Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Ghost Ship (2002)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=98717
Datum ispisa: 22.Lipanj/Jun.2026 u 15:25
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Ghost Ship (2002)
Objavio: Black Raven
Tema: Ghost Ship (2002)
Datum objave: 02.Srpanj/Jul.2021 u 00:39
Dobar horor. Nije ovaj film odličan kao horori iz '70-ih i '80-ih, ali je definitivno mnogo bolji od horor smeća koje se pojavljuje već zadnjih 10 godina. Preporuka.



Odgovori:
Objavio: nimm11
Datum objave: 02.Srpanj/Jul.2021 u 11:41
Da, svi pricaju o legendarnoj uvodnoj sceni, ali za film kazu da je los.Slazem se da je bolji od vecine horora koji su izasli skoro, samo zato  sto je gledljiv,tj,ako ne pogledas nijednom tokom filma koliko do kraja, film je sjajan


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 20.Studeni/Nov.2021 u 12:50
Ni ja ne shvatam zato ga toliko ispljuvase. Meni je dobar film, a kad sam ga gledao samo me je podsetio na epizodu Triangle i z X-Files-a, ( a i istoimeni film iz 2009, mada je drugog tipa, isto tako naleteh na lose ocene i komentare) Kakvih sam se gluposti nagledao, mnoge sam morao da prekidam, a ljudi bili odusevljeni, npr. u stilu brute force metodom neko ubija, i pred kraj dve osobe tipa koje se od pocetka simpatisu, ceo film beze uz isprazne dijaloge, ona drami a on da je utesi i ispadne dzek, zagrli i kaze nisi ti kriva.


Objavio: banisa2006
Datum objave: 20.Studeni/Nov.2021 u 14:51
film je odlican od pocetka do kraja



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk