Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Yeolhansi (2013)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=97714
Datum ispisa: 04.Kolovoz/Aug.2026 u 09:29
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Yeolhansi (2013)
Objavio: titlovi.com
Tema: Yeolhansi (2013)
Datum objave: 30.Sijecanj/Jan.2021 u 23:56
Prijevod je uradio Kardiovask. Terorist 👍



Odgovori:
Objavio: JoxerTM
Datum objave: 31.Sijecanj/Jan.2021 u 02:47
Netko je negdje bio pisao da je ovo ljubavni fim pa sam tada preskočio. E sad nisam.
Istina je da je ovo ljubavni scifi. Triler osim mrvica koje na nj sliče zaboravite, osim ako vam je romantika napeta.

Pa će ovdje dvoje (ne zaljubljeni par!) iz tima koji je razvio vremenski stroj otići 1 dan u budućnost gdje mogu ostati 15 minuta i tamo će zateći katastrofu.
Kad se vrate, pokušavaju tu budućnost promijeniti drugim izborima u sadašnjosti, ali ispada da je sudbina jača i da je put u pakao zbilja popločan dobrim namjerama. Ili možda ipak nije?

U standardnim filmovima o putovanju kroz vrijeme, uporno se pokušava mijenjati sadašnjost.
Ovdje imamo novi koncept koji se meni jako sviđa.

Međutim, puno i previše se vremena potrošilo na dvije ljubavne priče koje filmu ne trebaju i bez kojih bi film bio puno bolji jer su naporne. Da ne kažem otrcane. Ne pomaže što će jedna završiti loše.
Dobra znači ideja, ne i tako dobra izvedba.

Ljubitelji scifija, dati mu šansu pod obavezno zbog posebne ideje.
Ljubitelji romantike... Ne dirajte, ti su dijelovi baš dosadni za razliku od ostatka priče.
Ljubitelji Jeong Jaeyeonga, pogledati jer opet je odradio izvrstan posao.
Ostali, po želji. Ne očekujte čuda i bit će vam dobar.


Objavio: bgvracar
Datum objave: 31.Sijecanj/Jan.2021 u 12:42
Odgledao sam ga dok je još postojao samo engleski titl. Nije mi se dopao i jedva sam čekao da se završi. Izgledao mi je kao da traje čitavu večnost. Jednostavno se nisam snašao u toj gomili detalja a protokom vremena sam dosta toga i zaboravio vezano za radnju filma pa ne bih ulazio u detaljniju analizu. Isti osećaj ravnodušnosti sam imao i kad sam gledao slično sci-fi ostvarenje pod imenom Illang: The Wolf Brigade a to mi se ne dešava često kad su "korejanci" u pitanju. Mislim da sci-fi definitivno nije žanr u kojem se ova kinematografija snalazi za razliku od trilera, gangsteraja i istorijskih spektakala u okviru kojih plivaju kao riba u vodi.


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 02.Veljaca/Feb.2021 u 18:27
Problem s Inrangom je taj što su išli prilagođavati japanski anime na svoj teritorij i u budućnost, a to nikako nije moglo ispast dobro. ;)

U pravu si što se tiče scifija, ima svijetlih primjera (podcijenjeni Doomsday Book), ali sve je to jako rijetko i podbačaj od kinematografije koja je preklani izbacila preko 1000 filmova.
Što je jako čudno s obzirom da nisu tehnološki zaostala zemlja i uostalom imaju Samsung. Možda njihova publika ne želi gledati scifi nego samo fantasy pa se ne trude?
Ali opet kako onda objasniti inovativnu seriju https://mydramalist.com/22671-circle" rel="nofollow - Circle formata kakav nitko dotad nije pokušao, a ni nakon nje? Je, K-drama službeno strima i tu seriju na YT i to s nekoliko uključenih titlova - besplatno!

Iskreno se nadam da Space Sweepers neće razočarati.




Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk