu i ga ja sad ponovo kad ga pomenuste Travolta odlican,a kad pomenu Frantic fantasticni Harison Ford i scena na krovu koju je odigrao nezaboravno .



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk