Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

The Witcher (2019)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na serije
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na serije
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=94303
Datum ispisa: 19.Travanj/Apr.2024 u 14:54
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com

Tema: The Witcher (2019)
Objavio: dajan1998
Tema: The Witcher (2019)
Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 15:35
Nadam se, da ce necemu da valja po trileru djeluje obecavajuce ..

Odgovori:
Objavio: adm1r
Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 15:39
Uh, igrica pa film. Tesko da ce ovo icemu valjati. Al dobro, cim prave ovakve filmove, valjda im se isplati.

-------------

Objavio: cersei
Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 15:45
jel to ova br4??

dok mi poštovani kolege admini pošalju malo rama, moći će na highLOL

malo faliiiLOL

Objavio: Hogar Strašni
Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 16:15
Originalno postovano od strane adm1r adm1r piše:

Uh, igrica pa film. Tesko da ce ovo icemu valjati. Al dobro, cim prave ovakve filmove, valjda im se isplati.
Samo što ovo nije film, nego serija. I zasnovano je na knjizi, ne na igrici, tako da su šanse i da valja i da ne valja pola-pola.

-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.

Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 17:01
Da, tek sam kasnije po minutaži skontao da je u pitanju serija. A nije ni bitno, jer se takvi prebačaji obično ispostave katastrofalnim, ili donekle podnošljivim- KAo što i sam reče, pola-pola :). Vidim da je lik na sliči "preslikan" sa igrice :). Nisam ni znao da postoji knjiga.

-------------

Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 17:09
Igre su zasnovane na serijalu knjiga, tako da ne čudi što je lik preslikan, jer je isti lik. Geralt iz Rivije.

S tim što je radnja igrica smeštena nakon radnje knjiga, a serija prati romane. 

-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.

Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 17:14
Hvala na informacijama :)

Zato se meni igrica i ne sviđa. Rađena po knjizi :D :D

Vidim ja meni tu nešto ne štima :)

-------------

Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 17:17
Nema na čemu. postovanje

Proklete knjige. Čak su i igrice preuzele pod svoje. LOL

-------------

Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 19:19
Da, proklet bio Gutenberg :)

-------------

Objavio: nebojsa66
Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 19:56
Ma ja ovo jedva čekam. Knjige su odlične! Ponovo ih čitam.

-------------

Nisam lud, mater me testirala!

Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 20:18
Ameri za ovu seriju kazu da je nasljednik GOT-a :) Breaking News; Vec prvom epizodom ocekujemo veliku gledanost ... haha

Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 20:34

I onaj što je izumeo mastilo. LOL

Originalno postovano od strane nebojsa66 nebojsa66 piše:

Ja nikako da se nateram da ih pročitam.

-------------

Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 20:40
Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

I onaj što je izumeo mastilo. LOL

Originalno postovano od strane nebojsa66 nebojsa66 piše:

Ja nikako da se nateram da ih pročitam.

Ni nemoj, ide serija. LOLLOL

-------------

Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 20:41
I to što kažeš. LOL

-------------

Objavio: Danilo-Naissus
Datum objave: 09.Studeni/Nov.2019 u 21:33
Ovo poprilično podseća po kadrovima i načinu snimanja na GoT.   
Samo da ne zaposle ona dva yebivetra/GoT kasapina i biće sve ok.

Ako je dobar serijal knjiga a verujem da jeste, uz ovakvu produkciju ga cenim da će ovo biti veliki serijski hit, taman da popuni prazninu posle GoT.
Da li će dostići slavu GoT-a ostaje da se vidi ali očigledno ima veliki potencijal.   

Niste precizirali... koliko vidim to su knjige https://www.delfi.rs/knjige/11315_poslednja_zelja_-_prvi_deo_sage_o_vescu_knjiga_delfi_knjizare.html" rel="nofollow - POSLEDNJA ŽELJA - PRVI DEO SAGE O VEŠCU i https://www.delfi.rs/knjige/36153_mac_sudbine_-_drugi_deo_sage_o_vescu_knjiga_delfi_knjizare.html" rel="nofollow - MAČ SUDBINE - DRUGI DEO SAGE O VEŠCU .    
Za one koji su ih čitali ili ih imaju - samo te 2 ili još neka???

Vidim da tiraž nije rasprodat (navodno) , sem ako nemaju novi tiraž... a sumnjam. Možda imam pdf... možda ne.

-------------
https://forum.titlovi.com/seoske-price-by-silent-passenger_t91473_p1426962.html#1426962" rel="nofollow">

Objavio: CSInvestigator
Datum objave: 14.Studeni/Nov.2019 u 23:07
Serija je već obnovljena za 2. sezonu Wink

-------------
Your soul could never grow old, it's evergreen

Objavio: yolix83
Datum objave: 15.Studeni/Nov.2019 u 08:59
Originalno postovano od strane Danilo-Naissus Danilo-Naissus piše:

Niste precizirali... koliko vidim to su knjige  https://www.delfi.rs/knjige/11315_poslednja_zelja_-_prvi_deo_sage_o_vescu_knjiga_delfi_knjizare.html" rel="nofollow - POSLEDNJA ŽELJA - PRVI DEO SAGE O VEŠCU  i  https://www.delfi.rs/knjige/36153_mac_sudbine_-_drugi_deo_sage_o_vescu_knjiga_delfi_knjizare.html" rel="nofollow - MAČ SUDBINE - DRUGI DEO SAGE O VEŠCU .    
Za one koji su ih čitali ili ih imaju - samo te 2 ili još neka??? 
Nisam čitao ali znam da ima više. A koliko vidim ovdje dole kad skrolaš na series ima ih 6.

https://www.goodreads.com/author/show/38569.Andrzej_Sapkowski?from_search=true" rel="nofollow - https://www.goodreads.com/author/show/38569.Andrzej_Sapkowski?from_search=true

Vidim da je lik na sliči "preslikan" sa igrice :)
Meni baš ne liči i nisam bio isprva uopšte zadovoljan izborom glumca. Onda sam pročitao da je Cavill valjda veliki fan igrice pa možda je onda i jeste dobar izbor.  A valjda se razlikuje Geralt iz igrice i Geralt iz knjiga po izgledu. U igricama je i pored ožiljaka opet mačak a brat od mog druga koji je čitao knjige kaže da je on u knjigama opisan kao ružan. Ali to ne bi prodavalo ni igru ni donijelo gledanost seriji.

Ja sam Witcher 3: Wild Hunt igrao nedavno ali igrao sam ju dugo, preko godinu dana pomalo, zbog nedostatka vremena, i mogu reći da je to jedna od boljih igara što sam uopšte igrao. Toliko mi se svidjela da sam iscijedio iz nje što samo mogao, igrao sve sporedne misije koje sam mogao. I izgleda da sam ubo tada prije godinu-godinu i po, sa izborom igre koju ću igrati jer nisam tad ni znao da dolazi serija.

-------------
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.

Objavio: Summ0n3r
Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 12:25
Zna li neko ko će prevoditi ovu seriju od naših prevodilaca ovde?

Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 12:39
Tko prvi pita taj prevodiLOLLOL

cestitamo

Objavio: NaEdenCovekBratMu
Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 12:39
Pratite temu https://forum.titlovi.com/prevodi-koji-ce-se-uskoro-pojaviti-popis_t25417.html" rel="nofollow - popis i https://forum.titlovi.com/titlovi-koji-ce-se-uskoro-pojaviti-opsta_t13719_n1370.html" rel="nofollow - najave .

Biće tamo objavljeno ako neko prevodi.

-------------
https://goo.gl/hcghNH" rel="nofollow - | Repertoar https://goo.gl/GTXC59" rel="nofollow - | Selo | https://goo.gl/tsVsdQ" rel="nofollow - Nađi špijuna |

Objavio: mirelovac
Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 12:49
Ako niko neće, pošto završavam Britanniu, ja bih taj teret preuzeo na sebe.

-------------
spartacus

Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 12:54
E da.. tematika koja nije tebi mrska MireBig smile

Prvo da vidim seriju pa ako mi se svidi probat ću igruLOLLOL

Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 13:37
Preporučio bih ti da uradiš obratno.

-------------
spartacus

Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 13:46
možda i probam..Big smile  ja gledala dali mogu br4 igrati kad ono vidim tek sad da izlazi 2021LOLLOL

Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 13:53
Prvi i treći su najbolji, original je original, treći je bolji od prvog samo radi grafike

-------------
spartacus

Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 13:58
da pitam kad vidim da si igrao.. koji od trojke.. game debate mi daje nekoliko verzijaLOL

Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 16:01
The Witcher III Game of the Year

-------------
spartacus

Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 16:19
prijatelmkd

Objavio: Summ0n3r
Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 17:45
@cersei
Izgleda da sam se lepo izvukao od ove nagrade. Siguran sam da će Mire to brže od mene, ja bih se puno razvlačio...

Igru obavezno igraj, ja sam je dugo ignorisao i onda sam pre možda godinu dana krenuo od jedinice i bez obzira na to da li ti se serija dopadne ili ne igre su vrhunske. Nije bez veze toliki hype oko igre.

Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 17:52
Originalno postovano od strane Summ0n3r Summ0n3r piše:

@cersei
Izgleda da sam se lepo izvukao od ove nagrade. Siguran sam da će Mire to brže od mene, ja bih se puno razvlačio...

Igru obavezno igraj, ja sam je dugo ignorisao i onda sam pre možda godinu dana krenuo od jedinice i bez obzira na to da li ti se serija dopadne ili ne igre su vrhunske. Nije bez veze toliki hype oko igre.

probat ću da malo promijenim igru, ovih dana sam medjay BayakLOLLOL

možda si se izvukao glavne nagrade... sporedna je sudjelovanje u the expanse projektuLOLLOL

Objavio: robin12345
Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 17:57

Hvala na informacijama :)

Zato se meni igrica i ne sviđa. Rađena po knjizi :D :D

Vidim ja meni tu nešto ne štima :)

el i GoT ima kniga?LOL

Objavio: Black Raven
Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 19:19
Mislim da nema knjiga, ima neke 7-8 novele ili kratke priče  iz 90-tih. 
Mene najviše Witcher potseća na film https://www.imdb.com/title/tt0120604/?ref_=nm_flmg_act_56" rel="nofollow - Beowulf iz '99 sa Kristofer Lamberom u ulozi.
Igra je bila hit, ali videćemo da li će i serija biti takva.

Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2019 u 19:26
Ja ću prevodit drugu, petu i osmu epizodu. 

-------------

Datum objave: 13.Prosinac/Dec.2019 u 13:02
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

možda i probam..Big smile  j
Ako budeš igrala.  tamo poslije 10. levela obavezno prebaci na najteži difficulty ako već ne budeš tako igrala od početka jer čak i na tom najtežem poslije 10 levela ne pretstavlja neki izazov. Osim ako baš ne ideš na neke misije koje su daleko ispred tvog levela.

-------------
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.

Datum objave: 13.Prosinac/Dec.2019 u 16:50
nagovorili ste me..  evo 65%..probat će se večerasLOLLOL

Datum objave: 17.Prosinac/Dec.2019 u 23:44
Za igricu ti treba i dobra graficka :)

Objavio: fAzazel
Datum objave: 18.Prosinac/Dec.2019 u 14:18
Mislim da može i kod nje na high, kad može kod mene, a grafičke su nam čini mi se iste (AMD RX 580 8GB)

-------------
My name is Legion, for we are many

Objavio: titlovi.com
Datum objave: 19.Prosinac/Dec.2019 u 22:06
Prijevode je najavio mirelovac ⚡

Objavio: Mirza04
Datum objave: 20.Prosinac/Dec.2019 u 19:08
RX 580 8GB pokreće WItcher 3 na Ultra postavkama 60-80fps bez problema, testirano sa i7 3770 i 8GB RAM-a :D

Datum objave: 20.Prosinac/Dec.2019 u 19:21
155 posto za ultra je grafička :)

i ja sam prvo kontala uzet  taj i7 3 gen..ali ispala mi skoro za iste pare super ponuda s ryzen5 2gen i isti dan uzela, doslovno recimo na ovoj igri taj i7 je 114% dok je ryzen5 164%Big smile

evo i7 3770Smile

Objavio: Mirza04
Datum objave: 21.Prosinac/Dec.2019 u 00:17
Ryzen 2 gen je svakako bolji i vrijedi više, sad ima po netu scamova. Računar sa i7 3770, 8GB RAM, RX 580 ne vrijedi više od 350 eura (naravno sa polovnom grafičkom). Dok Ryzen 2 Gen, 8GB RAM, RX 580(nova), ne vjerujem da se može naći ispod 600-700 eura. Ryzen je bolji izbor zbog toga što se kasnije može uzeti jači procesor i više se memorije može dodati, ima bolju podršku dok i7 3770 se uzima ono ako baš nemaš para a treba ti pristojan CPU za novije igre...

Datum objave: 21.Prosinac/Dec.2019 u 01:01
ryzen5 je zakon + 25 + hiljada za grafičku i 8gb ram, i sigurni ste nekoliko godina unapred. 
Cersei je imala 4gb (ili 6gb), ali sad je i to izgleda popravila.

Uživajte u igricama , filmovima, serijama... Thumbs Up

Datum objave: 21.Prosinac/Dec.2019 u 11:11
nisam,  nego sam prije testirala igricu(očekivane specifikacije) koja bi trebala izaći tek za godinu dvije, tj.br4LOLLOL   prije ovog imala kompa koji je mogao pokrenut super mario i to je toLOLLOL

Datum objave: 22.Prosinac/Dec.2019 u 00:03
Vidim mire punom parom izbacuje.. to će se pogledati jedan dan za praznike fino u komaduSmile

Datum objave: 22.Prosinac/Dec.2019 u 00:43
Nista posebno prva ep je bila dobra vec sledece epizode nemaju veze svaka epizoda nove uloge, i druge radnje ocekivao sam drugacije tek sada vidim da nista nece naslijediti GOT ...

Objavio: skocko-zvrndov
Datum objave: 22.Prosinac/Dec.2019 u 01:23
Odgledao prvu sezonu, nisam igrao igru, niti citao knjige.
Meni je serija sasvim OK, malo je konfuzno treba vremena da se pohvata vremenska linija, eto to je jedina manja zamerka bar sto se mene tice. Poredjenje Witchera sa GoT je bez veze sadrzaj je potpuno drugaciji. GoT je stekao status kultne serije a Witcher je tek poceo. Kad je GoT krenuo nije nas puno bilo sto smo hvalili seriju, tek kasnije je pocelo ludilo i masovna histerija odjednom su svi gledali GoT.
U svakom slucaju preporucujem ko voli epsku fantaziju da pogleda Witchera.

Datum objave: 22.Prosinac/Dec.2019 u 13:14

Vidim mire punom parom izbacuje.. to će se pogledati jedan dan za praznike fino u komaduSmile
alo plavuša!!Tongueel ima nešće novega u fantasy da mi preporučiš, ja završavam trilogiju maglara sad prek BožićaCool

Datum objave: 22.Prosinac/Dec.2019 u 17:29
Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 piše:

alo plavuša!!Tongueel ima nešće novega u fantasy da mi preporučiš, ja završavam trilogiju maglara sad prek BožićaCool
nešće ćemo naćiLOLLOL jesi čitao vidovnjake od hob?

pa čuj witcher sa got ne ide.. gotu je najozbiljnija konkurencija po knjigama barem The wheel od time, ako dobro naprave može pod pomesti s got. Mada podjela uloga nije baš sjajna.. bume vidliLOLLOL

Datum objave: 22.Prosinac/Dec.2019 u 19:50

nešće ćemo naćiLOLLOL jesi čitao vidovnjake od hob?

pa čuj witcher sa got ne ide.. gotu je najozbiljnija konkurencija po knjigama barem The wheel od time, ako dobro naprave može pod pomesti s got. Mada podjela uloga nije baš sjajna.. bume vidliLOLLOL

Yep, pisao ja Witchera, al ne ovdijeLOLmeni više ide sword/magic Conana, u širem smislu. A GoT mi ide uz Tad Williamsa, Norni bi bili boli glava dobri u seriji?Wink
Skinio ja sad Hobba. Mada možda ga među 150.000 digitalnih knjiga sigurno već imam.Embarrassed

Datum objave: 22.Prosinac/Dec.2019 u 19:53
Guy Gavriel Kay? Ne bi loš izborICool? Masa toga ima. Kada ja dođem na vlastClapClapStar, Rvacka bude snimila Winetou 12 i

MEMORY, SORROW AND THORNTongue

Datum objave: 22.Prosinac/Dec.2019 u 19:55
Obožavam Tada i njegove serijale, ali ipak Točak vremena ima kakvih 15 knjiga kod kojih ni jedna nije dosadna, tako ako išta nadmaši famu oko Gota to će biti taLOL 

A snima se ili se uskoro kreće snimati.

+ yebiga ima onu priču od zadnje rupe na sviralu do spasitelja svijeta, što prolazi svaki putSmile

Datum objave: 22.Prosinac/Dec.2019 u 19:56
Kay je bio moja prva ljubavBig smileLOL

Datum objave: 22.Prosinac/Dec.2019 u 22:07
Mislio sam na GOT po gledanosti ne po radnji serije

Datum objave: 22.Prosinac/Dec.2019 u 22:09
Ni GoT nije imao impresivnu gledanost u prvoj sezoni.

-------------

Objavio: Wani7
Datum objave: 23.Prosinac/Dec.2019 u 12:51
Porediti GOT i The Witcher je zaista glupo. NIje mi GOT ni u top 3 serije, ali u GOT-u je svaki lik napisan savršeno i priča je izvanredna. The Witcher je sjajna serija, ali uopšte ne može da se poredi sa GOT.

Objavio: JoxerTM
Datum objave: 23.Prosinac/Dec.2019 u 14:25
The Witcher nije Martinova "umrijet ću prije nego dovršim" krava muzara.
Tako da se slažem da ih ne treba uspoređivati.

Netfliks je ipak promašio neke stvari jer nije shvatio bit The Witchera (koji ima i bolje razrađene likove i bolju priču - koju ti biraš!). Pa evo za primjer, Triss:
https://breakbrunch.com/netflix-version-of-triss-merigold-witcher-3/" rel="nofollow - https://breakbrunch.com/netflix-version-of-triss-merigold-witcher-3/

Datum objave: 26.Prosinac/Dec.2019 u 20:08
Ma kakav GOT, ovo je nešto sasvim drugačije. 
The Witcher je veoma dobra serija koja može postati odlična. 

Imali su ogroman budžet za prvu sezonu (više od GOT-a), 
ali u nekim epizodama nije baš sve dobro urađeno (izgleda baš jeftino i brzo sklepano). 

Više mi se dopada ova serija od GOT-a, ali moraju da se poboljšaju još mnogo. 
Imaju dovoljno materijala i love, mora još bolje.  

Ocena, za sada samo 8/10

Preporučujem. Thumbs Up

Objavio: Boni
Datum objave: 27.Prosinac/Dec.2019 u 10:25
Hmmm...LOL< defer="" ="https://static.cloudflareinsights.com/beacon.min.js" -cf-beacon=""rayId":"54ba383b08d264c1","version":"2019.10.2","startTime":1577438437650">
Sasvim solidna serija mogu vam reći.
Mačevi, krv, čudovišta i SupermenLOL, kud ćeš bolje.LOL

-------------
If they stand behind you - give them PROTECTION, if they stand beside you - give them RESPECT, if they stand against you - SHOW NO MERCY!

Datum objave: 27.Prosinac/Dec.2019 u 12:43

Kay je bio moja prva ljubavBig smileLOL
ja i ti smo po svemu soulmatesLOLPa i po ovome.Cool

Datum objave: 27.Prosinac/Dec.2019 u 13:43
Originalno postovano od strane Boni Boni piše:

Hmmm...LOL< defer="" ="https://static.cloudflareinsights.com/beacon.min.js" -cf-beacon=""rayId":"54ba383b08d264c1","version":"2019.10.2","startTime":1577438437650">
i orgijeTongueTongue

Datum objave: 27.Prosinac/Dec.2019 u 17:06
Seriju još nisam gledala, ali danas podesila x360ce da mi može gamepad i prvi put igrala igricuLOL

Datum objave: 27.Prosinac/Dec.2019 u 17:42

Originalno postovano od strane Boni Boni piše:

i orgijeTongueTongue

Tu nisu preterivaliUnhappyLOL

-------------
If they stand behind you - give them PROTECTION, if they stand beside you - give them RESPECT, if they stand against you - SHOW NO MERCY!

Datum objave: 27.Prosinac/Dec.2019 u 18:32
malo je stilizirano, no ipak se provukla dobra scena cunili...ovaj hajde honey please daj mi jedan dobar...ovaj...Tongue

Objavio: Bad Spenser
Datum objave: 28.Prosinac/Dec.2019 u 18:40
Kvalitetna serija, trenutno jedna od najboljih.
Preporučujem.

Objavio: memich
Datum objave: 03.Sijecanj/Jan.2020 u 11:39
Ima mnogo dobrog, ali ima i nešto lošeg.

Serija izgleda odlično, produkcija je vrhunska, pejzaži su prelijepi, dobra akcija, kostimografija (osim Geraltovih hlača), efekti, sise, ma sve. Henri je odličan, što sam očekivao.

Priča je ispričana na zanimljiv način ali je moglo bolje. Trebalo je više pažnje posvetiti likovima u Aretuzi, da imamo neke motive ili neke naznake o tome koliko je ko moćan. Puno pažnje je otišlo na pjevača. Neki likovi su trebali biti samo spomenuti kroz dijalog, recimo vođa vilenjaka. Znam da će svi ti likovi igrati neku ulogu kasnije, ali meni je sasvim u redu da nismo dobili epizodu o tome kako se vještac i Mausek poznaju. Čitava sezona je o tome koliko raje je Geralt upoznao, uz kul borbe :D

Ali opet, serija ima milion dobrih stvari i preporučujem je.

8,5/10

Objavio: Freak37
Datum objave: 04.Sijecanj/Jan.2020 u 17:43
Mozda su zadnju ep. mogli malo bolje da urade , nekako kao da se naguralo mnogo stvari koje se provlace kroz sve ep. Al dobro , vrv ide i druga sezona pa cemo videti .

Datum objave: 04.Sijecanj/Jan.2020 u 19:30
Meni je prva sezona sasvim solidna. Mislim da će serija patiti od istih problema kao GOT da treba strpati te knjige u seriju. Prva sezona samo 8 epizoda a negdje pročitah da će ovo biti 7 sezona. Ako bude tako onda bi radijeda zbrzaju ovdje u početku nego kraj.

Ono nisam čitao knjige samo igrao Witcher 3 i keca sam dobar dio odgledao ali ne pomaže mi to dosta nešto jer radnja igara se dešava godinama poslije radnje iz knjiga prema kojima je serija. Eventualno znam ove neke bitnije likove ali ova politika i ostalo onako... Henry je skinuo Geralta iz igrice koliko vidim. Isti glas i način pričanja. Nadrkan je isto kao u igrici.

-------------

Objavio: zrinka1
Datum objave: 13.Sijecanj/Jan.2020 u 01:21
Dobra serija, vrijedi pogledati, nadam se da ce druga sezona biti jos bolja.

Objavio: dzems0
Datum objave: 15.Sijecanj/Jan.2020 u 20:12
Možda malo teška da se pohvataju svi likovi, ali sve ostalo odlično!

Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2020 u 11:11
serija je ok ali moram priznati, probala sam igricu i baš me smorila bila, srećom našla s sličnom tematikom ali puno boljuBig smile

Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2020 u 12:05
Može li se znati koju?Tongue

-------------
spartacus

Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2020 u 12:07
The Elder Scrolls V: SkyrimBig smile

Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2020 u 13:24
Najbolja je verzija Ultimate Edition.

-------------
spartacus

Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2020 u 13:51
sve isto kao i legend, jedino što se ne može složiti gamepad u njoj.LOLLOL tj. legend je boljiLOL

Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2020 u 13:54
Iskoristi ove aplikacije i možeš činiti s igricom što ti je volja!
https://www.nexusmods.com/skyrim

-------------
spartacus

Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2020 u 14:10
Vičer je igra u kojoj pratiš priču, a ta se priča mijenja ovisno o tvojim izborima. I ne trebaju joj modovi.
Skajrim je igra koja priču - nema. Trebaju joj tri moda: SkyUI, norespawn i unofficial bugfixes.

Jabuke i kruške.
Jedino što imaju zajedničko je da ih je bolje igrati sa k+m, a đojstik odložiti tamo gdje pripada. U smeće. Smile

Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2020 u 14:11
svašta ja probala ali ne radi osim na legendi kad obrišem 2 fajla mogu složiti joy2keyLOL ja zadovoljna, sve radiSmile

Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2020 u 14:12
the witcher je igra u kojoj zaspiš dok krene lajat a mora lajat sa svima bašLOLLOL

Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2020 u 14:22
Pa nije baš da ljudi igraju nešto zbog lajanja, ali nek bude, ukusi su različiti.

Nego ajde onda i ova razlika. U vičeru se (svak) prči na sve strane, ali vjenčanja nema. U skajrimu se možeš oženiti/udati u svakom selu (de facto poligamija), ali prčenja nema.

Tako da u principu trebaš obe odigrat. A ne cijepit da fali ovo ili ono.
Smile

Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2020 u 14:29
a dobro jedino Robi igra te igre zbog prčenjaLOLLOL  

Objavio: memich
Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2020 u 16:24
Ne slušaj ga, ne trebaš obje odigrat.

A ako ti preporuči Risen, odmah ga banuj

Objavio: puppet_master
Datum objave: 12.Prosinac/Dec.2021 u 11:22

Objavio: Telegon
Datum objave: 20.Prosinac/Dec.2021 u 16:28
Druga sezona je odrađena mnogo bolje, akciono je dosta kvalitetnija (jer je, verujem, dosta veći i budžet) i dinamičnija. Ono što je posebno pohvalno je što se radnja konačno odvija koherentno i fokusirano, a ne zbunjujuće vremenski isprepletano, kao u prvoj sezoni. Likovi su dobili neke nove dimenzije, a gluma je na podjednako dobrom nivou. Izuzetak je možda Freja Alan (Ciri) koja mi je na momente delovala nedovoljno ubedljivo, ali verujem da je dala sve od sebe.

Lična ocena: 7.5.

Objavio: dovlatovic
Datum objave: 20.Prosinac/Dec.2021 u 19:40
Odusevljen sam kako ovo sve za sad izgleda. S obzirom da sam i ovaj serijal kompletan procitao nekako mi je serija vise legla. Bas su im legle uloge, ovim glavnim likovima. Muzika mi se isto jako svidja.

Datum objave: 26.Prosinac/Dec.2021 u 21:43
Nema puno price , za dva dana cela 2 sezona pogledana , mislim da to sve govori o kvalitetu . Jedna od retkih sezona ove godine koja je nadmasila predhodnu .

Datum objave: 27.Prosinac/Dec.2021 u 00:39
Ima spoilera:

Dobra je druga sezona, jedino što me nervira što opet dosta te unutarnje politike ne razumijem iako sam već pisao ovdje da sam igrao Witcher 3. U međuvremenu sam odigrao i keca i počeo sam Thronebreaker: The Witcher Tales u kojoj igraš sa Queen Meve koja se pojavljuje na kraju druge sezone. Pomogne to donekle, dosta likova znam, mjesta itd. npr. da je Emir otac od Siri sam znao, to je big reveal na kraju sezone bio ali to je znana činjenica u Witcher 3. Ali opet će me ova serija natjerati na kraju da pročitam te knjige a uopšte ne volim nešto taj fantasy žanr da čitam. Ali tako sam i GoT pročitao zbog serije.

-------------

Datum objave: 27.Prosinac/Dec.2021 u 16:53
Mene su malo iznervirali kada su bez preke potrebe ubili [spoiler]Eskela[/spoiler] (što kako su mu ubili karakter, što kako su ga stvarno ubili), a i ja sam samo igrao Witcher igre. Mogu misliti kako su reagovali fanovi knjiga. Mada sam dosta priče i detalja pokupio sa sajtova raznoraznih, opet to nije kao kada se pročitaju originalna dela.

Iz nekog neutralnog ugla gledano, nije to loše, poboljšanje je u odnosu na prošlu sezonu, ali nije sad ni neki preteran skok. Ja ovakve žanrovske serije volim čak i kada su lošije produkcije, tako da će se ovo u svakom slučaju pratiti, ali vidim da i ovde malo presipa umišljanje holivudskih pisaca da su bolji od onog pravog pisca, jer su izgleda mnogo stvari izmenili na svoju ruku, poput nesrećnog slučaja sa GoT i ona dva bilmeza. Živi bili pa videli.

-------------

Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 27.Prosinac/Dec.2021 u 18:33
Manje-vise valjda sam se navikao da scenaristi daju sebi previse slobode, iako sam procitao knjige+ igrao igrice, GoT (od trece sezone) i Foundation ( od pocetka), prvi iskoriscen kao etalon a drugi ce preuzeti stafetu, naucna od epske fantastike. Meni su ove dve sasvim dovoljne da se podsetim Geralta, Jenefer, Ciri, pa de se bacim na nesto drugo.

Datum objave: 27.Prosinac/Dec.2021 u 18:35
I da, i meni je druga bolja od prve, mozda gresim, ipak su  prosle  2 godine.

Datum objave: 27.Prosinac/Dec.2021 u 21:25
Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

Mene su malo iznervirali kada su bez preke potrebe ubili [spoiler]Eskela[/spoiler] (što kako su mu ubili karakter, što kako su ga stvarno ubili), a i ja sam samo igrao Witcher igre
Da, to je i mene iznenadilo budući da što se vičera tiče, osim Vesemira i Geralta, on i Lambert se u igrama najviše pojavljuju i spominju. A kad je serija izašla insistirali su da će biti rađeno poknjigama i da je Sapakowski stručni saradnik.

Ja pročitah i da ova Voleth Meir ili kako se već zove, Deathless Mother ne postoji navodno u knjigama, pa izgleda da uzimaju neku slobodu. Baš me zanima dojam nekog ko je čitao. Koliko tu zapravo ima razlike u zapletu? Jer ova Deathless Mother je prilično bitna za ovu drugu sezonu, sav zaplet je bio oko nje.

-------------

Datum objave: 27.Prosinac/Dec.2021 u 22:00
Originalno postovano od strane Freak37 Freak37 piše:

Nema puno price , za dva dana cela 2 sezona pogledana , mislim da to sve govori o kvalitetu .

Za jedan dan odgledano!
Nema razvlačenja!

-------------

Objavio: Tom Brady
Datum objave: 28.Prosinac/Dec.2021 u 10:06
Kome je se svidela prva sezona dopašće mu se i ova druga. Meni je serija ok, mada nisam igrao igru, niti čitao knjige.

Datum objave: 10.Studeni/Nov.2022 u 18:38
Kako leto 2023. sa trećom sezonom i nije previše blizu, za fanove, da se nekako prezimi, tamo od 25. decembra, The Witcher: Blood Origin

Objavio: kjovo
Datum objave: 11.Studeni/Nov.2022 u 08:40
Iskreno meni se sve ovo svidja,nisam citao ni kjnige ni igricu igrao pa mozda zato. I animiran aserija mi mozda jos i bolja bila tako da cu i ovo gledati narocito kad sam video ko je glavna glumica

Datum objave: 11.Studeni/Nov.2022 u 09:11
Da malo je tesko to oko knjige(a), ( ako jos ima i igrica, animirana serija ili film) i posle igrana serija ili film, eto npr. posto si citao (kao sto znam i za jos neke clanove) eto bice zanimljivo videti i sledeca npr.  ostvarenja kad budu , https://www.imdb.com/title/tt3520692/?ref_=nm_flmg_wr_4" rel="nofollow - Anansi Boys , https://www.imdb.com/title/tt15843316/?ref_=nm_flmg_wr_5" rel="nofollow - The Incal (mozda se neko seca i price tada oko The Fifth Element, ko je i sta tada..., tj. Luc Besson i  ... najavio je i jos Flash Gordon, Akira pa ne znam bas da li treba) , https://www.imdb.com/title/tt0134933/?ref_=fn_al_tt_1" rel="nofollow - Rendezvous with Rama , a mene i https://mydramalist.com/722205-killing-stalking" rel="nofollow - Killing Stalking (mada koga interesuje moze da procita) i jos po nesto.

Objavio: kjovo
Datum objave: 11.Studeni/Nov.2022 u 09:21
Eto Anansi Boys i Rendezvous with Rama (jedna od najlepsih SF knjiga) su stvarno vrhunska ostvarenja ali da li se bas radujem ekranizaciji ne znam bas mnogo je bilo razocarenja u zadnje vreme

Datum objave: 25.Travanj/Apr.2023 u 16:39

Objavio: Tom Brady
Datum objave: 04.Srpanj/Jul.2023 u 22:41
Najdosadnija sezona do sada. Mnogo su usporili i razvukli priču za moj ukus. Ostale su još 3 epizode koje izlaze 27. jula, videćemo možda malo poprave utisak.

Datum objave: 26.Kolovoz/Aug.2023 u 15:52
Komplet treca sezona je promasaj teski .

Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk