Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Universal povukao 'The Hunt' zbog masovnih pucnjava (11.08.2019.)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na članke
Opis foruma: Komentari na objavljene članke i blogove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=93722
Datum ispisa: 20.Kolovoz/Aug.2019 u 05:23
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com

Tema: Universal povukao 'The Hunt' zbog masovnih pucnjava (11.08.2019.)
Objavio: Ordinary
Tema: Universal povukao 'The Hunt' zbog masovnih pucnjava (11.08.2019.)
Datum objave: 11.Kolovoz/Aug.2019 u 22:55
Sta kenja ovaj Tramp, filmovi su mu krivi za masovna ubistva. Debili vladaju svetom.

Odgovori:
Objavio: kadetoni
Datum objave: 12.Kolovoz/Aug.2019 u 00:22
hahahaha     marketinško bla, bla, bla... 

"Akcioni horor triler The Hunt, povučen je iz distribucije zbog nedavnih masovnih ubistava u SAD. 
Premijera filma bila je zakazana za 27.9. 2019. ali je sada neizvesno da li će ga američka javnost uopšte videti u skorijoj budućnosti."

Povučen iz distribucije, a premijera zakazana 27.9. hahaha nemaštovito, kao i njihovi filmovi. 

-------------

Objavio: Boozywoozy
Datum objave: 12.Kolovoz/Aug.2019 u 08:34
Ja ne razumijem dokle vise sa ovim glupostima da igrice i filmovi tipa ovog poticu nasilje?! Pogledao sam stotine takvih filmova,igrao Counter Strike fransize od 1.5 do CS:GO,nikad nisam pomislio da ubijem covijeka (osim adm1ra,zato sto mi je jednom bacio flash na kratkom).. Covijek ako nije paihicki stabilan,on i da gleda Pokemone ,likvidirao bi nekoga. Hebem ti Trumpe Melaniju u prkno!!!

-------------
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!

Objavio: Hogar Strašni
Datum objave: 12.Kolovoz/Aug.2019 u 09:49
Osamdesetih im je hevi metal bio "krivac" za takve stvari, pojedinima čak i društvena igra "Dungeons & Dragons". Danas su to filmovi i video igre. Sve će da okrive samo da ne bude da je sistem loš.

-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.

Objavio: silent_passenger
Datum objave: 12.Kolovoz/Aug.2019 u 12:49
Originalno postovano od strane Hogar Strašni Hogar Strašni piše:

Osamdesetih im je hevi metal bio "krivac" za takve stvari, pojedinima čak i društvena igra "Dungeons & Dragons". Danas su to filmovi i video igre. Sve će da okrive samo da ne bude da je sistem loš.

Clap

Iako stvari idu dublje - bili su ranije krivi i stripovi pa sve tamo do rock'n'rolla ili čak i jazza još ranije koji je, prema mišljenjima otporilike istih ovakvih "eksperata", "širio nemoral".

Godinama sam se trudio naći bar jednu studiju koja bi obrađivala pitanje zašto je 75% svih serijskih ubojica iz SAD-a - a vjerojatno i masovnih još i više - ali, naravno, to ne postoji. Očito je riječ o presitnom problemu.

-------------
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...

Datum objave: 12.Kolovoz/Aug.2019 u 13:04
Originalno postovano od strane Boozywoozy Boozywoozy piše:

Ja ne razumijem dokle vise sa ovim glupostima da igrice i filmovi tipa ovog poticu nasilje?! Pogledao sam stotine takvih filmova,igrao Counter Strike fransize od 1.5 do CS:GO,nikad nisam pomislio da ubijem covijeka (osim adm1ra,zato sto mi je jednom bacio flash na kratkom).. Covijek ako nije paihicki stabilan,on i da gleda Pokemone ,likvidirao bi nekoga. Hebem ti Trumpe Melaniju u prkno!!!

-------------
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...

Datum objave: 12.Kolovoz/Aug.2019 u 15:41
Pih. Naravno da će grafikon da bude ovakav kad se u Japanu i Koreji nasilno ubija katanama, a ne vatrenim oružjem. LOLLOLLOL

Hej, pa uopšte nije teško biti američki analitičar. LOLLOLLOL

-------------
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.

Datum objave: 12.Kolovoz/Aug.2019 u 15:47

Pih. Naravno da će grafikon da bude ovakav kad se u Japanu i Koreji nasilno ubija katanama, a ne vatrenim oružjem. LOLLOLLOL

Jur ofišali Američan! LOL

-------------

Datum objave: 12.Kolovoz/Aug.2019 u 15:49
Originalno postovano od strane silent_passenger silent_passenger piše:

Jur ofišali Američan! LOL
Резултат слика за murica

-------------

Objavio: Thespis
Datum objave: 13.Kolovoz/Aug.2019 u 23:00
"Tuce stranaca budi se na nepoznatoj teritoriji. Ne znaju ni ko su, ni kako su tu dospeli. Ne znaju čak ni da su izabrani za posebnu potrebu - za lov!" I bolje što su ga povukli iz distribucije - ne zbog nasilja - nego što smo se do sada nagledali folmova sa potpuno istom temom i idejom kao i ovaj film u pokušaju.

Objavio: JoxerTM
Datum objave: 14.Kolovoz/Aug.2019 u 00:48
Ma da? Nije po tvom ukusu pa je zato baš dobro da se bunkerira ko u staroj Jugi.

E pa meni je pun k. bilo kakve cenzure. Nema se šta politika miješati u umjetnost, publika je tu da kaže svoju ocjenu. Ti nemoj gledat, ali nemoj ni zabranjivat nama koje zanima.

A Universal bi trebao ubuduće na početak svakoga filma stavljati ovu špicu kao podsjetnik na sramotnu trumpoulizivačku odluku:

Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk