Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Voyagers (2021)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=98363
Datum ispisa: 23.Lipanj/Jun.2026 u 10:11
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Voyagers (2021)
Objavio: titlovi.com
Tema: Voyagers (2021)
Datum objave: 04.Svibanj/May.2021 u 00:41
Prijevod su uradili prevodilac i Bambula 👍



Odgovori:
Objavio: dzindzin16
Datum objave: 06.Svibanj/May.2021 u 20:52
Maznuli neke ideje iz drugih filmova ali to nije bitno.Gledljivo i relativno dinamicno.Zadovoljan sam ali ga necu hvaliti.Nista me u filmu nije iritiralo.Po meni, neka snimaju i dalje ovakve stvari.Hvala na prevodima


Objavio: puppet_master
Datum objave: 09.Svibanj/May.2021 u 19:44
Od toliko mogućih pravaca u kojima se može ići sa osnovom priče putovanja generacijskog svemirskog broda, ipak su se odlučili za "Gospodara muva" u svemiru...što jeste fina tema ali znamo je već, dečija-ljudska narav i njene stranputice, društvo, pitanje kontrole, sukoba blabla....

Šteta, moglo je ovo mnogo bolje. Jbt imate čitav kosmos, desetine pa i stotine godina za pregršt problema i izazova takvog jednog putovanja, pa neka je podtema i ovako šta...no čitav zaplet oko toga...opet...meh.
No hajde da ne zvocam samo, eto nije katastrofalan 😊


Objavio: Tom Brady
Datum objave: 14.Svibanj/May.2021 u 16:25
Prosečan film, ništa više od toga. Tek na momente interesantan.


Objavio: Danilo-Naissus
Datum objave: 24.Svibanj/May.2021 u 13:29
Kolin Farel u skoro epizodnoj ulozi.
Sve su predvideli a ništa nisu predvideli.
Interesantna ideja, prosečna realizacija.
Ipak može da se pogleda ali ne očekujte previše.
Ok ali je moglo mnogo bolje.

Lična ocena: 5,5   (složio bih se sa IMDb ovaj put).

-------------
https://forum.titlovi.com/seoske-price-by-silent-passenger_t91473_p1426962.html#1426962" rel="nofollow">




Objavio: DurmitoracŠljivo
Datum objave: 29.Svibanj/May.2021 u 15:04
Zato što je naučna fantastika pa drzi pažnju , ali je ok .



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk