Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

F9 (2021)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=98603
Datum ispisa: 20.Lipanj/Jun.2021 u 04:53
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com

Tema: F9 (2021)
Objavio: nemanja982
Tema: F9 (2021)
Datum objave: 10.Lipanj/Jun.2021 u 19:18
Dom nema cerku nego sina....

Odgovori:
Objavio: djcvrle
Datum objave: 11.Lipanj/Jun.2021 u 00:06
Poslije "sedmice" i preranog odlaska Paula Walkera ,ovo više nema smisla ,samo zgrtanje zarade.prvi film najbolji i najdraži ...Nisam pogledao ni 8. dio ni onaj priglupi spin-off Hobbs & Shaw ,a sad tko voli,sve je stvar filmskog ukusa ;-)

Objavio: JoxerTM
Datum objave: 11.Lipanj/Jun.2021 u 14:34
Vidiš, ja prvi nisam gledao. Ni drugi, ni treći ni četvrti.

Pogledao sam sve od petice na dalje uključujući i spinoff - i svi su ekstra. Za svaki sam napisao u njegovu temu kako i zašto.
Do ukusa definitivno nije jer mene utrke apsolutno ne zanimaju, nikakvih vrsta.

Valja li F9 ili ne, još ne znam. Ali gledat ga hoću.
Nemam pojma tko je Paul Walker niti ću gledati film (ijedan) radi njega.

Objavio: Hogar Strašni
Datum objave: 11.Lipanj/Jun.2021 u 21:30
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Pogledao sam sve od petice na dalje uključujući i spinoff - i svi su ekstra. Za svaki sam napisao u njegovu temu kako i zašto.

Yea Ok GIFs - Get the best GIF on GIPHY

-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.

Objavio: iromafia111
Datum objave: 11.Lipanj/Jun.2021 u 23:20
Ova sapunica je toliko otišla u kuCensoredac da više ne znaju smisliti ni ime filma. Thumbs Down

-------------

Objavio: JoxerTM
Datum objave: 12.Lipanj/Jun.2021 u 01:39
Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

Yea Ok GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Objavio: Armando Sain
Datum objave: 12.Lipanj/Jun.2021 u 17:37
Bio je dobar, ali postao teko smece, jos od dolaska rocka je unistena bit filma, i posto akcioni tres kao vecina

Objavio: MikiLoz
Datum objave: 12.Lipanj/Jun.2021 u 22:21
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Sad vec preterano jedes g... kao ne znas ko je Paul Walker! I lazes da nisi gledao predhodne delove... Inatis se ovde, u stvari samom sebi, i nesto kontriras namerno. Znam takvu sortu ljudi. U narodu poznati kao ser.atori. Ko jos gleda fransizu od sredine? Providan si folirant

Objavio: MikiLoz
Datum objave: 12.Lipanj/Jun.2021 u 22:32
Filmovi su od prvog do poslednjeg dela apsolutno extra za ljubitelje dobre akcije i FILMA!!!

Pojedinim ljudima treba jednostavno zabraniti gledanje filmova jer pojma nemaju sta je smisao odgledati film!

Znam mnoge koji kazu "ja to nebih mogao nikad da gledam, nije realno"!!! Boze me sacuvaj. Hoces realno, gledaj vesti. Definitivno smisao i pojam FILM u nekim mozgovima ne predstavlja to sto treba. A to je razonoda, ubijanje vremena i opustanje.

Objavio: puppet_master
Datum objave: 12.Lipanj/Jun.2021 u 23:01
Originalno postovano od strane MikiLoz MikiLoz piše:

...A to je razonoda, ubijanje vremena i opustanje.

Ima filmova koje eto ja gledam da bih zaspao (M.Night Shyamalan upali svakog puta, ne zato što su tobože dosadni, već imaju taj spori ritam, tišine, umirujući uticaj na mene).

Neke filmove pa gledam zato što mi je vruće a nemam klimu. Kada se sve usija, volim da pustim Day after tomorrow npr. Bude lakše.

Ponešto gledam onda kada mi nedostaju svi oni ljudi kojih više nema a sa kojima sam prvi put gledao te filmove.

Da ne duljim, htedoh samo reći da zbilja može biti milion razloga za ljubav prema filmu.

Objavio: Ordinary
Datum objave: 13.Lipanj/Jun.2021 u 19:08
Prva 2 dela su legendarna, tokio drift mi se isto svideo i ako nisu to ti glumci, nakon toga, ludilo mozga, toliko proseravanja u nekom filmu se retko vidja kao u ovim nastavcima
(function(){window['__CF$cv$params']={r:'65f5199bcb3cd407',m:'228521a9b09e83211c8e16ed51c125610e43d2e7-1623689870-1800-AdSqGd3gf9r5xhYntaYA/ns1aTB6EJhuds/TaWYd7akG/ur/YmDI6/j48IMh1tJh+r2Ws10CNS7qBiH9rzl5l53G74wTG11s3kvCZwBMFVsL1VYGD5EPelXkx1UShjWl0vY1Qh8wosctv+eh/r8TMZDee2Q1IEqew31QzLeoO1GikI49/hL5m+LCY5Jb3dGVcA==',s:[0x2937557429,0x5aec90484b],}})()

-------------
Normal's Overrated

Objavio: Armando Sain
Datum objave: 14.Lipanj/Jun.2021 u 09:27
Lik nije gledao jedine nastavke koji valjaju, a neto prica o filmovima, smijesan je (function(){window['__CF$cv$params']={r:'65f1d56c1ff2cbc4',m:'7cac8a438a257afbb8e15659a08d73d975132ecf-1623655620-1800-ARHZruO7YaSrwoS10fB6+0UCJjxUduBP67RRanNdXlHNImQS19blWggu3O+1IcB4UO3o1Xh+yKCIwO5MTCiLGorjKAU3gBTomLoVFGdguCtgzAhqcIwhGPDNKsnGGAFLT+gva5g8k+HO9gjNV+cugimhls70/JADdEMKu4EKPXry6SHp0MvlTV/J9+HqzEuI4w==',s:[0x19eb7ee4e8,0x2702cdc5f2],}})();

Datum objave: 14.Lipanj/Jun.2021 u 20:26
Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Njegovo je takvo kakvo je, moje je drugačije. Imamo različite kriterije. Svakoga vesele i zadovoljavaju drugačije stvari. Ne pada mi na pamet uvjeravati ga da je moje viđenje serijala ispravno. Drugo bi bilo da mi počne serkat po Mourinhu, tu sam nemilosrdan. LOL

-------------

Datum objave: 14.Lipanj/Jun.2021 u 20:52
Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 piše:

Ova sapunica je toliko otišla u kuCensoredac da više ne znaju smisliti ni ime filma. Thumbs Down
Dobro je još i ispalo. Vidiš da je producent zažmurio, lupio prstom po tastaturi i nazvao film po dugmetu koje je ubo. Mogao se film zvati Caps Lock. LOL

-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.

Objavio: silent_passenger
Datum objave: 14.Lipanj/Jun.2021 u 21:08
Ja sam dojma da se svaki film može popraviti. Treba samo dodati Margot Robbie u vrlo kratkim hlačicama i to odmah diže... ocjenu.

-------------
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...

Datum objave: 14.Lipanj/Jun.2021 u 21:09
Originalno postovano od strane silent_passenger silent_passenger piše:

Ja sam dojma da se svaki film može popraviti. Treba samo dodati Margot Robbie u vrlo kratkim hlačicama i to odmah diže... ocjenu.
Ja i dalje ne znam šta svi tupe da je Sucide Squad negledljiv. Ja bolji film nisam gledao. LOLLOLLOL

-------------

Objavio: silent_passenger
Datum objave: 14.Lipanj/Jun.2021 u 21:22
Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

Originalno postovano od strane silent_passenger silent_passenger piše:

Ja i dalje ne znam šta svi tupe da je Sucide Squad negledljiv. Ja bolji film nisam gledao. LOLLOLLOL

Clap
Great minds... i sve što ide uz to.

-------------
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...

Datum objave: 14.Lipanj/Jun.2021 u 23:08
Čim sam vidio da je naslov filma F9, pomislio sam na ctrl+alt+del. LOL

-------------

Objavio: will-lesky
Datum objave: 18.Lipanj/Jun.2021 u 04:59
nice

Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk